Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Podpisali z polsatem umowę na wyłączność w platformie n, a chcą się rozwijać więc trzeba zrobić rebranding TNK HD na n. Krótko mówiąc: kto doładuje kartę na stronie n, będzie miał polsat, kto zrobi to po staremu otrzyma dotychczasową ofertę. Ot takie małe oszustwo żebyście na przyszłość wiedzieli jakimi regułami kieruje się Cyfrowy Dom (i nie tylko).

 

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W związku z wprowadzeniem oferty “N na kartę”, usługa TNK HD nie będzie już rozwijana......"

- a była kiedykolwiek????

Robili i robią z ludzi idiotów i myślą, że wszyscy mają iloraz inteligencji na poziomie szympansa.

Od kiedy nabyłem ten ich badziewiasty dekoder (brak swobodnego wykorzystania jego możliwości- lista kanałów, kodowanie tego co nagrane, DVBT z ograniczeniami - dostępne tylko po autoryzacji karty, czyli tuner "musi być podpięty pod czaszę") ciągle tylko pomniejszana oferta - gdzie więc rozwój!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili i robią z ludzi idiotów i myślą, że wszyscy mają iloraz inteligencji na poziomie szympansa.

Ty chyba tak, bo jak dalej czytamy Twój wywód dowiadujemy się, że :

Od kiedy nabyłem ten ich badziewiasty dekoder (brak swobodnego wykorzystania jego możliwości- lista kanałów, kodowanie tego co nagrane, DVBT z ograniczeniami - dostępne tylko po autoryzacji karty...

Z tego co tu napisałeś, wiedziałeś co kupujesz, wiec po co ten lament?

Nie lepiej cieszyć się z zakupu, niż chwalić się, że dałeś się zrobić w bambuko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem właściciel TNK zwłaszcza TNK SD najbardziej robi w wała samego siebie. Musi utrzymywać ofertę do 2016 roku a ilość doładowań z obecnych ponad 300 tysięcy aktywnych klientów znacznie spadnie co pociągnie spadek dochodów przy mniej więcej stałych kosztach utrzymania platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robili i robią z ludzi idiotów i myślą, że wszyscy mają iloraz inteligencji na poziomie szympansa.

Ty chyba tak, bo jak dalej czytamy Twój wywód dowiadujemy się, że :

Od kiedy nabyłem ten ich badziewiasty dekoder (brak swobodnego wykorzystania jego możliwości- lista kanałów, kodowanie tego co nagrane, DVBT z ograniczeniami - dostępne tylko po autoryzacji karty...

Z tego co tu napisałeś, wiedziałeś co kupujesz, wiec po co ten lament?

Nie lepiej cieszyć się z zakupu, niż chwalić się, że dałeś się zrobić w bambuko?

 

andaks - skąd w Tobie tyle "jadu"?

Kierując się tym, co reprezentujesz poprzez soje wypowiedzi - to obraził bym te "naczelne" (wiesz w ogóle, co to są "naczelne"?) porównując je do Ciebie.

Gdybym wiedział prędzej o tych wadach - to na pewno bym go nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie - przecież ten pożądany przez masy Polsat jest w DVB-T, co prawda nie wszędzie, ale Ustawa Medialna przewiduje ZMUSZENIE nadawców SAT do BEZPŁATNEGO zamieszczania w swojej ofercie kanałów z DVB-T.

 

Więc predzej czy później ten upragniony Polsat bedzie i w TNK SD.

:D

 

 

A co mają powiedzieć posiadacze TNK HD, których zrobiono na szaro, w dodatku bez wazeliny ?

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę, 1 czerwca 2011 roku ok. godz. 11:00 użytkownicy Telewizji na Kartę HD (TNK HD) otrzymali dostęp do kanału Polsat w standardowej rozdzielczości (SD). Operator dał uprawnienia do oglądania tej stacji kodowanej w systemie Conax, ale aby ją odbierać należy ją najpierw wyszukać, gdyż nie pojawiła się jeszcze na liście kanałów w dekoderach. Jest to tylko promocja, która potrwa do 31 sierpnia br.

 

Źródło: Satkurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają powiedzieć posiadacze TNK HD, których zrobiono na szaro, w dodatku bez wazeliny ?

W którym momencie?

Ja mam TnK HD.

Sprawdziłem czy działa. Działa :)

Sprawdziłem kanały które były… są wszystkie :)

Sprawdziłem ceny – są bez zmian :)

Powinieneś dostać ostrzeżenie, za wprowadzenie użytkowników w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu nie naśmiewał się z tego umierania za Polsat, protest ten (bojkot TNK) ma głębszy aspekt. Ludzi biorących udział w bojkocie należy podzielić na cztery grupy. Pierwsza grupa to ludzie którzy nie doczekają się Polsatu z telewizji naziemnej i z jakichś względów nie stać ich na inne oferty satelitarne, widzą tu szanse. Druga grupa ludzi to wszyscy Ci co musieli bez własnej winy opuścić ojczyznę w poszukiwaniu chleba i chcą mieć namiastkę Polski, chcą mieć te parę polskich programów bez napadania znajomych i rodziny. Trzecia grupa to [beep]i, którzy Polsat mają w głębokim poważaniu, liczą na coś więcej dla siebie. Takich ludzi nikt nie zadowoli, chociaż dostaliby dwa razy tyle za połowę ceny to i tak jutro będą krzyczeć o więcej. Czwarta grupa to tzw. „protestanci” oni robią zadymę dla zadymy. Pocieszające jest w tym, że trzecia i czwarta grupa przypadkowo popiera tych co mają rację, ja też ich popieram oni są pod ścianą, miejmy nadzieje, że im się uda. Przepraszam, że zboczyło to w kierunku OT ale nie miałem takiego zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale wy jestescie naiwni. Przeciez TnK to jest wlasnosc TVN-u, a Polsat to jest dla nich konkurencja. Myslicie ze beda konkurecje wspierac? Po waszym bojkocie faktycznie TnK moze sie przewrocic. Ale chyba ze smiechu.

Po za tym w ciagu kilku miesiecy cyfrowa telewizja naziemna ma pokryc zasiegiem caly kraj. Bedziecie mieli Polsat z normalnej anteny cyfrowo. w DVB-T MPEG4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...