Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

"Transformers: Zemsta upadłych" w VOD telewizji "n"

Łukasz Szewczyk, 4 stycznia 2010, godz. 17:11

TAGI: n, VOD, film

Od poniedziałku (4 stycznia 2010 roku) przez trzy kolejne miesiące, w usłudze VOD telewizji n, fani gatunku sience-fiction mogą oglądać drugą część opowieści o wojnie maszyn - "Transformers: Zemsta upadłych".

Pierwsza część historii walki dwóch przeciwstawnych frakcji Transformerów - Autobotów z Deceptikonami została opowiedziana przez tandem Michael Bay - Steven Spielberg w 2007 roku.. Druga część opowieści rozpoczyna się kilka lat po zakończeniu wydarzeń części pierwszej. Główny bohater - Sam Witwicky (Shia LaBeouf), któremu udało się uratować świat przed ostateczna rozgrywką maszyn, wiedzie normalne życie nastolatka.

 

Niestety, walka między Autobotami a Deceptikonami nie zakończyła się a w jej drugiej odsłonie będą ważyć się losy nie tylko Ziemi, ale całego Wszechświata. Ciało pokonanego przywódcy złych Deceptikonów - Megatona zostaje wykradzione z Armii USA i przywrócone do życia. Teraz powraca on wraz z armią podległych mu robotów. Mimo, iż tego nieświadomy, Sam posiada klucz do rozwiązania potyczki między maszynami. Nic dziwnego, że znowu znajduje się w centrum rozgrywki.

 

Film "Transformers: Zemsta upadłych" dostępny będzie w usłudze VOD telewizji nowej generacji "n" od 4 stycznia 2010 r. do 4 kwietnia 2010 r. A już 7 stycznia w usłudze Premiery VOD „Piątek 13-go” - remake klasycznego horroru.

 

Media2.pl

 

 

A czy ten film będzie w HD??

EDIT

Juz wiem, nie będzie w HD, więc kolejny PLUS dla Cyfry+ za ten sam film w HD...

Czemu teraz N żadnych filmów w HD nie daje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pytanie o brak HD w nVoD ! - chyba jest juz oczywiste, ze platforma walczy o byc albo nie byc!

 

Oszczedzaja juz na wszystkim - nawet na napisach przy filmach, niektorych wierszy brakuje :D :D :D

 

Mam nadzieje, ze nie bedzie wielu, ktorzy beda chcieli "wypzyczyc" takie techniczne dno - jest wiele dobrych filmow, ktorych ogladniecie w SD i bez DD5.1 to profanacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A no nie mozna bo to nie jest pawdziwe VOD gdzie wybierasz z pośród tysiecy filmów co chcesz zobaczyć... Takie żeczy tylko kablu, np: videostrada. To co oferuje N i C+ to inna wersja VOD w której otrzymujesz ścisle określoną liste filmów, która się pobiera na dysk dekodera i możesz oglądac to co jest na dysku dekodrera, stąd własnie tylko niektóre a najczęściej najnowsze odcinki seriali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wtedy kiedy dysk jest pełny? trzeba wymienić dekoder? :D

Dysk a konkretniej partycja z VOD jest praktycznie cały czas pełna. Stąd ograniczona dostępność np. odcinków seriali. Po prostu starsze odcinki są systematycznie podmieniane na nowsze, to samo z filmami w innych kolekcjach czy w Premierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie mam "Nki", bo nie mam już miejsca w domu na kolejny tuner, a "Cyfrę" i "CP" mogę odbierać razem na moim "Globo HD S1", ale po starcie w niedzielę serwisu vod.onet.pl zacząłem się zastanawiać czy to nie jest czasem pierwszy krok do "uwolnienia" "Nki", tzn. udostępnienia samych kart, albo kart "sparowanych" z modułem "Conax" (tak jak jest w "CP"), na co BARDZO liczę, bo w "Cyfrze" i "CP" paru kanałów z "Nki" mi brakuje (najbardziej "Discovery Historia" i "TVP HD")...

 

Dla "Nki" też byłaby to korzyść, bo takich osób jak ja jest pewnie więcej, a "TVN" ma podobno około 400 milionów złotych strat (głównie spowodowanych pewnie właśnie "wchłonięciem" "Nki"), więc będzie im zależało, żeby ją szybko "urentownić" :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobilem porownanie. Sciagnalem 3-ci odcinek Lost-u z emule w jakosci Hd i taki sam obejrzalem na Vodzie N-ki. I musze Wam powiedziec, ze cos jest nie tak. Bo ta kopia z Emule jest o niebo lepszej jakosci...

A może masz recorder podłączony do TV kablem component? Wtedy VOD oglądasz w SD.

Chociaż na moje oko ripy 720p z netu faktycznie wyglądają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...