Skocz do zawartości

SuperPremiery i AntyPremiery 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem o kontynuowaniu plebiscytu SuperPremiery i AntyPremiery, którego pomysłodawco był @VH 1 i jak pewnie wielu pamięta, że nie dokończył poprzedniej edycji, więc tak: chodzi w nim o to, aby wybrać jedną stację telewizyjną z poniższej listy do jednej kategorii (Super lub Anty Premiery). Na liście znajdują się stacje telewizyjne, które wystartowały w 2010 roku, np. (litery oznaczają nazwy stacji TV)

x

y

z

SuperPremiera: y

AntyPremiera: x.

 

Głosowanie trwa do 15 stycznia 2011 roku do godziny 16:00.

 

 

Stacje telewizyjne, które wystartowały w 2010 roku:

 

:arrow: TVP Seriale

:arrow: TVN HD +1

:arrow: Canal+ Gol

:arrow: Cinemax HD

:arrow: AXN HD

:arrow: 13th Street Universal

:arrow: Sundance Channel HD

:arrow: BBC HD

:arrow: TLC

:arrow: Fox HD

:arrow: Fox Life HD

:arrow: Crime & Investigation Network

:arrow: Viasat Nature

:arrow: Romance TV

:arrow: Playhouse Disney

:arrow: TVR

:arrow: TVS HD +1

:arrow: CSBTV

:arrow: MTV Rocks

:arrow: VH1 Europe

 

Serdecznie zapraszam do udziału w głosowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja zacznę :)

 

SuperPremiera: VH1 Europe - dlaczego? No cóż, wahałem się między tym kanałem a Fox HD, ale Fox ma u mnie ogromniastego minusa za to, że nie wprowadził od razu wersji SD i za to, że nie pojawił się w Cyfrze. A skoro znika VH1 Polska to bardzo dobrą wiadomością jest wprowadzenie VH1 Europe o podobnej (a może nawet lepszej) zawartości.

 

AntyPremiera: Crime & Investigation Network - dlaczego? Bo ten kanał nie wniósł nic nowego - nadaje w marnej jakości a w ramówce nie potrafię znaleźć niczego co by mnie choć trochę zaciekawiło. Owszem - to samo można powiedzieć np. o CSB, ale Crime & Investigation jest kanałem kodowanym, a od tych mamy prawo, a wręcz nawet powinniśmy przecież wymagać trochę więcej niż od kanałów FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremiera: Fox Life HD - o jeden do zera dla innych kanałów HD, co nadają w marnej jakości. Fox Life HD nadaje w dobrej jakości swoje ulubione seriale z Fox Life SD, tyle, że w HD.

 

Antypremiera: TVR - słabizna, no mówię, Wam, Ludzie tego kanału nie powinno być w żadnej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremiera: BBC HD, za najlepsze pozycje BBC w HD

 

 

AntyPremiera: TVN HD +1, największy kwas w tym roku, wiekszość klientów posiada PVR i jest to zbędna usługa, zajmująca tylko cenne w tych czasach miejsce

 

Tak po zatem Viasat Nature nadaje po Polsku od zeszłego roku, na 100% nie powstał w tym, pamietam jak nadawał kilka dni FTA (zresztą jak History i Explorer) i a 100% nie było to w 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

SuperPremiera: Fox HD, za sporo nowych seriali, ale niestety już widać kichę. Zaczynają puszczać od nowa te same serie seriali, a kanał nie ma jeszcze dwóch miesięcy. Mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości to się zmieni.

AntyPremiera: TVP Seriale, chyba nie trzeba pisać dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremiera - FOX HD - cenię głównie za Simpsonów i Family Guy (chwali się, że od razu kanał wprowadzono w jakości HD). Choć był trudny wybór między tym kanałem a VH1 Europe i TVP Seriale

AntyPremiera - Canal+ Gol - nie wiem po co wprowadzili ten kanał, przez niego jest tylko więcej powtórek (a de facto nie jest więcej meczy na żywo na sportowych kanałach C+). TVR by "wygrał" w tej niechlubnej kategorii, gdyby był kodowany (a jednak nie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...