Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktoś filmik z momentu zmiany logo?

PS. Ale patrząc na grafikę, to jednak usunęli te braki ;)

Ten filmik dodał @IDTH pod moim poprzednim postem. To dokładnie tak wyglądało, nie było żadnych spektakularnych przeskoków, grafika po prostu pojawiła się po reklamach i już sobie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ta oprawa, naprawdę wygląda to świetnie! Podoba mi się gdy w trakcie notowania (aktualnie oglądam POP CHART) najpierw w dolnym lewym rogu pojawia się w kwadracie nazwa programu i zaraz miejsce, które zajmuje dany klip. Mega! Tylko mam nadzieję, że nie zrezygnują ze starszych kawałków :(

+ Wreszcie widać co jest napisane na belkach! :D

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Classic też było dość kiepskie, przynajmniej 1,5 roku temu. Wtedy akurat skończyła mi się karta i już nie odnawiałam. Grali 20 klipów na krzyż i zaczęły pojawiać się te różne żenujące Rijany. VH1E też fatalne.

 

Przełączyłam się na Starsa już dawno, a teraz to już nawet nie zamierzam włączać VH1. Skoro zabrali FC i Top 10, to już nic nie zostało oprócz sieczki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że oprawa graficzna nie jest taka jak na VH1 UK. Logo po lewej stronie, belka nieco wyżej oraz z nazwą płyty, belka "next" i pozycja na liście przebojów o wiele mniejsza.

 

Jeśli chodzi o playlistę to w 100% Music jest trochę więcej klipów z lat 2000-2014, bodajże 2 albo 3 na godzinę. :lol: W VH1 Hits był tylko 1 klip na całe 60 minut. :)

Pop Chart bez zmian, a jeśli chodzi o nową listę "US Chart" - póki co lecą klipy, których wcześniej nie widziałem na VH1: "Justin Bieber - What Do You Mean?", "The Weeknd - Can't Feel My Face" i "Silento - Watch Me (Whip/Nae Nae)".

Najbardziej nie mogę się doczekać na "Party Starter". Mam nadzieję, że będą tam klipy z lat '80 i '90...

 

OGÓŁEM ZMIANY NA WIELKI MINUS!

   

Edytowane przez jackie :-
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, oprawa graficzna VH1 UK jest idealna. Jedyne co mnie tam drażni to to, że info w belkach nie jest pisane Caps Lockiem.

Co do belki "Za chwilę", pamiętam, że Viacom deklarował, że pracują nad takim rozwiązaniem dla VH1 w nowej oprawie, więc coś może się pojawić w niedalekiej przyszłości.

Edytowane przez rafal6549
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to prawda. Lecz czemu tego nie zrobili za jednym zamachem?? Dochodzi do tego jeszcze kwestia kresek i poprawnej rozdzielczości w SD. Tymczasem w komentarzach pod artykułem poświęconym zmianom na VH1 widzowie zaczynają już prosić o utworzenie wersji HD. Czy warto? :) Gdyby wrócili do poprzedniego formatu - jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Party Starter" nie ma utworów z lat '80 i '90 ! :( Najstarszym utworem do tej pory był "Madonna - Music" z 2000 roku.

Natomiast "Robin Schulz/Francesco Yates - Sugar" właśnie leci drugi raz w ciągu godziny. :))))

A lecą tam jakieś klipy, których nie ma na VIVIE? Na VIVIE też tak jest, że ta sama piosenka (oczywiście nie chodzi tylko o ten utwór) jest dwa razy w ciągu godziny. Na VIVIE to posłuchasz 24 razy w ciągu jednego dnia, np. CALVIN HARRIS - HOW DEEP IS YOUR LOVE :lol: Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...