Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale Polsat News HD jest w dostępny w pakiecie Mini HD, natomiast w tym pakiecie jest dostępny tylko Polsat Film, wersja HD jest dostępna od pakietu Film HD. Ostatnio była zmiana parametrów nadawania Polsat News HD, więc możesz mieć nieaktualne namiary.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Umowa kończy się w lipcu i definitywnie rezygnuję z CP, jak zabierają kanały w czasie trwania umowy to pal licho z nimi :) Przecież mogli by utrzymać ten kanał nie tylko mi, ale wszystkim co mają umowy i przy nowej wyłączyć i było by wszystko OK !

Z takim podejściem, przy wcześniejszym wysłaniu lub dostarczeniu wypowiedzenia umowy możesz liczyć na cenę 4,90 za ten pakiet. Może warto się jeszcze zastanowić? Co roku przecież są otwarte okna w których abonenci MiniHD najwięcej korzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy aktualizacji nie wyszukuje mi chyba że pod inną nazwą albo jeszcze częstotliwość konwertera ustawić inną teraz mam 9750/10600 albo wyszukać wszystkie kanały od nowa ale musiałbym listę ulubionych od nowa ustawiać

Edytowane przez siara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale Polsat News HD jest w dostępny w pakiecie Mini HD, natomiast w tym pakiecie jest dostępny tylko Polsat Film, wersja HD jest dostępna od pakietu Film HD. Ostatnio była zmiana parametrów nadawania Polsat News HD, więc możesz mieć nieaktualne namiary.

 

O tym już wie, teraz musisz zaktualizować parametry kanału Polsat News HD i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito Można prosić o udokumentowanie tej podwyżki? :D A tak na serio, ten pakiet jest chyba wyłącznie, aby utrzymać abonenta do statystyki. Wątpię aby platforma miała zysk z tych groszy... Teraz już nie mam tego pakietu, ale pamiętam kiedyś rozmowę z konsultantem, który wciskał ten pakiet na siłę argumentując: "Za cenę dobrego piwka, będzie Pan miał TV na działkę przez miesiąc" :) Od tamtego czasu sam nazywam ten pakiet "Działkowym HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku 2016 podpisałem umowę na pakiet Rodzinny z możliwością przejścia na Mini HD - 15/5. Własnościowy moduł CI+ :)

5 miesięcy za free Rodzinny a później Rodzinny za 24,99 albo Mini HD za 14,99 zł.

Zostaję przy Mini HD ze względu na 3 x Polsat Viasat oraz Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Czyli w ogólnym rozrachunku Mini HD wyjdzie mi za 9,99 zł miesięcznie.

 

Dodatkowo mam możliwość włączenia pakietu kanałów Eleven Sport HD za 15 zł miesięcznie.

 

9324539c1a286c3a.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...