Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak też zrobiłem i zrobię przez kilka kolejnych nocy. Teraz sobie sprawdzam to nagranie i żadnych reklam nie było aż do 6 rano, ja słuchałem do 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo dokładnie tak jak STARS współpracuje reklamowo z Atmedia. A Atmedia nie sprzedają czasu reklamowego pomiędzy godziną 2 a 6 rano. Czyli żaden kanał współpracujący z nimi nie ma wtedy reklam.

To tylko włączyć o 02:00 w nocy tv i oglądać... :jupi: Różnica jest nie z tej ziemi, bo w okolicach 12:00-23:00 tych reklam jest co niemiara w Polo TV 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

To git. Czyli Mr. Music miał dobre informacje od Roberta Klatta, że będzie na żywo. Tylko czy to miała być jakaś niespodzianka, że tego nie promowali jak Kobylnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mimo braku jakichś specjalnych reklam, a opierając się na ramówce zamieszczonej na stronie internetowej nadawcy - Festiwal w Ostródzie w sobotę (tj. 27.07.) od godziny 20 przez 2 godziny (przynajmniej) będzie transmitowany live na antenie Polo. :)

Słyszałem, że festiwal będzie transmitowany przez 3 godziny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec atrakcji. W nd o 20:00 wyemitują re galę plebiscytu "Disco Polo Hit Wszech Czasów".

 

W niedzielę, ale 4 sierpnia. ;)

 

Słyszałem, że festiwal będzie transmitowany przez 3 godziny. ;)

 

Wg ramówki sobotniej na stronie http://www.polotv.pl 18. OFMT Ostróda 2013 --> 20.00-21.50. Ale oczywiście nie mam nic przeciwko temu, aby transmisja trwała nawet całą noc... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to lecimy z Ostródą.

 

Ogłoszono przed chwilą wyniki plebiscytu Disco Hit Wszech Czasów - wygrał klasyk Boys - Jesteś szalona. W tym roku mamy aż 19 utworów premierowych, bardzo dobry poziom.

 

Nagrodę Grand Prix wygrywa Classic, a nagrodę publiczności Akcent. Najlepszy wybór według mnie jaki mógł być. Świetny festiwal, wielka szkoda, że nie mogę tam być.

 

A na zakończenie Vengaboys. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"18. Ogólnopolski festiwal muzyki tanecznej w Ostródzie" na antenie Polo TV był od 19:59 do ok. 22:35.

 

Na wstępie Koniu powiadał "Do wygrania telewizory do odbioru naziemskiej telewizji cyfrowej.

 

Rozbroił mnie tytuł piosenki "Boys - Samotność To [beep]".

 

Technicznie było trochę lepiej, aniżeli w Kobylnicy. Muzycznie słabiutko - nie moje klimaty. Gościem wieczoru była kapela "Vengaboys", a tu najpierw wtrynili się Maciej Smoliński z drugą prowadzącą, a potem urwano festiwal, żeby nadać reklamy. Spodobały mi się tylko popisy "Casandra - Waleczna" i "Jarek Rynkiewicz - Bardzo Przepraszam".

 

Prowadząca chyba się przejęzyczyła, bo powiedziała, że jutro (czyli dziś) retransmisja festiwalu w Ostródzie :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fakt ten kontrowersyjny utwór Samotność to [beep] był chyba jednym z najgorszych, niestety Boys już nie robi takich hitów jak kiedyś. Do tego to był cover Rajmund - Potępiony. Retransmisja ma być 4 sierpnia, pomyliła się naturalnie. Ale ogółem prowadzący bardzo ok, było kilka błędów przy przełączaniu się ze sceny na backstage, ale na pewno lepszy festiwal niż rok temu. Przede wszystkim normalny zwycięzca, a nie rok temu ten Lange co go wygwizdali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o realizację to brakowało dynamiki zarówno przy przejazdach kamery umiejscowionej pod sceną, jak również w lotach kamerowych, choć przyznam, że później się to trochę rozkręciło. Belki z nazwami wykonawców oraz numerami SMS były za duże i podczaas występów zasłaniały śpiewających, a bim na tyle sceny czasem powodował wrażenie pikselozy na ekranie (która miała miejsce, ale on je zwiększał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już widziałem pierścień i mam w ulubionych. W ogóle to wielki szacun za to co robisz. :brawo:

 

I również zdecydowanie się zgadzam co do wyboru zwycięzców. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Sentence nie wiem czemu ci się OFMT nie podobał. Według mnie było bardzo dużo fajnych piosenek, znacznie lepiej niż rok temu. No i stare kapele też były jak Imperium, Classic, Akcent. Ale to już kwestia gustu.

1. Za mało zespołów z lat 90-tych i zabrakło mi innych znanych team'ów z lat obecnych;

2. Nowe nuty tych starych grup nie wpadają mi w ucho, a szczególnie "Classic".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...