Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie doładowuję tnk. Ten syf z ciągłymi powtórkami na tvn turbo, niech sami sobie oglądają. Polsat hd mam za 10 zł(koszt karty dvb-t) TVN48 również nie oglądam. Jeżeli w tnk sd nic nie dodadzą to mam ich gdzieś i więcej nie doładuję. A z tnk hd nie kupię bo nie lubię być uwiązany.

 

@andkas

 

A my nie chcemy ciebie tutaj widzieć, więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już 72 fanów na Facebooku. Nasza grupka się powiększa :D

Fanów, którzy chcieli by coś więcej za te same pieniądze. W głębokiej komunie byłoby dla was miejsce, ale w wolnych rynku was nie widzę.

Ale powodzenia...

To pierwszy krok. Drugiem będzie domaganie się darmowych kanałów dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko fajnie i miło ale nie roumie tejże wialkiej walki o jeden kanał o beznadziejnej ofercie. Co wy w tym Polsacie widzicie że czujecie sie oszukani. Ludzie szanujmy sie jak chcesz miec dostęp do kanałów CP to tam wasze miejsce zobaczycie ile tam jest powtórek podobno lecą odcinki kiebskich z 2000r, Ale jak ktos chce umierac za Polsat to jego wola, ja nie zamierzam" umierac za polsat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że pisząc tu na tym forum, zakneblujesz mu usta?

My tylko chcemy mieć choć otwarty polsat (dostępny naziemnie) i nowe kanały (oczywiście nie takie jak w N) w nowych pakietach

Chciejstwo, chciejstwo, chciejstwo....

 

Ale podsumujmy – ci co kupili TnK byli przekonani, że będą oglądać Polsat. Cyfrowy Dom nic o tym nie wspominał, ale oni uroili sobie, że Polsat będzie. Teraz są zawiedzeni. Czy dobrze was rozumiem?

 

@Ddiablo

Niech zgadnę. Kupiłeś TnK myśląc, że w TnK pojawi się Polsat, tak?

Czy nie lepiej wybrać było coś z oferty Cyfrowego Polsatu?

Ech... najpierw kupują coś na szybko pod wpływem reklamy, a potem larum, że oferta nie taka, że kanały nie te i że w ogóle miało być fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chory? Jak nic nie będziemy robić tylko czekać to nic nie dodadzą. Jakby ludzie chcieli inną platformę to by do niej przeszli. Nie krytykuj innych i nie czytaj tego tematu a będzie nam sie lepiej żyło. Tak na marginesie jeszcze niedawno ludzie którzy chcieli Polsat w "N" byli podobnie traktowani jak ty teraz traktujesz obecnych uczestników bojkotu. Swoją drogą ciekawe jaką Ty masz platformę?

ITI stawia na "N", TNK jest tylko dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro usuwają na kontak24 newsy to wpisujcie na portalach sat takie posty

 

na kontakt24 są usuwane newsy o bojkocie ITI/TVN przez klientów telewizji na kartę hd / sd .

 

zal mi tvn24 stronnicza stacja niestety cudze wytyka swojego nie widzi

jak ktoś ma kanał to niech zrobi prezentacje o bojkocie iti /tvn :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem TNK (grudzień 2009) to Cyfrowy dom był uczciwy. Teraz już nie jest.

 

Dlaczego oszukali cie czy coś w tym stylu. To zgłoś to do sądu i walcz o odszkodowanie.

 

W podobnym przedziale cenowym na pewno nie znajdziecie lepszej oferty, polsat może i dodał jakies kanały ale i cena pakietu podskoczyła o 50% i co według ciepie polsat jest uczciwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...