Skocz do zawartości

NASN / ESPN America


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2. Sporty amerykańskie są w Polsce mało popularne.

3. Brak polskiej ścieżki dźwiękowej.

Co do tych punktów to bym się kłócił.

Jest w Polsce grono fanów sportów amerykańskich, którzy chętnie widzieliby ten kanał. Owszem nie można tego porównać z np. fanami soccera (piłki nożnej). A brak polskiej ścieżki dźwiękowej jest obecnie największym plusem tego kanału (przynajmniej dopóki nie wprowadzą wersji HD), zwłaszcza dla fanów sportów amerykańskich, a inni raczej tego kanału i tak nie oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
.. zwłaszcza dla fanów sportów amerykańskich, a inni raczej tego kanału i tak nie oglądają.

To może być jednym z powodów, dla których tego kanału nie ma w innych niż n platformach. CP nie wyda dużo na kanał z małą oglądalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czekam na ten kanał już dość długo. Kiedy w końcu będzie w Cyfrowym Polsacie. Początkiem moich oczekiwań było wejście tego kanału w Polsce tak z 2 miesiące i zaczęto oferować platformom. Nadzieje szybko znikły okazało się że oferta nie spodobała Polsatowi dosłownie po 2 tygodniach negocjacji. Myślałem że to tylko kwestia czasu okazało się że nawet lat. Od początku startu wydawało się niemal pewne że zadebiutuje w Cyfrowym Polsacie. Mogliby dodać do oferty za 6 zł. Kanał ten jest gotowy na dołączenie do platform nie jest przecież na wyłączność ale tym kto ma negocjować to jest oczywiste, że pierwszy krok należy do Polsatu. Zarządcy ESPN America już dali sygnał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że sport w wykonaniu amerykańskim, w dodatku bez polskiego tłumaczenia, nie jest interesującym produktem dla polskich platform cyfrowych. W ofercie N wygląda nawet nieźle, ponieważ kanały sportowe tej platformy mają średnią ofertę, jeśli chodzi o prawa do transmisji jakichkolwiek rozgrywek sportowych - Cyfrowy Polsat i Canal+ są już w dużej mierze zabezpieczone, dlatego też pewnie nie potrzebują ESPN America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście dwóch największych platform cyfrowych zdecydowanie jest dziwne. Spoglądając na ofertę innych platform cyfrowych zagranicznych można dojść do wniosku że największe stacje posiadają ten kanał w swojej ofercie. Wersja językowa również się odbywa w języku angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście przeczytałem twój tekts i jest ok :) ale chyba każda platforma dąży do tego aby mieć jak najbardziej zróżnicowaną i najlepszą oferte programową :] więc mam nadzieję że ESPN America poszerzy swój zasieg o Cyfre+ ,CP oraz inne sieci kablowe :> jeżeli chodzi o ESPN America to np.w USA trzeba przełączać z kanału na kanał aby obejrzeć transmisje live a na ESPN-ie America lęcą one wszyskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na to spojrzeć jeszcze z drugiej strony. Wtedy mieliśmy do czynienia z kanałem, który nie był jeszcze obecny na polskim rynku, bowiem tekst pochodzi sprzed startu platformy n. Sam jeszcze funkcjonował pod nazwą NASN - teraz trochę się pozmieniało, ludzie (także Ci zarządzający platformami cyfrowymi) też zmieniają podejście - ale nie ma się co oszukiwać, bo gdybyśmy mieli zobaczyć ESPN America w ofercie Cyfry+, to pewnie już dawno by to nastąpiło. To samo tyczy się Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że jednym z powodów dla którego tego kanału nie ma w cyfrze+ i CP jest jego scieżka jezykowa.Niestety większośc abonentów w tym i ja wolałaby polską ścieżke językową ,bo jednak ten język to wciąż duży problem dla Polaków(zwłaszcza biegły angielski ).Ale narazie nie bedzie polskie ścieżki językowej ,bo ostatnio ktoś tam z espn america wypowiadał się że narazie nie planują wprowadzenia polskiej ścieżki językowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację pawo24 że niestety większość ludzi oczekuje kanałów z polską fonią.Chociaż jak znając życie oglądał bym i tak w wersji angielskiej ten kanał bo jest tam naprawdę niezły komentarz no a po za tym człowiek uczy się dodatkowo języka obcego :smile: więc poczekamy i zobaczymy czy Cyfra+ odważy się wprowadzić ten dobry kanał do swojej oferty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że jest drogi ale Cyfra+ stawia przecież na markę a marka ESPN to porządna marka która może przyciągnąć jakąś ilość osób może nie dużą... :smile: np.Ludzię lubiący sporty amerykańskie mieli by możliwość śledzenia ich na jednej platformie NBA i WNBA na Canal+ch i Orange Sport a pozostałe transmisję z innych dyscyplin na ESPN America :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jakość zdecydowanie lepsza niż to było przy 4:3. Musieli chyba coś poprawić z dosyłem lub bitrate. Ogólnie zmiany na plus, brak badziewnego paska, logo przeźroczyste. Jedyne co mi brakuje to literek "HD" w logo i oczywiście odpowiedniej ku temu jakości :D.

 

ESPN America HD to kanał, który by mnie bardzo uszczęśliwił. Zwłaszcza po tym jak nSport zrezygnowało z NHL i NFL w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...