Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że "Nie do wiary" poleci w niedzielny wieczór, jak za dawnych czasów (dawny układ w TVN: "Pod napięciem", Superwizjer" i "Nie do wiary". Nie wiem, czy pamiętacie? W 2009 zadebiutował program o podobnej tematyce (Trojanowskiego) w Polsacie "Strefa tajemnic". W Internecie są dostępne wszystkie odcinki. Program się nie przyjął, po zaledwie kilku odcinkach spadł z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pamiętacie? W 2009 zadebiutował program o podobnej tematyce (Trojanowskiego) w Polsacie "Strefa tajemnic"
W 2008 roku. W linku, który dałem do tvnfakty.pl było o tym wspomniane.

 

Dodam, że pierwszy odcinek jak wiadomo 2 września w TTV, ale program promocyjnie zadebiutuje 28 sierpnia o 22:55 w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryteria oceniania ofert, jakie przyjęła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w rozporządzeniu dotyczącym konkursu na częstotliwości cyfrowe dla radia lub telewizji mogą prowadzić do wyeliminowania niektórych oferentów już na wstępie postępowania konkursowego - twierdzi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Rada przyjęła rozporządzenie w sprawie trybu ogłaszania konkursu na rezerwację częstotliwości na cele rozpowszechniania lub rozprowadzania programów radiofonicznych lub telewizyjnych w sposób cyfrowy drogą naziemną dnia 7 września br.

 

UOKiK już wcześniej, podczas konsultacji, które odbywały się w lipcu, kwestionował proponowane kryteria oceny ofert takie jak: „posiadane doświadczenie w działalności telekomunikacyjnej, w tym samodzielne prowadzenie działalności w zakresie multipleksowania sygnałów cyfrowych” oraz „dysponowanie sprzętem niezbędnym do prowadzenia działalności”. Prowadzą one, zdaniem Urzędu, do wyeliminowania z udziału w konkursie podmiotów niedawno utworzonych lub posiadających stosowny potencjał finansowy, ale niedysponujących odpowiednim sprzętem.

 

źródło: http://pieniadze.edu.pl/

 

Urząd zwrócił KRRiT uwagę, iż niewłaściwe jest uprzywilejowanie jakiegokolwiek podmiotu przed przystąpieniem do konkursu. Mogłoby to bowiem prowadzić do traktowania tego podmiotu kredytu na preferencyjnych warunkach. Skutkiem tego to stanowić naruszenie prawa konkurencji, zgodnie z którym istotą konkurencji jest przyznanie podmiotom równych szans. Przypomniał także, iż w art. 117 ustawy - Prawo telekomunikacyjne zapisano, że decydującym kryterium oceny ofert w przypadku konkursu jest zachowanie warunków konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w TTV dodają pod logo (wg mnie, nie potrzebny i zaśmiecający) dopisek "PREMIERA".

Nie dość że logo już jest śmieciowe to oni jeszcze postanowili dodatkowo zaśmiecać ekran.

 

Mam nadzieję że nie odrzuci mnie to od oglądania jedynego programu na tym kanale, który mnie interesuje czyli Nie do wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na spokojnie nie widziałem tego wydania "Nie do wiary", tylko na szybko przy wycinaniu reklam i wydaje mi się, że to jest inny odcinek (zjawiska paranormalne), niż ten, który leciał w minionym tyg. w TVN (jasnowidz).

Bo to jest inny odcinek. Ten o jasnowidzu był zapowiadany jako wkrótce, za tydzień ma być o 2012 roku. Natomiast ten wczorajszy z TTV, jak wspomniałem, jest takim pilotowym odcinkiem w którym są przedstawiane sprawy jakie będą poruszane w tym sezonie. No i prowadzący wita się z widzami po 6 latach przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN-ie był emitowany tylko jeden odcinek w ramach promocji programu. Pozostałe będą tylko na TTV. Jeśli chodzi o zaśmiecanie ekranu zbędnym napisem "premiera", to na szczęście istnieje możliwość obejrzenia Nie do wiary w innym dniu niż niedziela i tym samym cieszyć się oglądaniem z mniej zaśmieconym ekranem. Pory emisji Nie do wiary w tym tygodniu:

Wtorek 0:10

Środa 21:15

Czwartek 2:50

Piątek 23:10, 4:10

Niedziela 22:15

Według sposobu mierzenia czasu stosowanego w programie telewizyjnym, zgodnie z którym za początek i koniec dnia przyjmuje się godzinę 4:30.

Ja polecam oglądać w środy. Mam nadzieję, że TTV zrezygnuje z zaśmiecania ekranu napisem "premiera", bo to trochę niedorzeczne, żeby trzeba było oglądać powtórkowe emisje zamiast premier. Jakoś na innych kanałach TVN-u nie ma zaśmiecania ekranu zbędnym napisem "premiera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...