Skocz do zawartości

NASN / ESPN America


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poinformował prezes zarządu nowej polskiej platformy cyfrowej Grupy ITI, Maciej Sojka wkrótce do oferty programowej n dołączy kolejny kanał sportowy - NASN, który trafi do pakietu SPORT. Umowa z kanałem NASN przewiduje także retransmisje spotkań ligi NHL w kanale nSport w jakości telewizji wysokiej rozdzielczości.

 

 

NASN to skrót od North American Sports Network. To jedyny kanał telewizyjny w Europie w całości poświęcony sportom Ameryki Północnej. Nadaje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Transmisje oraz magazyny sportowe realizowane są przez najlepszych amerykańskich nadawców.

 

Oprócz rozgrywek NHL kanał NASN zaproponuje polskim widzom także ligi NFL, MLB oraz koszykówkę uniwersytecką. W przyszłości stacja ma zamiar wzbogacać swoją ofertę o kolejne najciekawsze północnoamerykańskie dyscypliny sportowe i ligi.

 

żróło;ITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nie wiem czy to taki byle jaki kanal. Jak bym go nie nazywal zapchaj-dziura. Jest to wedlug mnie nie lada gradka dla fanow NHL, czy innych sportow, do ktorych niestety nie mamy dostepu poprzez nasze rodzime kanaly sportowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmm, mysle, ze Cyfra+ nie sadzila, ze kanal moze odniesc u nas sukces. Jednak wielu abonentow nie tylko C+ wielokrotnie prosila o ten kanal. Mysle, ze odczucia nadawcy co do powodzenia kanalu sa bardzo nieobiektywne, bo to abonent ma prawo wyboru i oceny kanalu! Niestety jak widac nie u nas. Ja osobiscie bardziej wolalbym zobaczyc NANS niz np FRANCE 24, ktorym szczyci sie ostatnio C+. Wiec brawa dla N za ten wlasnie kanal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Co ciekawe kanal ten nie bedzie na wylacznosc w Nce i ponoc przedstawiciele NANS prowadza juz rozmowy z C+ i CP, ciekawe czy ten kanal bedzie w jakies z tych platform.

 

PS Takie info podal SatKurier :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baa, ja mam wrażenie, że ten TEST na 11.487 H jest własnie pod NASN, bo jak juz wiadomo oficjalnie, ani C+ ani Cp nie są zainteresowane TYP Sport, więc może to test pod nasn, bo w przyszłym tygodniu startuje ;) Czy u Was, abonentów CP i C+, ten TEST też jest zakodowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze N lapie sie kazdego byle jakiego kanalu aby tylko dziury polatac w swojej ofercie C+ i CP ten kanal "olali" a tu ...... :D:D

 

chyba w Boga nie wierzysz takie głupoty wygadując!!

program jest 100 razy lepszy od calej oferty Polsatu Sport

 

to mam rozumiec ze ten kanal nie wszedl do oferty cyfry lub polsatu ze wzgledu na cene czy na zawartosc chyba na zawartosc :?

 

Jakby Polsat patrzył na zawartość to by coś ciekawego puścił w końcu. Pamiętam jak transmitowali NHL to można było usnąć podczas tych transmisji. Na NASN będzie wypas oryginalny komentarz!!!!!!!!

 

Edycja pitter: połączyłem dwa posty w jeden. Przy okazji poprawiłem błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3 niestety niemam polsatu sport i nie zabardzo mnie ich oferta interesuje mam za to sport w c+ oraz na digi tv ro a ile tu w PL znajdziesz fanow nfl nlb to jest puszczane w nasn ok ja nic nie mam to tego kanalu moze go miec "wspaniala N"

pozdrawiam :D

 

każdy ma swój gust oczywiscie natomiast w Polsce jest duże grono kibiców min nhl 8) a tu w cenie 16 zł już jest niezła oferta sportowa.

i w n można to mieć już od 26zł miesięcznie a w c+ żeby mieć c+ sport z

78zł!!

 

znam wielu fanów którzy będą zadowoleni :)

 

pozdrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie są conajmniej 2powody dla których NASN może się nie przyjąć

u nas?

1) Wersja orginalna,w Polsce jednak nie wielka grupa posługuje się tym

językiem.

2) Amerykański sport jest mało popularny u nas,a np NBA dostępna jest

na C+.

Tak więc szanse powodzenia mają bardziej rodzime kanały np TVP SPORT

ze swoim podstarzałym Małyszem i olimpiadą w tle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tam "Select your Country" tam obok jest taka strzałeczka w dół wystarczy w nią kliknąć lewym przyciskiem i z listy wybrać Poland i ponownie na to Poland nacisnąć lewym przyciskiem myszy. Widzisz teraz jakie to proste?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...