Skocz do zawartości

Nowa platforma TV od Celesat Polska


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nikt się chyba nie spodziewał zapowiedzi startu nowej telewizyjnej platformy cyfrowej:

Operatorzy płatnej telewizji doczekają się nowego konkurenta. Do końca 2011 roku cypryjska spółka Celesat Multistream Vision planuje uruchomienie telewizyjnej platformy cyfrowej skierowanej na polski rynek telewizyjny. W ofercie znajdzie się kilkanaście kanałów nadawanych w jakości HD. Aktualnie spółka nie dokonała jeszcze wyboru operatora satelitarnego. Nie podjęto także decyzji, czy platforma wystąpi o polską koncesję.

Więcej: :arrow:https://satkurier.pl/news/64241/nowa-pla ... olska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą nadawać z 10'E. Jest tam ponoć jeszcze miejsce, a i nie trzeba wiele obracać anteny.

 

 

To w praktyce by ich dysfalifikowało bo jednak nie oszukujmy sie ale nawet przestawienie anteny dla przeciętnego kowalskiego o 3stopnie i ewentualnie zmiana kąta elewacji stanowi duzy klopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mamy przesyt na rynku platform

Tak czy inaczej będzie konsolidacja, więc niech nowe twory powstają. Lepsza konkurencja będzie nawet po konsolidacji. Skorzysta wyłącznie widz.

 

ta nazwa jakaś taka niewyjściowa

Celesat brzmi prawie jak Viasat. Nic złego w niej nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie dowierzam żeby to naprawdę wystartowało .... to aż za "piękne" by było .... może to jakaś "pralnia brudnych pieniędzy " ??? Przeszukałem w dłuż i szerz internet i nic nie ma o takiej platformie-Firmie ani śladu ....

 

Astra 19,5 myślę że to by była idealna Satelita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie wałek. Skoro to konsorcjum stoi za wieloma graczami na rynku światowym, nie może być to fałszywka.

At Entertainment utworzył Wizję TV - doskonałą platformę, zniszczoną potem przez UPC. Myślę, że Celesat Polska zatrzęsie polskim rynkiem radiowo-telewizyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celesat Multistream Vision należy do Celesat Media Network oraz Multistream Vision International. Obie spółki - poprzez sieć podmiotów zależnych - są współwłaścicielami kilkudziesięciu kanałów tematycznych kierowanych na rynki europejskie i azjatyckie.

Zapewne w nazewnictwie figurują właśnie spółki zależne. A tych nie znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spółka jest rejestrowana na Cyprze, który jest rajem podatkowym, wynika z tego, że twórcy nie chcą ujawniać swoich prawdziwych danych, a co za tym idzie możliwości.

Nad własną platformą cyfrową pracuje też Era tj. Polski T-Mobile. Kontrakt na ekstraklasę ponoć już sobie zaklepali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to jednak ściema. Tutaj macie cały artykuł na ten temat:https://satkurier.pl/news/64262/platforma-celesat-polska-to-sciema.html

Dodatkowo portal dvbnews poinformował, że wiadomość na ten temat została rozesłana mailem z domeny gazeta.pl. To wygląda na czyjś kawał. http://www.dvbnews.pl/news/6682/nowa_platforma_satelitarna_jeszcze_w_tym_roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale medialne trochę się skompromitowały podając jak leci zmyślone informacje...

 

Pomysły na biznes są mniej lub bardziej udane, ale moi drodzy... w wymyślanie kanałów z końcówką w nazwie: (Celesat) Music, Lifestyle, Cinema, News, Sport, World to ja się bawiłem mając 12 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...