Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Stawiam, że szkoda będzie mu niszczyć karty, bo cały czas będzie jej używał jako nie doładowanej...

hehehe

@doris0075

Cena nie uległa podwyżce. Przy doładowaniu na 2 lata, cały czas kosztuje 10 zł na miesiąc.

Ja chyba doładuje na 2 lata, bo żaden z was mnie nie przekonał do bojkotu.

Na razie czytam same pustosłowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie uległa podwyżce ? Oto cytat ze strony TNK:
Z dniem 1.04.2010r. obowiązują nowe stawki kwot za doładowania i zasady ich rozliczania.

Zacytowałeś tekst w którym słowa nie ma o podwyżce!

(inne zasady, to inne zasady, a nie podwyżka).

Czy kupując TnK też nie czytałeś regulaminu i oferty?

Pewnie tak... w ciemno zakładałeś, że będzie Polsat, a tu kiszka. Polsatu nima......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakby byl za free, to cyfra z cp by lezala i kwiczala bo by im nikt nie bral najmniejszych pakietow. ;)

Ale nikt nie powiedzial ze bedzie platny Polsat i czy w ogole bedzie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny ten bojkot i nierealny.

Ludzie którzy wykupili TNK (o ustalonej wcześniej ilości kanałów) i doładowują od kilku lat, nagle wczoraj zauważyli, że nie mają w ofercie Polsatu.

Rozumiem pisanie petycji o dodanie nowych kanałów – im więcej osób to może coś się załatwi (to popieram).

Cyfrowy Dom na pewno z chęcią by dodał kanał Polsatu do oferty już dawno temu, ale musi podpisać umowę na dystrybucję z Cyfrowym Polsatem (lub samym Polsatem?), a CP jak na razie nie zamierza udostępniać kanału dla TNK.

 

Dlatego proponuję zawiedzionym TNK-owiczom bojkot…… Polsatu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całkiem dobrą informację, chyba bojkot jednak pomógł, dzwoniłem przed chwilą do Biura Obsługi i niewylkuczone że Kanał "y" Polsat zostaną dodane do oferty TNK SD i HD. Terminu jeszcze nie mówili mi ale na 70% polsat będzie w TNK!! ;) Więc Wasz bojkot pomógł a przeciwnicy bojkotu niech s.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie jest śmieszne. Wczoraj napisałem, że popieram waszą inicjatywę, bo także jestem użytkownikiem TNK HD i chciałbym, aby do oferty dołączyły jakieś nowe kanały. Ale ludzie jak wy się zachowujecie. Co to jest przedszkole, a wy walczycie jak dzieci o nowe klocki. W ten sposób ta cała akcja jest pewnie niezłym ubawem dla wielu użytkowników internetu. Rozwój TNK SD/HD oczywiście tak, ale nie w taki sposób. To nie prowadzi do niczego, możecie zebrać nawet kilkaset osób na facebook'u i podpisy pod tą pseudo petycją, ale nikt nie potraktuje tego poważnie. Pozdrawiam i życzę dalszej zapewne interesującej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całkiem dobrą informację, chyba bojkot jednak pomógł, dzwoniłem przed chwilą do Biura Obsługi i niewylkuczone że Kanał "y" Polsat zostaną dodane do oferty TNK SD i HD. Terminu jeszcze nie mówili mi ale na 70% polsat będzie w TNK!! ;) Więc Wasz bojkot pomógł a przeciwnicy bojkotu niech s.........

Albo taki był plan, że Polsat/-y (nie wszystkie, ale 2, 3...) dołączą to TNK SD i TNK HD w późniejszym terminie - a nie tak równocześnie z dodaniem ich do n i cały ten bojkot to tylko głos niecierpliwych użytkowników TNK :]

W sumie jakby bojkot pomógł, to Polsat powinien pojawić się już w ciągu kilku dni, a nie - cytuję: "Terminu jeszcze nie mówili mi ale na 70% polsat będzie w TNK!!" - bo to jest to samo co wiemy do tej pory; tj. może będzie ale nie wiadomo kiedy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
heee na nhdtv już od rana wywalają tematy do kosza. No cóż, wstyd, ciuś ciuś ITI

Rzeczywiście wstyd. Forum Telewizji Nowej Generacji "n", a niektórzy sobie piszą o TnK. :brawo:

 

Tak jak ktoś pisał - bojkotujecie TnK? To zniszczcie swoje karty, a nie korzystacie nadal. W momencie zakupu chyba widzieliście, co jest w ofercie. Czy macie może gdzieś na piśmie, że ktoś Wam gwarantował nowe kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...