Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na telewizorach CRT aż tak źle to nie wygląda. Jeszcze pamiętam VHS-y i na pewno nie miały aż tak dobrej jakości. Oczywiście kanały nie są najwyższych lotów, ani jakości, ale od czasu do czasu coś można na nich pooglądać. Nie rozumiem ani tych, którzy się nimi ekscytują, ani tych, którzy wieszają na nich psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda! Nie rozumiem jak można takie kanały oglądać. Nic tam ciekawego nie ma, a nawet jeśli się coś pojawi to jest to jakość VHS, której się ogladać nie da.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:) czyli jeśli mamy dostęp bardziej atrakcyjnych kanałów to wybierzemy coś innego ale nie każdy ma taki dostęp i lubi oglądać inne programy np co się dzieje na lotnisku w Australii i wybierze tele5 zamiast oglądać na tvp, serial klan albo plebania .

Oczywiście komuś może podobać się klan lub inny program.Najważniejsze że jest wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tych filmów, to wolał bym obejrzeć dawne seriale (z gatunku klasyki). Drużynę A to nie jeden by chciał zobaczyć, a jakoś nie można się doczekać powrotu na ekrany w Polsce tego serialu. Ciekawe dla czego ? Przecież Polonia 1 pokazywał kiedyś ten serial, podobnie jak McGywera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale nie oszukujmy się stacja nadaje "gnioty" Po prostu to jest tylko telewizja z nazwy, bo jak można oglądać od samego rana Top Shop, to tylko kto ma nie po kolei w głowie to ogląda takie reklamy 9 godzin (bez urazy) a potem jakiś pseudo film, z 40 którego roku i erotyka która ogranicza się to pokazywania sex telefonów na ekranie. Po tej stacji pozostała już tylko nazwa, nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem nic o zarobkach stacji, bo to już osobna sprawa. Każda stacja ma reklamy bo musi się utrzymać jakoś. Ja ci gwarantuję, że na sto osób to nawet 10 tych reklam nie ogląda. w każdym pakiecie są dziesiątki kanałów i wybiera akurat Polonie 1, podczas reklam... no weź nie gadaj głupstw. A jak ktoś niema platformy to na Satelicie są jeszcze inne kanały niekodowane (np Tele 5 czy Puls)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiele osób ma "nie po kolei w głowie", bo na Top Shop-ie całkiem sporo zarabiają na utrzymanie tej stacji. Nikt przecież nie ogląda telezakupów przez 9 h. Jeden poogląda chwilę i przełączy, zaś drugi się trafi i tak wciąż :D

No to tak jak ja. Ja tylko wybieram Tv Shop już nawet Mango mi nie wystarcza. :mrgreen:

 

Szczerze mówiąc to nie wiem dlaczego te stacje jeszcze istnieją. Chyba faktycznie jak piszesz tylko przez ten tv market bo w oglądalność reszty ramówki nie wierzę. Hmm....To by był dziwny fenomen. Mieć do wyboru parę innych kanałów FTA w których jest chociaż lepsza jakość to zwykły Kowalski wybiera Polonie1 gdzie obraz przypomina moje stare po kilkaset razy nagrywane kasety VHS a przy filmach i serialach tam emitowanych można uciąć komara. Już nawet moja siora która cały czas ostatnio oglądała jakieś [beep]oły dziś omija szerokim łukiem P1 i tele5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Polonia1 zamierzała utworzyć nowy kanał o tematyce telenowelowej? Wiem, że to brzmi dziwnie, ale stacja założyła nowy fanpage pt "Novela tv - kanał telewizyjny", a na zdjęcia z telenowel emitowanych przez Polonie 1 zostało nałożone logo "nowego projektu".

 

Poza tym pojawiła się domena www.novela.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...