Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Uważasz że biednego stać na tuner i żonglowanie ofertami ? Żeby miał tuner musiał by wcześniej być abo C+ lub CP - daj już sobie spokój z udowadnianiem czegoś na siłę.

 

 

Jeżeli ktoś nie chce płacić comiesięcznych rachunków niech korzysta z DVB-T :) W 90 % przypadków ( nie podam badań ) ludzie "permanentnie biedni" w sposób irracjonalny nie zastanawiają się nad jutrem i ładują się wszelakie formy abonamentowe i śmigają na kredytach :) Bo chyba nie sądzisz że beneficjenci Mops mają odbiorniki Full HD ? :D

 

 

Poza tym do czego ty sprowadzasz dyskusję ? Przestań obrażać abonentów TNK HD stwierdzeniami że to oferta dla biedoty :crazy: ... Fakty są jasne n jest tańsza od TNK HD, CP jest tańszy od TNK HD ...

 

Oferta jest taka jaka jest , i jest dla tego kto chce ją mieć ... dla biedoty , starców i innych , ale też dla młodych , prężnych , silnych DLA KAŻDEGO kto chce :) Sprowadzanie dyskusji o rozwoju oferty do tego że jest ona dla biedoty jest kuriozalne , kłamliwe, pogardliwe i złośliwe. Biedota może ma TNK HD a inna biedota ma n ... :crazy:

Dziękuję

 

Dodam że tak jak użytkownicy CP , C+ czy n mogą oczekiwać rozwoju swojej oferty , tak samo użytkownicy TNK również mogą tego rozwoju oczekiwać i co więcej O NIM DYSKUTOWAĆ NA FORACH WSZELAKICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andkas słabo szukasz widzę ja znalazłem to w 20s .

 

Zgodnie z zapowiedziami zaraz po północy 1 grudnia zakodowano kanał TVN Warszawa. Równo dwa lata temu ruszyła emisja testowa, a regularny przekaz zainaugurowano 15 grudnia 2008 roku. Przez cały ten czas emisja była prowadzona w formie FTA, ale zgodnie z informacjami od nadawcy jej kontynuowanie nie jest możliwe z uwagi na ograniczenia licencyjne kilku pozycji programowych.

 

Oprócz abonentów platform n, CYFRA+ i klientów Telewizji na Kartę (SD/HD) TVN Warszawa znalazł się także w ofercie satelitarnej Telekomunikacji Polskiej. Posiadacze odbiorników FTA oraz abonenci Cyfrowego Polsatu z kanałem się żegnają.

 

źródło satkurier.pl nie wierzysz ? wpisz w google '' TVN Warszawa Już Zakodowany ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że biednego stać na tuner i żonglowanie ofertami ? Żeby miał tuner musiał by wcześniej być abo C+ lub CP -

Ja miałem tuner i wcześnie nie miałem C+ lub CP

coś słabe te twoje teorie.

Jeżeli ktoś nie chce płacić comiesięcznych rachunków niech korzysta z DVB-T :)

A jak nie ma zasięgu?

Jeżeli ktoś nie chce płacić comiesięcznych rachunków niech korzysta z DVB-T :) W 90 % przypadków ( nie podam badań ) ludzie "permanentnie biedni" w sposób irracjonalny nie zastanawiają się nad jutrem i ładują się wszelakie formy abonamentowe i śmigają na kredytach :) Bo chyba nie sądzisz że beneficjenci Mops mają odbiorniki Full HD ? :D

Dla ciebie biedni to ci co korzystają z MOPS, a moje kryterium jest inne. To ci do mają TV, mają za co żyć, tylko czasem im do końca miesiąca nie starcza. Muszą kalkulować... Jak tu zminimalizować koszty, np. TV.

 

andkas słabo szukasz widzę ja znalazłem to w 20s .

 

Oprócz abonentów platform n, CYFRA+ i klientów Telewizji na Kartę (SD/HD) TVN Warszawa znalazł się także w ofercie satelitarnej Telekomunikacji Polskiej. Posiadacze odbiorników FTA oraz abonenci Cyfrowego Polsatu z kanałem się żegnają.

