Jump to content
Luxorrr

Pakiet Mini HD

Recommended Posts

Warto z Mini HD przejsc na Rodzinny HD chocby dla samych Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD.

Pewnie w tej samej cenie. Zawsze do Rodzinnego HD możesz dokupic paczkę Eleven HD.

Dla fanow sportu w sam raz.

Ja mam Rodzinny HD + Cinemax HD za 19,9 zł.

Witam. Mam 2 pytania odnośnie pakietu Mini HD. Otóż 1. Nie mogę znaleźć TVP Polonia. Może u mnie jest pod inną nazwą? Dodam, że korzystam z własnej listy kanałów, a nie z listy CP, aktualizacja nie pomaga. 2. Widzę, że można wyrwać Rodzinny HD za 4,99, czyli tyle, co mam teraz za Mini HD, ale umowy nie przedłużyłem i przeszła na czas nieokreślony. Co mam napisać w wypowiedzeniu umowy? Dzięki.

Patrz link powyżej. Odpowiedź na całe drugie pytanie tam masz. Obecność TV Polonia sprawdzaj na głównej liście najpierw na pozycji 108, następnie dodaj go listy ulubionych. Starą TV Polonie z listy ulubionych usuń.

TV Polonia znalazła się ale musiałem wszystkie kanały bez tytułu przeglądnąć i dopiero pod jednym numerem była i się pojawiła, 

Edited by siara

Dla obecnych też już nie będzie ofert na pakiet Mini HD od 14 lutego. Będzie sukcesywne przenoszenie na Rodzinny HD, według mnie.

@swojadroga mam na myśli obecnych abonentów posiadających pakiet Mini HD np. z umowy DRH2 lub DRH6. Czy oznacza to, że automatycznie będą odbierać kanały z pakietu Rodzinnego HD?

@swojadroga mam na myśli obecnych abonentów posiadających pakiet Mini HD np. z umowy DRH2 lub DRH6. Czy oznacza to, że automatycznie będą odbierać kanały z pakietu Rodzinnego HD?

Nie w ten sposób. Stawiam na akcję telefoniczną, za jakiś czas, do abonentów z pakietem Mini HD z propozycją przedłużenia umowy w "atrakcyjnej" promocji z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD.

Gdy CP przed debiutem NC+ wprowadził nowe kanały oraz pakiety, które łącznie stanowiły nowy pakiet Premium, to abonenci starego Premium (Familijny + Relax Mix + HBO + Cinemax) mieli jedynie tymczasowy dostęp do nowych kanałów, chociaż w praktyce oba pakiety różniły się tylko zawartością. Wówczas aby mieć dostęp do nowych kanałów konieczne było podpisanie nowej umowy lub przedłużenie obecnej na nowych zasadach. Moim zdaniem w przypadku pakietu Mini HD może być podobnie.

Tak samo było w przypadku kiedy wchodził familijny max hd.. Ci co mieli pakiet premium to i tak musieli podpisywać aby miec kanały.

No i do Mini HD dołączyły Polsat Sport HD i Polsat Film HD. Ciekawy byłem, czy tak bez problemu to się odbędzie. Ktoś jeszcze znalazł jakieś zyski? Zauważyłem Polsat Rodzina. Być może już wcześniej był, tylko nie sprawdzałem.

Informacyjnie dla abonentów pakietu Mini HD.

Z dniem 4 grudnia 2019 r. zostały wprowadzone następujące zmiany w parametrach nadawania kanałów:
- Nowa TV zmienił system nadawania z SD na HD;
- Eska Rock, Polo TV HD oraz Vox TV zostały dołączone do pakietu Mini HD, jako promocyjnie nadawane (dotychczas nadawane jako FTA).

Edited by Burito