Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak, no macie rację, ale nie sądze, że tak mało osób coś zdziała. Uważam jednak, że to całe TnK SD chyba niedługo upadnie. Początkowo Telewizja na Kartę odniosła sukces na polskim rynku, a teraz to lepszy jest pakiet Mini HD w Cyfrowym Polsacie, niż Domowy HD (czy jakoś tak) za 19,90 zł. Ten bojkot na dłuższą metę nie będzie miał sensu. Dla tych, którzy chcą opuścic Telewizję na Kartę polecam inne wyjścia:

* Cyfrowy Polsat - pakiet Mini HD (to tylko 14,90 zł, a jest tam więcej programów niż w TNK HD, plus w tym pakiecie 4 podstawowe kanały HD)

* Cyfra+ - pakiet Start (za 19,90 zł jest mniej więcej na poziomie Mini HD, tylko w "Starcie" brak kanałów HD)

* DVB-T + dekoder FTA

 

Jest dużo innych wyjść, za tą samą cenę lub nawet taniej dostaniecie coraz bardziej rozwijająca się ofertę u konkurencji. I moim zdaniem temat jest tylko do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kartę babci i ona już nie jest opłacana od 2009-12-03 i jej kanały "bezpłatne" wystarczają Polsat i TVP Info/Bydgoszcz ma z naziemnej. Poza tym jeszcze nie wiadomo jakby to było rozwiązanie z tym Polsatem do jakiego pakietu by wskoczył na doładowanie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, no macie rację, ale nie sądze, że tak mało osób coś zdziała. Uważam jednak, że to całe TnK SD chyba niedługo upadnie. Początkowo Telewizja na Kartę odniosła sukces na polskim rynku, a teraz to lepszy jest pakiet Mini HD w Cyfrowym Polsacie, niż Domowy HD (czy jakoś tak) za 19,90 zł. Ten bojkot na dłuższą metę nie będzie miał sensu. Dla tych, którzy chcą opuścic Telewizję na Kartę polecam inne wyjścia:

* Cyfrowy Polsat - pakiet Mini HD (to tylko 14,90 zł, a jest tam więcej programów niż w TNK HD, plus w tym pakiecie 4 podstawowe kanały HD)

* Cyfra+ - pakiet Start (za 19,90 zł jest mniej więcej na poziomie Mini HD, tylko w "Starcie" brak kanałów HD)

* DVB-T + dekoder FTA

 

Jest dużo innych wyjść, za tą samą cenę lub nawet taniej dostaniecie coraz bardziej rozwijająca się ofertę u konkurencji. I moim zdaniem temat jest tylko do zamknięcia.

jak chcesz porownac TNK HD z mini HD to nie pisz przy tym drugim 14,90, bo.. TNK masz pre-paid a miniHD to abonament i umowa na 24/36 miesiecy. Skoro juz to podaj cene miniHD 19,90 wtedy jest ze placisz kiedy chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oferta idealnie pasuje i doładowałem na 2lata i nie zamierzam odchodzic tylko dlatego że nie mam jakiegos tam polsatu. Oczywiście gdyby był to spoko, ale nie zamierzam "umierac" za jakis kanał którego i tak w praktyce nie będe oglądał. Jak komuś nie pasuje to może iśc do CP to tam będzie miał kilka kanałów Polsatu ale kosztem kanałów TVP Sport, Nsport, Disney Chanel, Discavery, TVN Turbo i kilka jeszcze. I póżniej bedzie płaczu że CP złapał mnie na umowe na 29miesięcy i nic nie dodaje. Tutaj nikt nikogo nie zmusza do doładowań nie chcesz to nie doładowujesz jak ci oferta nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oferta idealnie pasuje i doładowałem na 2lata i nie zamierzam odchodzic tylko dlatego że nie mam jakiegos tam polsatu. Oczywiście gdyby był to spoko, ale nie zamierzam "umierac" za jakis kanał którego i tak w praktyce nie będe oglądał. Jak komuś nie pasuje to może iśc do CP to tam będzie miał kilka kanałów Polsatu ale kosztem kanałów TVP Sport, Nsport, Disney Chanel, Discavery, TVN Turbo i kilka jeszcze. I póżniej bedzie płaczu że CP złapał mnie na umowe na 29miesięcy i nic nie dodaje. Tutaj nikt nikogo nie zmusza do doładowań nie chcesz to nie doładowujesz jak ci oferta nie pasuje.

 

Bojkot raczej dotyczy TNK HD a nie zwykłego TNK. Co do umowy to oczywiście nikt nas nie trzyma ale z dekoderem co mam zrobić ? parowanie dekodera to nic innego jak abo. Generalnie po roku czuję się zrobiony lekko mówiąc w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że Polsaty były w TnK i że teraz je odjęli. Ja ich nie oglądałem, wiec mnie obojętne, ale ten kto poczuł się tym faktem zrobiony w balona ma prawo bojkotować. Ja np. bojkotuje wyroby tytoniowe. Od urodzenia ich nie kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK SD już od dawna jest nie rozwijany i chyba oficjalnie już jest ustawiona na odstrzał.

Generalnie nie przypominam sobie aby cokolwiek dodawali do TNK SD w ostatnich dwóch latach, była tylko podwyżka z 16 na 20zł.

 

Kino Polska i TV4 same się dodały do TNK SD ? stąd ta podwyżka bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzające jest to, że na TV4 czekaliśmy 4 miesiące po dodaniu go do n tak samo prosząc się o niego. A jest to kanał naziemny. Nie oczekuję nie wiadomo, jakich kanałów, ale Polsat też jest naziemnie i jeżeli zostaje dodany do n to przynajmniej powinni poinformować, kiedy będzie w TNK. Kupiliśmy ich stare dekodery za kanał płacimy więcej niż abonenci n a oni mają nas gdzieś!!! Popieram bojkot!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...