Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak na PB można od czasu do czasu trafić na jakiś znany film, na dodatek nowy. Jakiś czas temu był American Gangster, a teraz widzę film Wanted: Ścigani, który zbiera dobre oceny. Do tego obydwie części Kill Bill i Za Szybcy za wściekli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać oryginalny tytuł, który brzmi "Covert Affairs". Mnie polskie tytuły praktycznie nic nie mówią.

 

Ale wreszcie faktycznie jakaś premiera w tej kolekcji.

 

Jej tłumaczenie tego tytułu na polski masakra. No tak w końcu jakaś premiera w serialach, ale przydałoby się coś bardziej męskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawił Wam się może 2 odcinek Kamuflażu (Covert Affairs) w NSerialach? Wczoraj próbowałem już wyłączyć na chwilę z sieci, żeby pobrał nowe informacje, zostawiłem na noc na czuwaniu (co zresztą zawsze robię), myślałem że może z rana będzie ale nadal nie mam. Pojawił się nawet film w promocji a tego serialu nie ma nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu opisu każdego odcinka jest data kiedy będzie następny. Ten drugi odcinek kamuflażu powinien być 8 sierpnia ale czasem coś zamula i się nie ściągnie cała oferta filmów. Postanowiłem wyłączyć dekoder z sieci na godzinkę po południu, włączyłem i po kilkudziesięciu minutach, tak ok godz. 18-tej dzisiaj serial już był dostępny. POLECAM obejrzeć bo jest całkiem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jakie ciekawsze. Nazwę zmienili i delikatnie zmodyfikowali szczegóły. Ogólnie wciąż bez rewelacji, a tej promocji VOD tak nie przeżywaj bo po miesiącu się skończy. Zresztą w nce też się pojedyncze filmy w promocji trafiają i nie za 9, a za 8 zł. Póki co to nagrywaj z HBO zanim Ci się skończy darmowy okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko odnośnie nSeriali.

Jak to jest bo zakupiłem dopiero Nke i właśnie mi się pobrało troche jakichś tam rzeczy.

Mam pytanie odnośnie serialu Mentalista III bo sciągnął mi się 10 odcinek czy odcinki od 1-9 jeszcze jakoś mi się pobiorą czy juz emisja wcześniejszych odcinków jest zakończona ??

i będą się pobierać tylko nowsze ??. Bardzo mi zależy na tym serialu bo na C+ oglądałem wcześniejsze sezony ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...