Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

"N" to jedyna platforma, która nie daje swobody tworzenia własnej cyfrowej biblioteki. Wszystkie inne na to pozwalają:

- cyfra - karta albo karta+moduł,

- Cyfrowy Polsat - karta+moduł,

- TP - zapis na komputerze (nie wiem czy karta jest parowana, więc być może także i sama karta),

- TNK HD - karta+moduł.

 

PS

Moduły cyfry i CP są w formacie CI (więc wszystko OK). Moduł TNK HD jest w formacie CI+, więc pewnego dnia może po prostu przestać działać w naszych tunerach. Zapewne podobnie (albo raczej gorzej będzie w "N") więc nie ma co sobie robić nadziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin87, 35 zł za Canal+Kompakt to rzeczywiście super oferta, nawet nie ma co porównywać z TNK HD, no chyba że komuś bardzo na kanałach HD zależy. A gdy podpisywałeś umowę była wówczas jakaś promocja ? W jakim czasie można trafić na takie oferty ? Pytam bo do czerwca mam Multipakiet C+ a w sierpniu planowałem wziąć C+Start za 43 zł, ale może też udało by się wyczaić taką promocję jak w Twoim przypadku. (Sorki że trochę zbaczam z głównego tematu dyskusji ale chciałbym wiedzieć).

 

Przedłużałem swoją umowę z Cyfrą...nie podpisywałem jako nowy abonent.Na temat promocji to jest z tym różnie,jedni dostają gorsze oferty inni lepsze.Najlepsze oferty możesz uzyskać po wysłaniu wypowiedzenia na pewno w okresie świątecznych promocji lub przy przedłużeniu umowy po negocjacjach.Do sierpnia mogą wejść nowe promocje.Trudno powiedzieć czy ta cena za C+Start się utrzyma.Może zrobią coś w stylu 10 miesięcy za 10 zł a potem 19,99 zł z umową na 19 miesięcy tak jak było wcześniej.Wtedy brałbym to w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_Osinski, C+Kompakt za 38 zł ? tzn że są jakieś promocje ? Przecież obecnie C+Start kosztuje 43 zł.

 

Po tyle stoi na ich stronie internetowej, chcę wziąć goły Kompakt bez Canal+ i inszych wodotrysków i opcji dodatkowych. Tylko sama karta mi potrzebna. Dekoder też nie jest mi potrzebny bo karta pójdzie w spliter + 4 tunery w domowej sieci. Domowników można opodatkować(38zł rozbić na 4), a i wojny o pilota nie ma bo każdy ogląda w tym samym czasie co innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sierpnia mogą wejść nowe promocje.Trudno powiedzieć czy ta cena za C+Start się utrzyma.Może zrobią coś w stylu 10 miesięcy za 10 zł a potem 19,99 zł z umową na 19 miesięcy tak jak było wcześniej.Wtedy brałbym to w ciemno :)

 

Oby było tak jak mówisz, bo w sierpniu nowy sezon piłkarski się zaczyna więc wtedy C+Sport będę musiał mieć :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc fakt, że bojkot zaczął się na początku maja, a te dane są na dzień 31 marca... na pewno te ponad 34 tys. mniej użytkowników TNK netto, to przez ten bojkot :brawo::lol: Czy bojkot coś dał to poczekacie do następnego sprawozdania zapewne - jakie to będą liczby to się okaże od tego kto tak naprawdę przestał doładowywać kartę, a kto tylko pisał, że przestanie doładowywać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja swój bojkot zacząłem 22 marca i nie jest on gorszy od innych bojkotów tylko dlatego, że ten wątek rozpoczął się 5 maja. Widocznie sporo osób przejrzało na oczy w marcu, gdy minęły 3 miesiące. Kriss16...biorę fakt (?), że jakoś nie widzę w twoim podpisie TnK i Tnk HD, zatem nie jesteś dla mnie wyrocznią w tym delikatnym temacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam i tak doładuję w przyszłości. Gdybym chciał odbierać podstawowe kanały na satce, to zostawiłbym sobie starego echostara, ale nie po to się kase ładuję w dekoder HD, żeby oglądać tylko ew. darmowe pakiety. Aha, im więcej rozgłosu robicie o telewizji na kartę na innych portalach ( mniej , lub więcej związanych z tematyką sat, np kontakt24 ), tym większe zainteresowanie tą ofertą szerzycie wśród nieobeznanych w temacie. Ale i tak myślę że ci w ITI bardzo dobrze znają datę dodania ew kanałów do oferty, a protesty i tak nie wiele zmienią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strony internetowej to pasuje do mizernej oferty co prawda, przecież nie będą robili nie wiadomo jakich zawiłych animacji do przedstawienia kilkudziesięciu kanałów jakie mają w ofercie. Z drugiej strony dla użytkowników wolniejszych łączy, jak i również słabszych komputerów, które gorzej radzą sobie z animacjami na stronie, ta witryna jest całkiem ok. Co prawda z aktualizacją oferty troche kiepsko, mogli by wstawić ofertę tego dekodera za 250 zł, w ofercie HD, zmienic loga kanałów ( te nieaktualne ), co do reszty to nie ma się czego czepiać w sumie. Tak z innej bajki, ciekawi mnie dlaczego operator, dając np TVN HD do pakietu w TNK HD, wciskają obok jeszcze TVN w sd. O ile w pełnym wykupionym pakiecie się to przełyka, to w ofercie bezpłatnej, gdzie jest 6 kanałów, 2 kanały to w sumie jeden i ten sam TVN , trochę to nie powiem że [beep]kie, bo koniowi darowanemu się w zęby nie zagląda, ale zamiast tvn'u w sd w pakiecie za free mogli by dać już nawet jakiś najbardziej niszowy kanał typu tvn meteo. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ofercie bezpłatnej, gdzie jest 6 kanałów, 2 kanały to w sumie jeden i ten sam TVN , trochę to nie powiem że [beep], bo koniowi darowanemu się w zęby nie zagląda, ale zamiast tvn'u w sd w pakiecie za free mogli by dać już nawet jakiś najbardziej niszowy kanał typu tvn meteo. :smile:

A czy dodanie TVN-u SD cokolwiek ich kosztuje? Podejrzewam, że nie - przecież z ich strony wystarczy do przekazu dla TNK SD (która TVN HD dostać nie może - dekodery bez MPEG-4) dodać kodowanie TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po to sa kanały TVN HD i TVN SD że nie wszyscy posiadacze modułu TVN HD mają tunery HD. Wystarczy opłacać sam PAKIET DOMOWY żeby oglądać kilka fajnych kanałów. I co wtedy? Mieliby ci ludzie brak dostępu do TVN-u. Zresztą większość kanałów HD ma swoje odpowiedniki w SD i uważam że tak na razie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...