Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam opłacone TNK HD do 23 maja. Od tego dnia biorę premium CP na jednym z dwóch moich modułów. Na TNK HD już położyłem krzyżyk. Myślałem o kontynuacji umowy z cyfrą, ale nie dogadałem się z nimi na przedłużenie umowy na sensownych warunkach. Zresztą mam wrażenie, że C+ przestała być rozwojowa.

 

pozdr....

 

PS

gdyby ktoś był chętny mogę po tym terminie sprzedać moduł TNK HD za 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... to uciekam do nki ...
i oto właśnie im chodzi, tylko uświadom sobie, że n i TNK to tak naprawdę jedna firma. Jeżeli olewają Ciebie w TNK to łudzisz się, że w n będziesz lepiej traktowany.

 

Nie wiem jak jest w Nce, ale chyba lepiej niż w TNK HD, bo to jest normalny abonament, do tego mają Polsat. Czemu w sumie nie mogą dać do TNK HD Polsatu ?, przecież to nie jest jakiś super specjalny kanał, każda platforma cyfrowa powinna go posiadać, nawet ta na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny bojkot ITI/TVN klienci oferty Telewizji na Kartę HD / SD czują się oszukani

jest nas w sumie 750 tys ( dane na koniec 2010 r ) . Oferta TNK stoi w miejscu od

blisko roku miarka się przelała po dodaniu do N kolejnych nowych kanałów paczki TV Polsat

my nic nie dostalismy oczywiście !! Więc ogłaszam bojkot ITI/ TVN który będzie polegał

na nie oglądaniu ( TVN,TVN7,TVN24,TVN Meteo, TVN Turbo , TVN Style , nSport,Wojna i Pokój,

MGM HD,Religia.TV ) nie wchodzeniu na serwisy www ( tj onet , zumi , plejada ,tvn24.pl )

oczywiście omijajmy szerokim łukiem inne biznesy ITI ( tj klub Legia , Multikino , Silver Screen )

Skoro dla nich 750 tys ludzi jest zerem to pokażmy co sądzimy o ITI/TVN wkrótce strona na FB .

 

Piszcie do tvn-u że ich bojkotujecie i jesteście klientami tnk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ludzie, widzę że coraz bardziej się podkręcacie. Przecież nie ma nawet żadnego oficjalnego komunikatu odnośnie Polsatu w tnk. Co najwyżej same plotki i spekulacje. A nawet jeśli Polsatu w tnk nie ma w planach to nikt was na siłę przecież nie trzyma. Możecie iść do każdej innej platformy. A ten protest możecie sobie odpuścić, bo nie będzie was aż tylu by przyniósł on oczekiwane efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wysłałem ten e-mail

 

W związku z tym że ITI / TVN wogóle nie interesuje się klientami Telewizji na Kartę HD / SD ( a jest ich w sumie 750tys na koniec 2010r oficjalne info ITI ) postanowiłem dołączyć do bojkotu marki ITI / TVN nie oglądam nic co ma związek z Waszą firma nie zajdę do mutikina nie wchodzę na onet , zumi i inne biznesy ITI . Szale goryczy przelało dodanie kolejnych z rzędu kanałów Polsatu do N . Czujemy się traktowani jak ludzie i klienci drugiej kategorii . Nie Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...