Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie oferta

VOD telewizji "n" podzielona jest na trzy kolekcje - poświęconą najnowszym pozycjom kinowym kolekcja Premiery VOD oraz dwie kolekcje dostępne na zasadzie niewysokiego abonamentu: poświecona najlepszym pozycjom z wytwórni Universal kolekcja Picture Box i nScreen ze światowymi i polskimi pozycjami serialowym.

 

Od 1 sierpnia w ofercie VOD pojawi się nowa pozycja specjalna zakładka Katalog, w której znaleźć będzie można ciekawe pozycje filmowe po atrakcyjnej cenie. 48-godzinne udostępnienie jednego filmu z Katalogu to koszt 8 zł.

 

W najbliższym czasie w Katalogu znaleźć będzie można:

- "Superhero" to zwariowana parodia kilkunastu hollywoodzkich produkcji. Ze szczególnym uwzględnieniem tych opartych na komiksach.

- "Disco" to francuska komedia

z 2008 roku. W połowie lat 2000 do pewnego francuskiego miasta nagle powraca moda na Disco. Dużo dobrego humoru, liczne odniesienia do klasyki gatunku i niezapomniana Tina Arena.

- "Amelia" to opowieść o życiu i uczuciach nieśmiałej Amelie Poulain.

- "Pachnidło" to film fabularny na podstawie powieści Patricka Süskinda „Pachnidło”. Mieszkaniec XVIII-wiecznej Francji, obdarzony genialnym węchem Jan Baptysta Grenouille'a, kieruje się w życiu tylko jednym pragnieniem: chce stworzyć idealny zapach. Żeby to osiągnąć nie cofnie się nawet przed wielokrotnym morderstwem…

 

Polecamy:

Źródło: Telewizja "n"

_____________________________________________________________________________

 

Superhero leciał ostatnio na Canal+ i to nawet w HD, więc to co napisała N czyli 8zł jest smieszna, niech wpierw popatrzą czy HBO lub C+ juz nie puścili jakiegoś filmu z ich nowej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jest to odpowiedź n-ki na kolekcję VoD w Cyfrze+, a konkretnie chodzi mi o zakładkę "Hity". Na razie jednak, oferta tej kolekcji nie zasługuje na wydanie 8 zł (oczywiście to moje zdanie, więc nie każdy musi się z nim zgadzać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za 8zł za takie filmy to będzie kompletny niewypał. Jak już chcieli zrobić taką kolekcję, to filmy tam powinny kosztować góra 5 - 6zł. To i tak więcej niż wypożyczalni za takie filmy.

 

A tak swoją drogą, jak będą mnożyć tak te kolekcje (przecież jeszcze nFilm VOD dojdzie) to niedługo nic tam nie będzie w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może były błędnie pobrane.

Mi też ostatnio 2 filmy z PB przeskoczyły do Wkrótce to samo z Premierami. Dodam że we Wkrótce w ofercie wisi mi aż 6 filmów z PB i 3 z Premier VOD, a prawie nic nie oglądam i nie nagrywam. Jedynie dzisiaj planowo w nScreen pojawił się kolejny odcinek Zaufaj mi.

Natworzyli tych kolekcji i teraz pewnie nie nadążają z wysyłaniem filmów. A jeszcze nFilm VOD dojdzie :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie mam pytanie czy wy macie takie same pozycje VOD jak ja i czy mozna gdzies znalezsc liste pozycji vod aktualna pelna

NSERIALE

dr HOUSE ODC 1

Teraz albo nigdy ODC 2

prison break ODC 2

MEDIUM ODC 11

N BOX PICTURE

Miami vice

prosta historia

smiertelnie proste

nienawisc

NFILM VOD

3 Odcinki perly i wieprze

mam kilka dni N i wydaje mi sie ze malo sie sciagnelo i czy Vod sciaga sie 24 godziny czy tylko w nocy .i CZY LEPIEJ MIEC WLACZONY DEKODER CZY WYLACZONY .Bo mi sie wydaje ze pozycje sciagaja sie tylko w nocy bo jak wlaczam rano N to nowe pozycje a w dzien nic nowego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz instalacje 2 antenowa to beda pobieraly sie szybciej gdyz ogladasz jedena kanal a przez 2ga antene laduje ci sie vod. mi pobranie calej kolekcji vod zajelo ok 7 dni ale mialem wtedy tylko instalacje 1 antenowa. po ok 2 tygodniach wymienilem konwerter na quad bo 2 kable ida do nbox'a a jeden do samsunga hd od cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj caly czas cos bedzie ci sie pobieralo gdyz nowe odcinki seriali pojawiaja sie w rozne dni tygodnia, podobnie moze byc z kolekcja Premiery VOD ktore zalezy kiedy N wrzuci nowy film. kolekcja Pictur Box wymienia sie co tydzien w niedziele (4 nowe filmy), nFilm HD VOD bedzie sie zmianiala co 2 tygodnie (4 nowe filmy). Wszystko bedzie pobierane na dysk recodrea niezaleznie czy kozystasz ze wszystkich czy tylko z jednej albo wcale. chodzi o to ze jak zechcesz zamowic jakas kolekcje badz film z premier to masz dostep natychmiast (jezeli zdazylo sie pobrac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze mi napisac bo ja juz zglupialem .Dzis mam na NSERIALE dwa filmy naznaczony czyli mam go na twardym dysku tak? No to kurcze dlaczego mi ten serial dwa odcinki tna kurcze czy mogly sie tak sciagnac? Mi 3 kanaly hd tak sie tna ze szok nie da sie ogladac mam na mysli tvnhd ,discoverthd , i mgm hd .Moze ja mam dekoder popsuty ? Ogladalem na vod to nie jest kraj dla starych ludzi i nie cielo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i panowie chyba po problemie nie chce krakac,przyjechal pan instalator i tak antene mialem 80 ale jeden z kabli byl w polowie przeciety i polaczony ,zmienilismy caly kabel i ustawil mi sila 80 a jakosc 100 i stoi w miejscu .Juz mi sie nie tna kanaly hd ( nie ktore ) :jupi: Ale pomyslec ze to fachowiec z ogloszenia a panowie z N tak spartolili sprawe .Coz wydalem 110 zl razem z 25 metrow kabla ale juz discovery hd nie tnie .Zobaczymy jak z Vod bedzie

A poprzednio mialem sile 80 a jakosc najwiecej 78 ale skakalo czasem i do zera a wiec da sie dobrze zrobic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na razie Cyfra+ daje kopniaka Nce jeśli chodzi o seriale. Grey's Anatomy i Criminal Minds w C+ VOD faktycznie kilka dni po premierze w USA.

Tymczasem w nSeriale produkty lekko przeterminowane czyli na chwilę przed premierą w polskiej tv: House sezon 5, Medium sezon 5, Prison Break sezon 4.

 

Gdzie House sezon 6, gdzie Medium sezon 6, gdzie Leverage sezon 2, gdzie Crash sezon 2, gdzie Heroes sezon 4? Niedługo AXN przegoni szybkością emisji seriali Nkę. Na AXN od listopada Flash Forward niespełna dwa miesiące po premierze w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...