Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HD dla pakietu mini? bez jaj, jakbym HBO bral, to bym jeszcze rozumial, ale placic 100zl za mozliwosc ogladania 6 slabych kanalow w "hd" to nie dla mnie jednak

Tylko, że HD to nie tylko programy z tym znaczkiem, a także te nadawane na transponderach DVB-S2 przez co np. w CP traci się dostęp do TVP Historia. Dlatego też dekoder HD czasami się przydaje.

 

To akurat fakt, chociaż TVP Historia mam z DVB-T więc mnie brak nie gniecie. Bardziej mnie gniecie brak Stars.TV. Jeszcze się kiedyś może nadarzy okazja do wymiany, Jakoś mocno nie ubolewam.

 

Pytanko przy okazji takie, RBL TV też dvb-s2? Bo mi z automatu nie wyszukało wczoraj, czy muszę po prostu parametry dodać ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi pani w punkcie nie chciała dać ani zniżkowego rodzinnego HD ani mini HD (tylko full price 24,90/15,90, nawet bez gratisów tylko na początku wyższy pakiet w cenie niższego), powiedziała że nie ma takiej opcji. Mam dekoder Mini SD na umowie za 9,90zł od 2008r. (obecnie ostatni miesiąc umowy) oraz moduł CAM na prepaid. Czy trzeba jakieś specjalne zaklęcia żeby otrzymać takie oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć ofertę DRH2, która ma być dostępna od 15.04.2013 r. gdzie masz pakiet Mini HD za 9,90 zł. Umowa na 6 miesięcy ipo tym okresie możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł lub dalsze korzystanie z Mini HD za 9,90 zł.

 

Ewentualnie zwykła oferta Mini HD za 14,90 zł, przez 3 miesiące pakiet Rodzinny HD za 14,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć ofertę DRH2, która ma być dostępna od 15.04.2013 r. gdzie masz pakiet Mini HD za 9,90 zł. Umowa na 6 miesięcy ipo tym okresie możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł lub dalsze korzystanie z Mini HD za 9,90 zł.

Czy ta oferta będzie dostępna na każdym dekoderze kupionym na własność? Ja mam Samsunga SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jednym proponują wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej a drugim za darmo pocztą. Dziś taką dostałem odpowiedź od CP:

 

"Szanowny Panie

 

Informujemy, że nowo wdrożona oferta, z której Pan skorzystał wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Opłatę w wysokości 15,30 zł za przesyłkę ponosi Klient. Cyfrowy Polsat nie przewiduje możliwości zwolnienia z ww. opłaty."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest uzasadnienie takiej opłaty i z jakiej oferty był zamówiony pakiet : DRH2 czy DRH6 ?. Opłat nie powinno być , gdyż ( moim zdaniem ) wysłanie umowy przez kuriera nie jest konieczne , a wystarczy wysyłka pocztą . Umowa nie waży więcej niż 200 gram i powinna być nadana poprzez pocztę . Nie zgodził bym się na takie zostawienie sprawy . Telefon do CP i rozmowa z kimś kompetentnym , najlepiej z kierownikiem . Ja załatwiałem wszystko pod numerem tel.

222 127 222 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tym bardziej bym nie płacił za przesyłkę . Rozmawiaj z kierownikiem i niech Ci przeczyta szczegóły tej promocji - powołuj się na innych , którzy nie płacą za przesyłkę . Nie jesteś klientem drugiej kategorii , nie popuścił bym . Nie chodzi o te 15 zł. z groszami , ale o zasadę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko, czy ta oferta DRH6 na pakiet mini HD jest dostępna dla wszystkich czy tylko dla tych co mają dekodery fta? Pytam bo mam moduł Cam z pakietem familijnym (umowa skończyła się z 2 lata temu) i jak dzisiaj dzwoniłem to na siłe wciskali mi umowe na 2 lata na familijny hd (pierwsze 9 miesiecy za 24.90zl a potem wybór rodzinny HD za tyle samo lub familijny HD za 39.90zl) TV ogląda mama i tylko podstawowe kanały więc nie opłaca się trzymać familijnego czy nawet rodzinnego. Konsultant uparcie twierdził, że dla mnie to jedyna oferta! A mizależy na tym mini HD z ewentualnym potem przejściem na darmowy hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...