 

źródło satkurier.pl nie wierzysz ? wpisz w google '' TVN Warszawa Już Zakodowany ''

 

Proszę o dowód, a nie jakieś [beep]ny Satkuriera.

Twierdzisz, że "TVN Warszawa zostal zakodowany i byl w pakiecie domowym HD"

a ja proszę o dowód pochodzący od Cyfrowego Domu, że kanał TVN Warszawa był w pakiecie domowym HD.

Skan oferty, lub html pochodzący ze strony http://telewizjanakarte.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TvN Warszawa znajdował się w ofercie TNK HD od samego początku jako kanał FTA. Pobierz sobie przewodnik po ofercie TNK HD i zajrzyj na stronę drugą "Kanały niekodowane (FTA)". http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/pd ... _TNKHD.pdf Po zakodowaniu TVN Warszawa nadano mu uprawnienia dla TNK HD i wszedł w skład pakietu bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W tym przewodniku w części DVB-T wymieniony jest również Polsat - Czy to oznacza, że jest w ofercie?

 

Ponadto proponuję przeczytać w tym przewodniku w części "OPŁATY ZA DOSTĘP ORAZ ZASADY ICH ROZLICZANIA" punkt pierwszy: 1) Cyfrowy Dom zapewnia Użytkownikom Dostęp do Pakietów określonych w Tabeli nr 1. Typy Pakietów. a w tej tabeli mowa jest tylko o pakietach Podstawowym (Domowy HD) i Dodatkowym (Domowy HD Premium), nie ma natomiast tam mowy o zapewnieniu dostępu do kanałów niekodowanych FTA oraz kanałów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TvN Warszawa znajdował się w ofercie TNK HD od samego początku jako kanał FTA.

Nie był w ofercie. W przewodniku który mi dałeś jest on wymieniony jako przykładowy z "setek kanałów FTA"

FTA, to FTA jest każdej ofercie, bo jest za darmo :)

Po zakodowaniu TVN Warszawa nadano mu uprawnienia dla TNK HD i wszedł w skład pakietu bez opłat.

a ktoś tu napisał, że pakiecie domowym HD.

W każdym razie proszę podać jakiś oficjalny dokument/ofertę "Telewizji na Kartę" z czasów kiedy TVN Warszwawa był zakodowany i był umieszczony w pakiecie, do oglądania którego wymagana była karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy tutaj dyskutujecie? Jak małe dzieci!! Kto jest BIEDNY?

Biedny jest ten, kto całe dnie spędza przy telewizorze oglądając bezkrytycznie wszystko jak leci.

Jak też ten, który kupuje TV, żeby chwalić się ile zapłacił.

 

Myślę, że fair ofertą dla TNK HD byłaby (zamiast dotychczasowych opcji) możliwość wyboru 2 pakietów n-ki w cenie 20zł + 20zł. Byłaby to oferta konkurencyjna bo dawałaby większą możliwość wyboru pakietów, a więc klient płaciłby chętniej za pakiety bo wybierałby co go interesuje. Efekt - zadowolony klient i bogatsza firma. Kto chciałby taniej i więcej wybierałby pełną ofertę n-ki (teraz za 59zł, w grudniu była i za 46zł)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... możliwość wyboru 2 pakietów n-ki w cenie 20zł + 20zł.

Ludzie skąd Wy te ceny bierzecie. Teraz abonent n płaci 59 zł za 6 pakietów czyli mniej niż 10zł za pakiet,a Wy chętnie chcecie płacić dwa razy więcej. Zobaczcie na ceny w CP i różnicę pomiędzy opłata abonamentową a prepaid, tam waha się od 30% do 33% (mini HD: 14,90 -19,90, familijny:37,90-42,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Myślę, że fair ofertą dla TNK HD byłaby (zamiast dotychczasowych opcji) możliwość wyboru 2 pakietów n-ki w cenie 20zł + 20zł. Byłaby to oferta konkurencyjna bo dawałaby większą możliwość wyboru pakietów(...)

