Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety znając politykę administratorów portalu tvn24.pl podejrzewam, że ten wpis zapewne bardzo szybko zostanie usunięty (przecież tam jest cenzura wszystkiego co nie jest zgodne z "linią programową stacji" :D )...

 

Ja w ogóle uważam, że jedyną drogą rozwoju "TNK HD" jest przekształcenie jej w "prepaidową" (droższą) wersję abonamentowej "Nki", z pełną jej ofertą (tak jak "Cyfrowy Polsat" w opcji "prepaid") + możliwość podpisania przez posiadaczy modułów "CI" i tunerów "TNK HD" umowy na abonament "Nki" i możliwość jej odbioru na już posiadanym sprzęcie.

 

Innej drogi według mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oooo a moze jeszcze transparenty i pod ITI co ? :>

1. Temat powinien byc zamkniety bo jak widze posty typu ''Komentujcie na kontakt24 !!'' to nie dobrze mi sie robi lub ''Porozsyłam linki na blipie''. :woot:

2. Jak sie nie podoba w TnK to prosze przejsc do CP lub N i bedziecie mili kanaly Polsatu. :]

3. Nie liczylbym na Polsat Film itp. w TnK tylko na sam Polsat, o ile go dolacza.

4. Kto powiedzial ze Polsaty beda w TNK ? ze tak walczycie i robicie z siebie .... a ze TNK to ITI to od razu nie oznacza to ze jak dali Polsaty do N to tez dolacza do TNK. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o krok od zamknięcia. Dziś poprawiałem w tym temacie z 10 postów. Jak nie cytowanie, to post pod postem, źle powstawiane linki. Jeśli będzie tu dalej taki śmietnik, to zamknę. Nie mam czasu za wami latać jak za dziećmi i poprawiać co post. Po raz ostatni proszę się nieco uspokoić, trzymać się regulaminu i zasad przyjętych na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, że bojkot się powiedzie i Polsat dołączy do TNK. Solorz dobrze wie co robi. Pojawi się dopiero kiedy zostanie to wyegzekowane prawnie (dostęp na wszystkich platformach za darmo kanałów nadawanych w DVB-t), ale to jeszcze potrwa.

Z przyjemnością ITI zaoferuje niezadowolonym klientom N-ową generację z Polsatem HD w przystępnych promocjach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niki172012 - życzę powodzenia

 

... to uciekam do nki ...
i oto właśnie im chodzi, tylko uświadom sobie, że n i TNK to tak naprawdę jedna firma. Jeżeli olewają Ciebie w TNK to łudzisz się, że w n będziesz lepiej traktowany.

 

Ja jakoś nie narzekam na N mam pół roku i jestem zadowolony. A takimi strajkami to jest dziecinne posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...