Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Premierach VOD pojawi się się zapewne nowa zakłądka filmy animowane lub dla dzieci... Jak zwał tak zwał... Pojawi się w niej między innymi film Kung Fu Panda za 11zł... Szkoda że nie w HD bo nawet za 14zł by to zakupił... W pracy jak produkowaliśmy ten film to szła partia na BluRayah i jak oglądałem to na stanowisku do testowania płyt to film był no jak bajka... Zajefajna jakość... Szkoda że tak mało filmów N daje w HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panda w Hd w Vod C+ , n-ka oszczedza:-( Californication II w HBO też w HD - jest w n-ce sd

Za to 5 sezon Lost już niedługo wystartuje w HD.

 

A Californication w nScreen to totalna porażka. Kto robił te tłumaczenie? Wolałem sobie ściągnąć divixy z netu i oglądać z porządnymi napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W poniedziałek 26 stycznia w ofercie vod n-ki pojawi się najnowsza czesc Mumii. Ciekawe kiedy pojawi się w C+. Coraz częściej myślę o zakupie n kto wie może się skusze jak będą mieli już recordery.

W Cyfra+VOD Mumia sie nie pojawi, bo Cyfra nie jest zainteresowana wprowadzeniem filmów Universalu do VOD :roll:

Na jesieni bedzie pewnie w Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to "chronienie oferty C+ przez brak Universalu na VOD cyfry" jest dla mnie jakąś ściemą.

Czy ktokolwiek zrezygnuje z pakietu C+ dlatego że obejrzy wcześniej parę filmów na VOD?

 

Przecież równie dobrze mógł już je zobaczyć w kinie lub na DVD.

Jakoś z powodu istnienia tych dwóch metod dystrybucji filmów Universala, C+ klientów nie traci.

To dlaczego ma zacząć tracić z powodu VOD C+ do którego dostęp ma co najwyżej kilkadziesiąt tysięcy abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mili Państwo, teraz ja mam pytanie. VOD - promocyjnie pewien okres gratis, zgłoszenie w grudniu, że nie będę korzystać, w styczniu zapłaciłem za pozostały okres miesiąca (po 20 zł za pakiet = 40 zł) - bo niby tak trzeba. Miała ta usługa zostać wyłączona 31-01-2009r., a do dzisiaj jeszcze działa i pościągało nowe filmy oraz seriale. Rozmowy w N-ce są nagrywane, więc są dowody na przeprowadzone rozmowy. Tylko pytanie - kiedy to wyłączą, ktoś wie, jak to było u niego? Przecież nie będę płacił za usługę, której nie zamawiałem, tym bardziej, że na koncie klienta usługi te widnieją jako nieaktywne i można je aktywować. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Teraz albo nigdy zawsze było w nScreen w 16:9. Faktycznie na początku dwa pierwsze odcinki najnowszej serii (jeszcze gdy były w zakładce wkrótce w ofercie) były podpisane jako HD, ale szybko to zmienili na 16:9.

W nScreen w HD są obecnie Lost i Heroes i zapewne na kolejny serial w HD obecnie brak miejsca (stąd brak np. 39 i pół czy drugiego sezonu Flashpoint).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...