Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zyskali, NEXT Music w wersji HD śmiga już w Petrusie :)

 

@Bloo411: zobaczymy jak będzie z CP. Kiedyś chcieliśmy, żeby nas podnieśli na swój koszt ale na wyłączność. W odpowiedzi nadejszło - nadajcie się sami a my was dodamy na listę... pożyjemy, zobaczymy. Będziemy u p i e r d l i w i (swoją drogą to ciekawe, że automat wycina słowo u p i e r d l i w i haha) do kwadratu i wywalczymy co trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@Wiking, nie do końca. Novela TV to kanał FTA, a Cyfra+ i N nie włączyły tej stacji na swoje listy kanałów.

Przecież zaznaczyłem - jeżeli nie mylę się. ;)

 

Trzymam za was kciuki, bo na necie za bardzo was oglądać nie mogę, a gracie świetną muzykę.

Mam podobny problem. Oglądam, oglądam i po jakimś czasie bufor i nie oglądam. ;)

Tak, więc chętnych jest wielu do oglądania, ale nie każdy ma taką możliwość, gdyż na drodze stoi łącze internetowe. Ale skoro chcecie wejść na satelitę i to jeszcze z pewnym miejscem na listach platform satelitarnych to macie dużą szansę na szybki rozwój, zwłaszcza pod kątem finansowym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo według Cyfrowego Polsatu, jak kanał nie jest kodowany, to automatycznie nie jest "fajny". Oczywiście są wyjątki, jak np. VIVA PL, ale ogólnie to CP się nigdy nie śpieszy z dodawaniem do listy kanałów FTA (widać to właśnie np. po Eska TV, i to mimo tego, że kanał ma podobną oglądalność do VIVY). No chyba, że naprawdę postawicie na swoim, i się zgodzą na dodanie kanału do listy. No ale skoro już pisaliście, że ciężko z nimi, to zobaczymy jak to będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@pablo21, akurat Eski TV mi nie szkoda, bo dla mnie stacja muzycznie to dno.

Jak sam zauważyłeś dla Ciebie i nie wypada własnego gustu narzucać innym, co nie raz już Ci zdarzyło się. Ale przestańmy mówić o EskaTV tylko skupmy się na NEXT Music, które w końcu zaczęło coś działać jeśli chodzi o ich obecność na satelicie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Bloo: oczywiście masz rację z Conga, poprawimy.

 

a co do rozwoju to tak, zależy nam jak c h o l e r a. Po nocach nie śpimy, że NM może w tv oglądać garstka osób. A to nie jest korporacja, do 18 i olać temat... my tym żyjemy i chcemy żeby ta nasza robota w która wkładamy kawał serducha została zauważona... Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...