Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 2 pytania odnośnie pakietu Mini HD. Otóż 1. Nie mogę znaleźć TVP Polonia. Może u mnie jest pod inną nazwą? Dodam, że korzystam z własnej listy kanałów, a nie z listy CP, aktualizacja nie pomaga. 2. Widzę, że można wyrwać Rodzinny HD za 4,99, czyli tyle, co mam teraz za Mini HD, ale umowy nie przedłużyłem i przeszła na czas nieokreślony. Co mam napisać w wypowiedzeniu umowy? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Co myslicie o tym? https://satkurier.pl/news/168090/cyfrowy-polsat-nowy-pakiet-premium-max-plus.html

 

Pakiet Mini HD będzie całkowicie zlikwidowany czy tylko nie będzie oferowany w sprzedaży dla nowych abonentów ?

 

Ja myślę, że bardziej to drugie. Ci co go już mają to chyba powinien nadal istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga mam na myśli obecnych abonentów posiadających pakiet Mini HD np. z umowy DRH2 lub DRH6. Czy oznacza to, że automatycznie będą odbierać kanały z pakietu Rodzinnego HD?

Nie w ten sposób. Stawiam na akcję telefoniczną, za jakiś czas, do abonentów z pakietem Mini HD z propozycją przedłużenia umowy w "atrakcyjnej" promocji z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy CP przed debiutem NC+ wprowadził nowe kanały oraz pakiety, które łącznie stanowiły nowy pakiet Premium, to abonenci starego Premium (Familijny + Relax Mix + HBO + Cinemax) mieli jedynie tymczasowy dostęp do nowych kanałów, chociaż w praktyce oba pakiety różniły się tylko zawartością. Wówczas aby mieć dostęp do nowych kanałów konieczne było podpisanie nowej umowy lub przedłużenie obecnej na nowych zasadach. Moim zdaniem w przypadku pakietu Mini HD może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Informacyjnie dla abonentów pakietu Mini HD.

 

Z dniem 4 grudnia 2019 r. zostały wprowadzone następujące zmiany w parametrach nadawania kanałów:
- Nowa TV zmienił system nadawania z SD na HD;
- Eska Rock, Polo TV HD oraz Vox TV zostały dołączone do pakietu Mini HD, jako promocyjnie nadawane (dotychczas nadawane jako FTA).

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kanały wPolsce.pl oraz Comedy Central Family dostępne są promocyjnie w pakiecie Rodzinny HD. Jeśli chodzi o Epic Drama HD, to znajdziesz go w Familijny MAX HD. Dodatkowo wspomnę, że Epic Drama HD, był nadawany w ramach Otwartego Okna do 6 stycznia 2020 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Burito napisał:

@Mati06 możesz sprawdzić czy w pakiecie Mini HD "świeci" kanał TVP Sport HD ?

Tak sprawdzałem teraz na dekoderze mojej babci z pakietem Mini HD. I tak kanał TVP sport HD nadal świeci od czasu ostatniego mundialu. 

Ale z tego co pamiętam podczas trwania mundialu TVP wyszła z inicjatywą do operatorów którzy płacili za dostęp do tego kanału, że w zamian za to że TVP zwolni z ich z opłat za kanał ci mieli udostępnić kanał w każdym możliwym pakiecie taki warunek TVP. Wtedy nawet pisał to chyba sat kurier ale pewny nie jestem. Nie pamiętam. 

?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...