 

...a Ty co byś w takiej sytuacji wybrał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nigdy TNK nie będzie oferta atrakcyjna w cenie 40zł, ponieważ w tej cenie jeśli oczywiście założymy że bedziemy co miesiąc doladowywać za 40zł, mamy pakiet familijny w CP który oferuje o wiele więcej kanałów niż TNK w standardzie i mam tu na myśli ofertę pre paid w ktorej familijny kosztuje 42,90 to tylko 3 zł drożej, a kanałów mam 2 razy więcej. Według mnie jedynym sensownym rozwiązaniem będzie połączyć ofertę N z TNK i zrobić pre paid w stylu CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jesteśmy pomijani choć klijentów sd jest wiecej jak HD

Teraz chciałbym byśmy napisali petycje o dłączenie poszczególnych kanałów

 

 

TVP SERIALE

TV 6

Polsat

Orange Sport info

eurosport

Polsat Sport News

 

Przecież miesiecznie płacimy tyle samo co w hd wiec mogli by dac nam cześć knałów z tej ofery

Juz nie wymagam w ofercie by dali

AXN

Disney XD

Wojna i Pokój

 

TV6-w dvb-t czyli grosze

Polsat Sport News-Grosze

Eurosport-to juz dawno powini dodac

Orange SPort Info kanał nie posiadjacy ciekawej ofert dobra promocja dla kanalu

Polsat-no to chyba nie duze wymagania

 

PETYCJA

http://www.petycjeonline.com/doczenie_k ... rty_tnk_sd

 

Prosze wyślijcie to na gg na e-maile znajomym petycje bede chciał wysłać listownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jesteśmy pomijani choć klijentów sd jest wiecej jak HD

Teraz chciałbym byśmy napisali petycje o dłączenie poszczególnych kanałów

 

 

TVP SERIALE

TV 6

Polsat

Orange Sport info

eurosport

Polsat Sport News

 

 

Aż sie boje myślec co by było gdyby faktycznie dodali Polsat to po dodaniu Polsatu nagle by był bojkot że nie ma Superstacji lub FOX, ludzie nikt poważny nie doda wam 6kanałów pozostawiając ceny pakietów w obecnej cenie. Tym bardziej Eurosport kanał stosunkowo drogi, ale gdyby przypadkiem dodali eurosport to byśmy pisali petycje aby dodac ESP2.

 

Ten bojkot przestaje byc powoli nawet smieszny

 

 

tak a jak mam nabite na 24 miesiace

 

To znaczy że kilka dni temu doładowałes telewizje i dzis doszłes do wniosku że brakuje ci 6kanałów w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bkl88 kłamie!

Najpierw pisze, że :

 

"Przecież miesiecznie płacimy tyle samo co w hd"

 

Czyli należy rozumieć, że płaci co miesiąc, czyli 20 zł bo tylko kosztuje TnK HD przy comiesięcznym doładowaniu.

Faktycznie tyle samo do TnK HD

 

A za chwilę pisze, że :

 

"... mam nabite na 24 miesiace"

 

Jeśli ma nabite na 24 miesiące, to znaczy że miesięczny koszt oferty TnK SD wynosi go 10 zł, czyli jest połowę tańszy od TnK HD :)

 

@bkl88 coś kręci. W każdym razie gubi się w zeznaniach.

Zagrał się :)

 

Petecja kupy się nie trzyma... ale śmieszna jest cały czas.

W każdym razie ja dorbze sie bawie, z tego typowo polskiego chciejstwa

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@bkl88 Oszukany bys byl wtedy jakbys mial podpisana umowe z platforma satelitarna i by Ci zabierali kanaly a cena by szla w gore za abonament, nie jestes zmuszany doladowywac tnk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mam dwie karty w domu jedna na 24 miechy u siebie i jedna u syna który sam składa sobie miesiecznie 20zł by miec nsport

cały czas prosze o popaercie petycji

 

tak mam nabite na 24 miesiace bo co dwa trzy miesiace dorzucam kolejne doładowanie by miec dwa lata bo jak bede miał problemy finasowe to chociaz tv bede miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak mam nabite na 24 miesiace bo co dwa trzy miesiace dorzucam kolejne doładowanie by miec dwa lata bo jak bede miał problemy finasowe to chociaz tv bede miał

 

 

ale talie zachowanie jest nieracjonalne bo po co doładowywac za 20zł miesięcznie jak możesz odłożyc kilka złoty przez kilka miesięcy i doładowac za pół ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...