Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w ciągu kilkunastu dni ruszą pozwalam sobie wydzielić o nich wątek z ogólnego oognet/next.

 

Opis stacji

 

Next Music HD to nowa telewizja muzyczna której 100 % ramówki wypełnią teledyski. Zagramy w klimacie "Party Hits". Tanecznie ale nie klubowo! Tylko największe , specjalnie wybrane i wyselekcjonowane przeboje lat 70-tych, 80-tych, 90-tych i współczesnych... W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie pokażemy reality show czy seriali. Nie zasłonimy połowy ekranu grami smsowymi…

Next Music HD – wiemy co to prawdziwy przebój…

 

demo 1

http://www.facebook.com/video/video.php ... 9406013592

 

demo 2

http://www.facebook.com/video/video.php ... 0216014511

 

demo 3

http://www.facebook.com/video/video.php ... 8949347971

 

Aby nie trzeba było spekulować czy w tym kanale będzie cokolwiek (poza grafiką) HD to podpowiadam: 10% natywne HD, 20% oryginalne 16x9 a reszta to dostosowane 4:3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy tak - ten wątek jest tylko o Next Music HD, resztę informacji o innych projektach, jako że są w mniej zaawansowanej fazie i dalej od startu - wrzucamy do wątku ogólnego tu: viewtopic.php?f=11&t=17007

 

PS: Kurcze chciałem tu swój post przenieść z ogólnego, skasowałem w ogólnym, a tu @bernard dałeś dopisek o ilości HD i mój post teraz tu stracił sens, a tam już go nie ma, bo go skasowałem, ale się zrobiłem na szaro :P

 

Wersja skrócona mojego oryginalnego postu:

Na wszystkich demach pokazane są klipy z MixMash (jak w Czwórce). MixMash nie udostępnia klipów w HD, tylko w SD (są do wyboru płyty H.264, ale nie wszystkie i także nie w HD - 720x576). To by może był materiał na dobry kanał SD, ale moim zdaniem nie na HD. Widzę w Polsce zamiast stawiać na jakość, walimy na ilość. Będzie ze 100 kanałów HD, 3/4 z tego upscale (co jednak nie zmienia faktu, że większość widzów u nas to "łyka", niestety). Sam pomysł jest szczytny, ale to tworzenie kanału HD na siłę, nie posiadając kontentu.

 

Natomiast muzycznie mi nawet odpowiada, jeśli będzie sporo klipów, żeby nie szło za dużo powtórek, to będzie fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o jego dostępności?

Wiadomo, że cały projekt NEXT (w tym Next Music HD) będzie przeznaczony dla sieci kablowych, więc radzę pohamować entuzjazm, bo bardzo możliwe, że dużej części z nas nie dane będzie oglądać tej stacji. Chyba, że w przyszłości zmienią taktykę i otworzą się na platformy satelitarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W przeciwieństwie do wcześniej opisywanej przeze mnie stacji muzycznej, Next Music HD podobno ma się dobrze i niebawem wystartuje:

facebook.com[/url]":2p4lgsji]NEXT MUSIC HD:

Wbrew pozorom i ciszy jaka tu panuje - ŻYJEMY! Mamy się świetnie :) Ciężko pracujemy i za chwilę startujemy.. to już na serio... tuż, tuż :) Dzisiaj dwa nowe promosy, calutkie po polsku i w HD. Pamiętajcie, polskie klipy w jakości HD tylko w NEXT MUSIC HD.

22 czerwca o 06:22

Poniżej linki do owych promosów:

http://pl-pl.facebook.com/video/video.p ... 4097460456

http://pl-pl.facebook.com/video/video.p ... 4850793714

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pooglądałem trochę ten kanał i już coś mogę o nim powiedzieć. Kanał fajny, brakowało takiego kanału, który będzie nadawał klasykę, ale także i nowe pozycje. Mam nadzieję, że stream internetowy zostanie, a kanał szybko pojawi się na satelicie, bo szkoda, żeby był tylko w kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to marzenie że kiedyś będzie ten kanał w fta w DVB-T, raczej bym widział za opłatą, ale to są tylko domysły, najlepiej jakby było fta na satelicie na astrze lub hotbird, dziś parę godzin, bardzo dobre zajawki animacje programów, ogólnie wreszcie normalna stacja muzyczna po rebel tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolałbym ten kanał w DVB-T zamiast Eska TV czy Polo TV.

 

Ja też i zapewne miliony Polaków również (po zapoznaniu się z ofertą stacji). No ale na razie cieszmy się, że jest chociaż w internecie, a nie tylko w kablówkach. A na KRRiT kiedy indziej ponarzekamy :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten kanał przed sekundą chwilkę i trafiłem na teledysk do piosenki Michaela Jacksona "Bad" i to bez czarnych pasków po bokach, mimo, że to przecież stary klip :D! SUPER ! :D Trzeba ich męczyć na "Facebooku", żeby jak najszybciej wystartowali z emisją satelitarną, bo taki kanał nie może istnieć tylko w internecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Przypominamy, że nasza obecność na sat jest brana pod uwagę ale dopiero w przyszłym roku. W tym atakujemy kablówki. Albo kablówki atakują nas? :) Zobaczymy. Na razie gramy online i cieszymy się, że nie wieszacie na nas psów w 1 dniu nadawania :) Są pewne braki, wiemy o tym ale postaramy się usunąć je jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...