Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś coś może więcej o tych kanałach na YT? - http://www.youtube.com/user/telewizjaDi ... ture=watch , http://www.youtube.com/user/TelewizjaDiscobitTv2

Zastanawia mnie (...) skąd mają takie perełki - http://www.youtube.com/watch?v=-itE6kg_Bms , http://www.youtube.com/watch?v=232zowPLgzQ i wiele innych.

 

No skąd mają? Kolega miał VHSy, zgrał na mpg, wrzucił do internetu i ot to - cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są chyba takie zwykłe kanały. Pełno tam nagrań z koncertów, pozdrowienia od gwiazd. Piszesz, że to z VHS a ja myślałem, że mają te nagrania z archiwum Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia są bo Discobit jeździ na imprezy disco, nagrywa je, a na backstage'u prosi wykonawców o parę słów pozdrowień. Marcin ma swoje zgrywki z Polsatów z ich muzycznymi programami w rytmie disco i stąd tyle perełek jak mówisz. Przecież archiwum polsatowskie w stanie czystym (bez loga stacji, w HQ jakości) nie zostanie nigdy udostępnione. To rzecz pewna, a że są osoby mające takie zgrywki to tylko podziękować im, że dzielą się nimi publicznie.

Może kiedyś Polo TV podejmie współpracę z radomskim Goliatem, który ma spore zasoby discopolowe, jak można było się przekonać oglądając Imperium disco polo na antenie konkurencyjnej stacji... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No przecież mój były szef ( na szczęście przez chwilę :) ) i prezes Eski, Polo i nowego kanału co to będzie na muxie powiedział jasno, że biznes to tylko na filmach i serialach w muxie się robi... Więc muzyki coś czuję ubędzie :) Ale to dobrze, niech wszyscy grają seriale i filmy a my sami będziemy grać muzykę. Marzę o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie wyniki badań oglądalności? Kiedy mieli ją największą? Sobota, po godzinie 12. "Weekend z..." i "Szalone lata 90".

Tego jest coraz mniej, oglądalność też coraz mniejsza. Próbują się ratować - ale robią to źle.

No bo jak? Serialami? W takiej jakości (na satelicie, bo w DVB-T jest OK)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"VIDEO MIX" się popsuł? Poniższe klipy nie przypominają tego programu.

Robin Thicke Feat. T.I., Pharrell - Blurred Lines (

)

Lykke Li - I Follow Rivers (

)
O ile dobrze się orientuję pierwsza część zawsze lub często była składana z obecnych "hitów" (kiedyś widziałem Gangnam Style), natomiast w części drugiej jest mix z teledyskami z lat 80-90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od października o 5:30 będzie emitowany serial... "Święta wojna".

Że co proszę?

 

Właściciel Eski TV i Polo ostro przegina pałe. Za to co wyprawiają odebrałbym koncesję naziemną obu kanałom! Przecież w papierach chyba było podawane, ze kanały będą o profilu muzycznym. KRRiT śpi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdech, wydech, przysiad - ok jestem spokojny :P

 

Jakiś % jest pozostawiony na " grajta co chceta" i mogą śmiało grać serial czy film :)

No chyba, że tak. Ale czy tylko ja mam dziwne wrażenie, że oni nie poprzestaną na tym jakimś procencie przeznaczonym na "grajta co chceta" i z biegiem czasu zaczną coraz bardziej rozpychać ramówkę słabymi serialami lub produkcjami niemuzycznymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w Polo też? Kurde za jakie grzechy. Nie dostali kanału filmowego w MUX-1 to teraz pchają seriale do muzycznych. Od jednego się zaczyna, a potem będzie coraz więcej. Rzeczywiście ze stricte muzycznych stacji to tylko STARS zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka, że telewizję z filmami i serialami jest znacznie łatwiej zrobić niż muzyczną. Wystarczy mieć dużo kasy, kupujesz dobre filmy i seriale i samo się kręci. Grasz megahit filmowy - pewne jest, że przez czas trwania tego filmu będziesz miał świetną oglądalność. Będzie oglądalność, będzie jeszcze więcej kasy :) A w kanale muzycznym... nie trafisz z numerem w playliście i bach, ludziska się wyłączyły. Wrócą? Wrócą.. ale kiedy? Za 5 minut, za godzinę czy jutro? Więc może plan jest taki, skoro właściciel ZPR bardzo chce mieć kanał filmowy w muxie a nie ma ale ma za to 3 inne to będzie tak: rano film na Polo, w południe na Fokusie a wieczorem na Esce. I w sumie wyjdzie jeden filmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"VIDEO MIX" się popsuł? Poniższe klipy nie przypominają tego programu.

Robin Thicke Feat. T.I., Pharrell - Blurred Lines (

)

Lykke Li - I Follow Rivers (

)
O ile dobrze się orientuję pierwsza część zawsze lub często była składana z obecnych "hitów" (kiedyś widziałem Gangnam Style), natomiast w części drugiej jest mix z teledyskami z lat 80-90.

To ciekawe, bo jak oglądałem jeszcze w zeszłym roku ten program, to grali tylko starocie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...