Skocz do zawartości

NASN / ESPN America


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiego źródła (operatora) odbierasz ten kanał?

Z satelity 9E (Arqiva) i wszystko na ten temat :>

 

@ szewa230

4:3? Nie sugeruj się tym linkiem bo YT dostosowało to pod siebie. Jeszcze przed sezonem NFL był chyba w tym formacie ale podczas pierwszej kolejki nie mógł pomieścić wtedy wszystkich belek na ekranie. Także wg. mnie od drugiego weekendu NFL ESPN America jest już w 16/9.

No chyba że mam złe ustawienia w TV.

A że nie mogę wstawić fotki z tel no to musisz uwierzyć na słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN America nie pokazuje NBA bo te prawa są sprzedawane pojedynczym stacjom telewizyjnym w Europie. Chyba, że mogą pokazywać od tego sezonu jakieś mecze ale w wersji z angielskim (amerykańskim) komentarzem. Tak samo jest z NFL że maja wyłączne prawa na Europę ale z angielskim (amerykańskim).

 

No i właśnie widać kto ogląda tą stację :lol2:

Czym się różni ramówka w Polsce z tą w Europie? Przecież to jeden i ten sam kanał: ESPN America Europe

Wiem w programie o jest NHL LIVE ale zapowiedzi mówią co innego.

W miarę możliwości postaram się nagrać krótki filmik jak akurat trafię :)

W UK i Skandynawii ESPN America ma inną ramówkę m.in. bez NFL. A to też Europa :D.

 

W UK i Skandynawii są inne wersje Espn America be np: NFL bo w UK NFL pokazuje Sky Sports, a w Skandynawii Viasat Sport.

 

Zastanawiam się czy ta wersja ESPN America do której masz dostęp jest nadawana przez naszych operatorów satelitarnych i kablowych. Od 17 nagrywam cały program ESPN i jak do tej pory nie widzę żadnych zapowiedzi NBA.

 

Ta wersja z Eurobirda 9E różni się od tej co dostępna jest w Polsce. Ta wersja to pewnie jakaś specjalna. Sam miałem kiedyś okazję i porównywałem program i niestety ale były różnice trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna tzn. jaka? do jakiego regionu?

Patrząc na program na ich głównej stronie http://www.espnamerica.com/

Też nie widzę NBA a jednak jakoś zapowiedzieli w końcu masz dowód w postaci mojego filmiku na YT.

Dzisiaj się okaże szkoda tylko że dla mnie za późno bo trzeba do pracy się wyspać na 6:00 :(

 

Przepraszam nie dziś tylko w czwartek :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna tzn. jaka? do jakiego regionu?

Patrząc na program na ich głównej stronie http://www.espnamerica.com/

Też nie widzę NBA a jednak jakoś zapowiedzieli w końcu masz dowód w postaci mojego filmiku na YT.

Dzisiaj się okaże szkoda tylko że dla mnie za późno bo trzeba do pracy się wyspać na 6:00 :(

 

Przepraszam nie dziś tylko w czwartek :oops:

 

W wakacje pokazywali wyścigi NASCAR i IndyCar na żywo :D Kilka wyścigów.

 

Tu jest napisane, że to wersja dla UK, http://en.kingofsat.net/sat-eb9a.php

 

Jak może być to wersja dal UK jak oni pokazują NFL a prawa do NFL w UK ma Sky sports, Channel 4. Tak samo dotyczy się wyścigów Indycar i NASCAR, gdzie prawa UK ma bodajrze Sky Sports to, że na kingofsat jest napisane dla UK to nie znaczy ze jest tam przeznaczona.Przecież uplink realizuje Arqiva czyli firma z UK i pewnie to skojarzenie przez kingofsat.

 

 

 

Najprawdopodobniej to może być jakaś specjalna wersja espn america niedostępna dla operatów kablowych i satelitarnych. Ramówka kanału jest zupełnie inna od wersji dostępnej w Polsce, pokazywali NASCAR, indycar i teraz NBA dochodzi. Najlepiej spytać się trzeba było by gości z Arqiva :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem. ESPN America z Eurobirda 9E to jest wersja na kraje arabskie :!:

Sami zobaczcie wchodząc na http://www.espnamerica.com/ kliknijcie sobie jakiś kraj arabskojęzyczny np Katar lub Irak

Tam jest w czwartek o 01:00 (raczej to już piątek :) )NBA LIVE.

4a1150986171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro n-ka nie ma wyłączności na espn, to cyfra powinna dodać go do swojej oferty. Na pewno jest wielu którzy lubią sporty z ameryki. A chyba dystrybutorom kanału także zależy by powiększać zasięg kanału w Polsce. Ja osobiście lubię piłkę ligową, ale dla odmiany z chęcią pooglądałbym sport zza oceanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że jak pisał @neo_patryk, cena jest dość wysoka, więc Cyfrze+ nie wiadomo czy się opłaca go wrzucać do oferty. Polacy raczej nie są szczególnie otwarci na sporty zza Oceanu i to jeszcze w angielskiej wersji językowej. Jak miałem n, nie za często zaglądałem na ten kanał, pomimo że kanały sportowe były przeze mnie najczęściej oglądane ze wszystkich. Wg mnie w Cyfrze+ ten kanał jest niepotrzebny, ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Ty nie oglądałeś to i inni pewnie nie oglądają :] Co za egoistyczne podejście do sprawy :/ I skąd to przekonanie że Polacy nie są otwarci na sporty zza oceanu, choćby nawet w wersji angielskiej :roll: Moim zdaniem, to jest tak, że skoro praktycznie nie mają gdzie takich zmagań obejrzeć, to i nie mają się zbytnio nimi jak zainteresować :] Dlatego rozszerzenie dostępności kanału mogło by to im ułatwić, a język... no cóż nie wszyscy oglądają kanały sportowe tylko po to, by słuchać polskiego komentarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Travel Chanel HD już tutaj (na tym forum) też pisano i co po nie którzy mają chęć na ten kanał a też niby ma być tylko po angielsku. Także spokojnie! Na szczęście to "góra" decyduje jakie kanały opłaca się dołączyć do oferty. A wybiegając już trochę w przyszłość to na 100% kanał zagości w pakietach Optimum i wyżej a i tak będą narzekania osób "nie oglądających" mających Kompakt czemu to od ich pakietu nie dodali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...