Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dla tych, którzy nie pamiętają stacji MTV Polska jako "Music Television".

Tak, tak, kiedyś kanał ten był w 100% muzyczną stacją, dziś niestety zarządzają marką tą jacyś Iluminaci i Masoni - zrobili oni z niej papkę, która ma mieszać w głowach młodych ludzi i serwować im bzdurne reality-show.

 

Patrzcie i podziwiajcie, jak wyglądała stacja MTV w początkach jej istnienia:

4dc3aefcfa72fe7720a274b685e11238.png

 

@magik44172 - oczywiście, że MTV Polska prezentowała się w latach 2001-2003 tak, jak na załączonym zdjęciu przez Ciebie - mam na VHS-ach takowe nagrania.

Jak znajdę więcej czasu, to zapodam sporo screen'ów tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia użytkownika wyżej, aż mnie oślepiło o tej ilości programów muzycznych! i fajnie było by zobaczyć te screeny od ciebie :D szkoda, że u nas w Polsce nie ma wersji "MTV HITS PL" tak jak jest "MTV HITS UK", bo na zwykłym kanale MTV w innych krajach też taka sama "kupa", jak u nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za nic w życiu bym nie zamienił obecnego MTV Hits i MTV Dance na polskie wersje. Nie przepadam za polską "obecną" muzyką, mam ją na Esce, (czasem) na Vivie, na 4funie i na Starsie i to wystarczy. Poza tym od razu leciałyby reklamy i mielibyśmy opóźnienie kilkumiesięczne z wieloma klipami a niektórych nawet bym nie usłyszał i nie zobaczył. Ja oglądam te 2 MTV systematycznie od lutego i zanim leci jakiś kawałek u nas to już dawno te klipy były na MTV Dance i Hits. Właściwie to poza Stars.tv, MTV Dance, Hits i Live HD to nie oglądam innych naszych bo nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak robią. Amerykanie mają za dużo reklam, więc u nas raz był blok reklamowy, raz blok promocyjny a raz teledysk. I to nie jeden, bo trzy albo cztery. I do z[beep]nia zapowiedź ich nowego serialu "faking it" o dwóch dziewczynach z typowego amerykańskiego hajskulu, które udają lesbijki dla fejmu. Masakra.

 

A gala nawet ciekawa, warto było dotrwać do końca na występ Beyonce. Swoją drogą ciekawe, że mimo, iż gala miała miejsce w Kalifornii, godzina była dostosowana do czasu na wschodnim wybrzeżu (tam - 21:00, u nas 3:00) i dla Kalifornijczyków gala skończyła się ok. 20:00. (chodzi o to, że pora gali zwykle jest dostosowana do strefy czasowej danego miejsca i zaczyna się o 21)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe powtórki gali MTV VMA'S 2014 na kanale MTV Polska:

25.08.2014 [poniedziałek]: 11:45 i 18:10;

26.08.2014 [wtorek]: 0:15* i 12:55;

27.08.2014 [środa]: 1:00* i 6:00, 15:15 i 21:05;

28.08.2014 [czwartek]: 14:25 i 23:00;

29.08.2014 [piątek]: 21:05;

30.08.2014 [sobota]: 20:55;

31.08.2014 [niedziela]: 14:20;

1.09.2014 [poniedziałek]: 14:15;

5.09.2014 [piątek]: 12:20

* - w tym czasie obowiązuje ramówka z dnia poprzedniego.

Źródło: http://www.teleman.pl/tv/MTV-VMAs-2014-1179670.

Dane mogą być nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...