Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powiadają starzy górale: " le roi est mort, vive le roi!" ;-)

Oczywiście, że będziemy tęsknić ;-) przede wszystkim za wzorcowym kontaktem z widzami... inne kanały mogłyby się wiele nauczyć od byłego szefa...

Oglądam sobie dzisiaj NextMusic SD w necie i nadal obserwuję, że nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o kwestie techniczne a mianowicie, część teledysków nadal z mgiełką u góry i dołu a podobno wszystkie teledyski poprawiono... (np. Fine Young Cannibals - Good Thing i Prince) ale akurat to pikuś. To co mnie zniechęcało do oglądania tego kanału w necie to przede wszystkim "czkawka". Mianowicie co jakiś czas następuję "przeskoczenie" klipu o kilka sekund do przodu... takie szarpnięcie. Nie wiem jak to dokładnie opisać. Sprawdzałem na kilku kompach i na wszystkich tak samo. "Czkawka" jak była tak jest nadal toż od takiej czkawki można umrzeć ;-). Niby miało się to poprawić po przejściu na nowe serwery ale [beep]cia blada nadal czka :).

Kolejna sprawa po raz który można prosić o to żeby nijaki lovelas Enrique Iglesias nie występował ani się nie popisywał w bloku muzycznym pn. "Old School Party". Bo ani on old ani school, no może dla niektórych to on i party jest ;-). Zwracał ktoś na to uwagę przede mną chyba ze dwa razy. Ja tez o tym pisałem. I co ? I jajeczko. Nadal się wygina. Dzisiejsza playlista w "Old School Party" całkiem fajna: wspomniani przeze mnie Fine Young Cannibals, Duran Duran, Bryan Ferry, Tears for Fears... jak dla mnie bardzo zgrabny zestaw :). Szkoda tylko, że wszyscy mają czkawkę :D. Mam nadzieję, że w przekazie kablowym w odbiornikach TV jej nie mają :). Szkoda, że tego kanału nie ma w Vectrze ale ta firma jak dla mnie działa trochę irracjonalnie. Zabierają kanał PLANETE by dać np. kanał MiniMini w HD... dla mnie porażka ale być może wielu abonentów taka zmiana ucieszy...

 

Zatem Panie Mariuszu powodzenia na nowej drodze życia :)! Oby nadal na ścieżce audio lub video znaczy się ścieżce medialnej :) i udanego wypoczynku :)!

Dziękujemy za bycie z nami "z ręką na pulsie" na tym forum :)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam nadzieje że z czasem ustabilizuje się ta nieco wojenna sytuacja z kanałem Next Music HD. Dzięki temu pomimo zmienionej redakcji dalej będzie rozwijany kontakt kanału z widzami tutaj jak i na Facebooku. Liczę również na dalszy rozwój bazy muzycznej jak i ramówki kanału jednak bez konieczności usuwania znanych i lubianych obecnie pozycji programowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: ale o jakiej wojennej sytuacji mówisz?? Przecież jest pełna kultura. Trzeba jasno powiedzieć, sami odeszliśmy - nikt nas nie wyrzucił na zbity pysk. Odeszliśmy bo w zbyt wielu kwestiach różniliśmy się z zarządem. Tak postępują dorośli ludzie, jeśli coś nie pasuje to odchodzą i tyle. A że mam sentyment do tego forum to nadal się udzielam. I wszystko jasne mam nadzieję :) Żadnych wojen, peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w dzisiejszych czasach bez skrupułów można zrezygnować z dobrej posady, to należy pogratulować tym ludziom niesamowitej odwagi, głupoty lub po prostu trzeba się cieszyć, że z pewnością mają załatwioną inną - równie atrakcyjną - pracę :) Chociaż nie mam zamiaru wnikać tutaj w sfery biznesowe expracowników Next Music. Faktem jest, że w telewizji trochę większej niż internetowej figuranci w postaci "redakcji muzycznej" lub "programowej" są niepotrzebni, jeśli zarządzać stacją chcą osoby znające się co najwyżej na cyferkach, które kanał ma generować (oglądalność, przychody, zyski). Nie potrafili stworzyć dystrybucji dla potencjalnie dobrego kanału telewizyjnego, więc szuka się dziury w całym wtrącając się i ingerując np. w programming. Oczywiście nie wiem czy się wstrzeliłem z teorią, jednak z drugiej strony bez sensu jest piastować jakieś stanowisko, na papierze być osobą która coś tworzy czy za coś odpowiada, a w praktyce jest kimś kto przyjdzie, posiedzi w robocie i nic tak naprawdę nie może nawet jako dyrektor, na dodatek jeszcze nie do końca pasuje przełożonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Karol wrócił z wakacji :)

 

Karolu, to ani odwaga, ani głupota a jedynie rozsądek :)

Z teorią trochę przestrzeliłeś. Akurat firmie Astro oddać trzeba jedno: nigdy i nikt nie wtrącał się do mojej roboty. Zawsze kanał grał muzycznie tak jak chciałem.

Jednak zadaniem Astro było zapewnić dla kanału dystrybucję. Jak i czy to się udało to każdy może sprawdzić...

Jedno jest pewne, aby zaszaleć z kanałem muzycznym i mieć szanse na cokolwiek to musi on być na sat. A na to, jak się okazało, nie było i nie ma żadnych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belki jak belki, fajnie wiedzieć kto i co śpiewa. Jednak nie w tym problem - emisja teledysków bez podpisów jest po prostu łamaniem umów z wytwórniami muzycznymi, każda z nich zastrzega w umowie, że teledyski MUSZĄ być podpisane... za nieprzestrzeganie powyższego można dostać wymówienie umowy. A co to oznacza dla kanału muzycznego to chyba nie muszę tłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...