Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta stacja jest ukierunkowana na naziemną telewizję cyfrową. Ze zwykłej anteny nigdy nie mozna było odebrać kanału nadającego powtórki różnych programów i seriali. Pewnie o emitowanie takich programów może na razie chodzić. Ja jestem za takimi kanałami. Ale żeby nie było ich za dużo i żeby powtórki nie były słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma kanału nadającego powtórki ? każda stacja latem nadaje prawie same powtórki. bądźmy poważni. Można nadawać i powtórki seriali z przed kilku lat i nowości również - to po pierwsze, a po drugie nastawianie się tylko na nadawanie naziemne jest śmieszne, to mniej niż 1/3 telewidzów. Poza tym, ja nie rozumiem, jak można nadawać już pół roku program bez reklam. co to za biznes? a po poza tym - jakie ma wpływy ta stacja, że moderatorzy innych forów, chyba ze strachu zamykają wątek o ATM. i gdzie ten ich hero, super producent i znawca tv Johny, który tyle obiecywał. ATM to porażka, nawet powiem tak, to jedna z kilku stacji, która zniechęca ( przynajmniej na razie) do przełączenia się na NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że w tym roku to my żadnych zmian w ramówce tego kanału nie zobaczymy.

Tłumaczenie, że w czerwcu zmian nie będzie tylko w lipcu ze względu na Euro wyglądało racjonalnie tymczasem to zwykła ściema.

 

Po starcie TTV miałem nadzieję, że również drugi duży gracz dając swoje know - how wyprodukuje coś godnego uwagi. Tymczasem potwierdza się stara prawda, że TVN potrafi wyprodukować ciekawą ofertę a Polsat conajwyżej podłączyć zapętlony serwer emisyjny do nadajnika.

 

Format ATM Rozrywka miałby wzięcie, gdyby zdecydowali się na przykład na produkcję nowych serii "Awantury o kasę". To był dobry program i miał dobre wyniki w Polsacie. Ale wiadomo - przaśny Polsat będzie rodzić wszystko jak najniższym kosztem na zasadzie prowizorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny sam mówił, że robił wszystko, aby Polonia 1 nie dostałą ogólnopolskiej koncesji. Ta stacja służy tylko i wyłącznie ku zablokowaniu cennych częstotliwości. Brawa dla Mr. Orbity za to, że nie zamyka wątku tak jak konkurencja.

 

Dobrze dedukujesz. Tak to niestety w Polsce jest - niby wszystko się zmienia, idzie na przód, ale i tak na końcu okazuje się, że ci sami ludzie robią nadal tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu śledzę ramówkę ATM umieszczaną na stronie Polsatu. To jakiś skandal. Krajowa Rada powinna im odebrać bezwzględnie koncesję. To co robią jest jakąś tragikomedią. NA przestrzeni paru tygodni widzę, że film w Pustyni i w Puszczy emitowany jest już kolejny raz. 5 czy 7. nawet nie chce liczyć. co to ma znaczyć? seriale pewnie też wyemitują 3 razy w ciągu dnia a w przedziale miesiąca czy kwartału zdążą zrobić kilkukrotną powtórkę. to zwykłe żarty z widzów.To ma być regularna emisja. Gołym okiem widać jaki ma cel takie działanie. Gdzie ten koleś od ATMu, co takim znawcą od tv się robił i obiecywał gruszki na wierzbie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trzeba krytykować, bo ATM Rozrywka TV to śmieć, który blokuje miejsce w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Cały czas! Pan Jacek przez kilka miesięcy obiecywał cuda niewidy i co mamy? Nic! Teraz nawet nie raczy wytłumaczyć się z tych wszystkich kłamstw. Przecież to on, a nie ja, chwalił się, że wie jak robi się telewizję, że to on zniszczył Polonię 1, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja ma charakter rozrywkowy,więc pewnie nie łamią koncesji. Zresztą ja bym się nie łudził,że komuś zabiorą koncesję. TV6 troszkę lepszy,bo nie emituje samych powtórek,a właściwie emituje,ale z zagranicy . Puls2 też będzie raczej kanałem typu powtórkowego. Po prostu taki marny jest poziom tego Multipleksu. Czy Polonia 1 była by lepsza,czy to nie ten kanał nadaje niemal cały dzień telezakupy?? No cóż. PSN chyba najlepszy,tylko,że ewidentnie kanał nadaje niezgodnie z nazwą,gdyby zmienili nazwę zastrzeżeń by nie było,TTV też chyba w miarę ok. Eska TV i Polo TV to nie moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ATM Rozrywka TV nadaje na pierwszym multipleksie, natomiast na drugim multipleksie, którego skład ustaliła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji za czasów Witolda Kołodziejskiego nadają TV 6, Puls 2 oraz Polsat Sport News. Natomiast co do Polonii 1 to kanał ten nie posiada polskiej lecz włoską koncesję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsza data trzeciej (i mam nadzieje już ostatniej zgodnie z pewnym polskim przysłowiem) próby startu nadawania w ostatecznym obliczu jak i również startu emisji reklam to 1 sierpnia a potwierdzenie tego mamy tutaj: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=4178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tego newsa. podoba mi się to zdanie: " Z kolei oferta programowa stacji jest stopniowo wzbogacana od kwietnia". Bardzo zabawne. W takim tempie wzbogacania ramówki, ja nigdy nie doczekam jej docelowych założeń. Poza tym jestem fanem filmów fabularnych ( nie ma ich tam wcale), uwielbiam seriale dokumentalne ( też ich nie ma), popularnonaukowe( też nie ma) i przyrodnicze (brak). Lubie seriale zagraniczne, sensacyjne, kryminalne i komediowe (nie znajdę ich na ATM). A Gdybym chciał puścić dziecku ATM by obejrzało coś dla siebie, to co, ma oglądać 10 razy emitowany jeden film w Pustyni i Puszczy? Rozpacz. jak widać wszystkie te opóźnienia jasno wskazują że całość jest przygotowywana na szybko. Ja pamiętam jak pan Jacek mówił, że koszt uruchomienia sprawia, że nie da się od razu kupić najlepszych programów,żeby nie oczekiwać od razu cudów, a zatem dlaczego dopiero od 1 sierpnia zaczną sprzedawać reklamy? Przez pół roku mogli to robić. Ktoś powiedział, żeby skargi na ATM kierować do nich bezpośrednio. A ja uważam, że SAT - Kurier jako najlepsza strona o tematyce media, tv jest o wiele lepszym miejsce na tego typu komentarze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...