Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chodzi o brak oglądalności, zobaczyli, że jednak MASH miał większa, to znowu powtarzają od 1 sezonu. Nawet gdyby nie mieli więcej odcinków to by zaczęli dawać od 1 sezonu. Szczególnie, że jeszcze niedawno w programie był wpisany 5 sezon. Chociaż w następnym tygodniu  znowu  jest "Trzecia planeta od słońca". Ale pewnie jeszcze to poprawią.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W Zoom tv w piątki wieczorem emitowane są filmy katastroficzne, zauważyłem też że  o 12.00 Zoom Tv emituje filmy dokumentalne o Hitlerze. Jestem ciekaw czy na początku sierpnia poznamy ramówkę Zoom Tv i jestem ciekaw czy jakiś inny serial komediowy zostanie wyemitowany na Zoom Tv może będzie szansa na serial "Skrzydła",  albo "Rosanne" a liczę też ze Zoom tv postawi na serial sensacyjny z lat 80 lub 90 tych i wyemituje np MacGyvera albo Renegata lub Grom w raju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom Tv mi ostatnio odpisał, że planuje nowe seriale na jesień 2024 i nowe filmy że jest wielka szansa z polskich filmów ujrzeć na Zoom Tv Killera i Killlerów 2, Karate po polsku, Skrzydlate świnie a z zagranicy Geokatastrofę oraz Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty i wiele innych nowości pewnie będzie w Zoom TV pewnie do połowy sierpnia się okaże jakie nowości przygotował Zoom Tv. Na jaki serial komediowy i inny serial liczycie na Zoom Tv bio ja na serial Skrzydła lub Rosanne albo z innych to Macgyver, Renegat lub Grom w raju.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc teraz pora coś dostać od francuskich "krewnych"? Dla zwiększenia wartości kanału mogą nawet wykorzystać markę C+ Family, która niedługo będzie wolna, choć zapewne prędzej sprzedadzą Zoom TV, niż cokolwiek z tego zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mogłaby być też sama nazwa „Canal+" a więc taka jaka była za czasów moim zdaniem chybionej obecności tej marki w naziemnym analogu. Na dodatek Stopklatkę w zasadzie też można jakoś przebrandowić choć tu już by się zaczynały schody pod tym kątem bo marka „Canal+" bez żadnego dopisku równie dobrze pasowałaby i do tej stacji z racji większego zasięgu choć w tym przypadku potrzebna byłaby modyfikacja charakteru programu w koncesji. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, neo_patryk napisał(a):

@Klopseł

Akurat C+Family jest kanałem premium tylko z nazwy, więc to nie byłaby żadna ujma gdyby Zoom TV przejął jego nazwę. Zmiana marki plus kila pozycji z kanałów tematycznych C+ mogłyby dobrze wpłynąć na oglądalność kanału.

Nie za duży przeskok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Super że Zs oom Tv nas zaskoczył emisją serialu "Alf",  pytanie tylko czy zakupili wszystkie sezony Alfa i super będzie zobaczyć te słynną fajną czołówkę z fajną muzyka z serialu i te fajne super zabawne odcinki. Ja do dziś mam jeszcze z dzieciństwa książkę o Alfie.

 

Mogli by też Zoom w tv w przyszłości wyemitować jakiś serial nie komediowy np obyczajowy np Dallas albo sensacyjny "Grom w raju", "Airwolf" czy "Nieustraszony" albo "Szkołę złamanych serc".?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli też pokazywać holenderską wersję programu "Adam szuka Ewy". To kolejny "nagi" program randkowy. Co ciekawe - program bardzo dobrze radził sobie również w Niemczech. Tamtejsza wersja była emitowana w kanale RTL2. 

Emisja w Zoom TV w piątki o 23:00. 

 

https://media2.pl/media/171160-Adam-szuka-Ewy.-Nagi-program-randkowy-w-Zoom-TV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...