Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj się, ten komunikat w tym miejscu był skazany na kontakt z adminem... :) Ale brawo za chęci, doceniamy.

Ja się nie przejmuję tym, bo widać po liczniku odwiedzin że był czytany i może ktoś jakieś maile wysłał bo ja 6 i 3 tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, ten komunikat w tym miejscu był skazany na kontakt z adminem... :) Ale brawo za chęci, doceniamy.

Ja się nie przejmuję tym, bo widać po liczniku odwiedzin że był czytany i może ktoś jakieś maile wysłał bo ja 6 i 3 tel.

Czytałem ten komunikat, lecz myślę że z czasem to zaangażowanie minie i Next odpuści bycia na sat. Ale życzę powodzenia w osiągnięciu celu jakim jest bycie na satelicie i operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dobrego zasięgu to nasz główny problem.

 

Kablowki biora for free? Jak biora, to macie technologiczne ograniczenie nadajac swiatlowodem - max zasieg to 15%. Z takim zasiegiem nie macie sprzedawalnej ogladalnosci. Tzn pewnie da sie reklamami zapchac przerwy, ale miesiecznie nie pokryje to wydatkow na badanie ogladalnosci. Bedziecie leciec z satelity, zasieg dobije do 40%, to juz jest OK, o ile Polsat was dolaczy, a moze miec niekoniecznie zbiezne z Wami cele. Skad nadawac? Z kraju? Nie bedzie to tanie. Nie tak tanie jak swiatlowod.

2 wybory - albo operatorzy beda Was finansowac, albo MUSICIE miec satelite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jaki teraz jest warunek na Wasze pojawienie się na satelicie? Wcześniej warunkiem było zainteresowanie Waszą ofertą ze strony platform satelitarnych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Będzie w aplikacji która niestety trochę się opóźni. Podobno nasze dzieło wykryło pewien błąd systemowy w pewnej serii Samsungów i teraz Samsung głowi sie jak to poprawić. Kilka maszyn z dymem poszło he he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Problem jest o tyle złożony, że na np. pięciu seriach Samsungów działa i wszystko jest ok a na szóstej pali się procesor.. i nikt nie wie czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiemy jakie macie nieoficjalne źródła w CP ale się mylą. Żeby się tam zgłosić trzeba się wcześniej nadać na sat. A do tego to jeszcze ho ho. Natomiast jedno jest pewne, jeśli NEXT Music będzie na sat to tylko jako FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...