Skocz do zawartości

Podwyżka w Cyfrze + czy ją zaakceptujesz????


wally79
 Udostępnij

Podwyżka w Cyfrze+ czy ją zaakceptujesz? Jeśli nie to z kim podpiszesz umowę o abonament????  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podwyżka w Cyfrze+ czy ją zaakceptujesz? Jeśli nie to z kim podpiszesz umowę o abonament????

    • zostaję w CYFRA+
      34
    • Cyfrowy Polsat
      4
    • N
      13
    • TnK HD
      2
    • TnK SD
      3
    • DVB-T
      2
    • TV Kablowa
      2
    • inne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Obecna strategia Cyfry,mocno mi się nie podoba.Ceny pakietów są już jak z kosmosu.Do tego jeszcze bardziej przykręcają śrubę.Kontrakt mam do końca czerwca.I na pewno zrezygnuje z ich usług. Konkurencja jest bardzo silna (kablówki) więc Cyfrze i jej przedpotopowej technologii sprzętowej mówię bay.Cena = Jakość ,w Cyfrze nie ma zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość jak widzę jest za kontynuacją współpracy z cyfrą.Ceny rzeczywiście nie są zbyt niskie,myślę ,że warto poczekać na nowe pakiety i na ich zawartość wtedy będzie można podjąć decyzję co komu pasuje,a jak nie to wiadomo-rezygnacja.Pochopne działanie raczej nie jest wskazane-tak przynajmniej ja uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że jeszcze pól roku temu bliski pożegnania się z CYFRĄ+ lecz po udanej rozmowie z konsultantką w sierpniu 2010 i przywróceniu rabatu na pakiet prestiżowy+ jednak zostałem. I tak pozostanie nawet po podwyżce warta jest u mnie tego.

 

Co wpłynęło na tą decyzję:

- Prawa do ligi polskiej ,angielskiej włoskiej francuskiej, hiszpańska

- Mają History

- Mają Polsaty (w wersji dla uboższych :D ale to mi wystarcza)

- Mają Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje pod względem multiroomu,bowiem płacę od czerwca 70,50pln za prestiż hd :D pół na pół nigdzie takiej oferty nie dostanę :mrgreen:

Poza tym pytałem jak wysyła się wypowiedzenie czy będą proponować jakieś zniżki,lub tp,niestety nie bo ówczesne warunki już są na promocji jeśli mamy.hmmm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zostaje i czekam na nowe kanały: Planet,Kuchnia tv, Ale kino te kanały są tylko w c+ i nie będzie ich w żadnej innej platformie. :jupi: Trudno da się przeżyć z tą podwyżką,wystarczy rzucić palenie i ma się już kasę na Cyfrę+ :lol2: C+ najlepsza oferta programowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostanę bo mam podpisaną umowę z tv na dzień dziecka więc jeszcze mnie ta podwyżka nie dotknie. Tak czy inaczej za Prestiż HD+ z PVR przy przedłużaniu więcej niż 140zł (średnio miesięcznie) nie zapłacę. Teraz płacę średnio 145 ale dostałem TV LG 23 cali za 1zł. więc mi to pasuje.

 

Jedno jest pewne. Nigdy przenigdy nie zapłacę 180zł (200zł!!! z PVR :twisted: ) za ofertę Cyfry jaka by nie była. Prędzej wezmę fulla z Nki + jakiś Polsat w granicach 60zł niż 180zł w Cyfrze.

 

Z jednej strony podwyżka dotyczy głównie tych co mają na czas nieokreślony i płacą pełne stawki ale z drugiej strony te podwyżki wpłyną też na obecne promocje (będą po prostu mniej korzystne).

 

Tak czy inaczej 10zł podwyżki to trochę nie fair ze strony Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaakceptować tą podwyżkę ale do końca września korzystam z promocji więc i tak nie mogą mi nic podnieść (dzwoniłem i się pytałem) a potem się zobaczy. Jeśli już miałbym gdzięś przejść to na pewno przejdę do n-ki. CP u mnie się nie liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam zamiaru rezygnować z Cyfry. Podwyżka, jaką będę miał od maja, to tylko 6 zł przy pakiecie Optimum HD + Canal, a mam nadzieję, że za to dodadzą w tym roku jakieś nowe programy HD. Byłem przez parę lat w Cyfrowym Polsacie, płaciłem 72 zł i nie wiem za co! Jeśli chodzi o piłkę nożną, to Cyfra jak dla mnie jest najlepsza pod tym względem! Cyfrowy Polsat to dno, a n nic lepszego! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...