Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Rozważam obecnie powrót do pakietu mini HD ale już z dekoderem HD, którego udostępnienia CP wielokrotnie wcześniej mi odmawiał.

Mam więc kilka pytań do osób z APS odnośnie obecnie obowiązującej promocji na pakiet mini HD z dekoderem HD, czyli na 36 miesięcy:

1. Czy 6 miesięcy gratis to są te pierwsze miesiące umowy, czyli płaci się 99 za dekoder HD i na pół roku jest spokój z opłatami?

2. Czy można sobie wybrać model dekodera z tych 2 przypisanych do pakietu mini HD czyli 5000 i 2000?

3. Czy można negocjować punkt umowy odnoszący się do sposobu zwrotu dekodera po zakończeniu umowy: zamiast wysyłać do Warszawy oddać do APSu?

4. Wszystkie opłaty to 99 zł za dekoder HD plus 14,90 zł x 30 miesięcy czyli razem 546 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

w dniu dzisiejszym zamówiłem przez infolinię pakiet MINI HD (na działkę, bo w domu korzystam z Cyfry) i mam kilka pytań:

1) ile orientacyjnie czeka się na przesyłkę od kuriera? (powiedziano mi, że 14 dni!!!)

2) czy w CP są cykle rozliczeniowe, czy tak jak w C+ miesiące liczy się w miesiącach kalendarzowych

3) czy jeśli mam antenę po C+, to czy będę musiał ją nastawiać od nowa pod CP, czy CP działa na tych samych parametrach

4) od momentu jak przyjedzie kurier, ile dni czeka się na aktywację umowy. Czy trzeba gdzieś dzwonić, czy jak....?

Dzięki za pomoc i za info:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, Nie wiem, ale chuba kilka dni.

2. Są cykle. Datą miesięcznego cyklu rozliczeniowego jest dzień zawarcia umowy.

3. Antena może być po C+.

4. Jak przyjedzie kurier z dekoderem, to zadzwoń do konsultanta z prośbą o włączenie sygnału i nastaw dekoder na kanał 23, albo 31 i poczekaj na włączenie do trzech godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar zamówić sobie pakiet Mini HD przez internet ponieważ umowa jest na 15 miesięcy a nie jak w punkcie sprzedaży na 36 miesięcy w związku z tym mam parę pytań i bardzo proszę pomocną odpowiedź :D

1. Ile kosztuje dekoder HD oczywiście w pakiecie Mini HD?

2. Czy dekoder który kupuje jest na wynajem czy na własność?

3. Czy na ten dekoder mogę nagrywać filmy aktualnie nadawane w TV bądź ustawić sobie godzinę od której ma zacząć nagrywać?

4. Ile kosztuje antena przy zamówieniu przez internet bo w punkcie 65zł?

5. Czy kanały które znajdują się na chwile obecną w pakiecie po jakimś czasie mogą zostać wyłączone (nie mówię o kanałach promocyjnych bo one są zawsze wyłączane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Autoryzowanych Punktach Sprzedaży także są umowy na 15 miesięcy, oczywiście mówię o pakiecie Mini HD. Tylko musisz, kolego, dobrze z nimi porozmawiać.

1. 99 zł, ale tylko przy umowie na 36 miesięcy. Przy umowach na 15 miesięcy dostępny jest tylko dekoder SD za 1 zł.

2. Na wynajem.

3. Tak.

4. Nie wiem. :D

5. Mogą, ale w takiej sytuacji możesz rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu pisze że dekoder HD za 1zł sam sobacz: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=1

 

1. A jeżeli bym się zdecydował na ten za 99zł to jaki to jest model dekodera?

2. Ale na tym dekoderze SD to mogę oglądać kanałów HD prawda? Przynajmniej tak powiedzieli mi w punkcie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej CP wprowadza klientów w błąd oferując w pakiecie mini HD 23 kanały w tym 4 HD z umową na 15 miesięcy:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... a/index.cp

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=1

Co więcej wiedzą o tym, bo ich informowałem. Dostałem odpowiedź że dotychczas tego nie zmienili bo nie mieli skarg, ale jak będzie więcej zgłoszeń o tej niejednoznaczności to może zmienią. Ręce opadają...

Umowa na 15 miesięcy dotyczy bowiem jedynie dekodera SD na którym oczywiście kanałów HD się nie obejrzy. Jeśli chce się mieć kanały HD należy wybrać umowę 36 miesięczną z dekoderem HD na udostępnianie za 99 zł na wejściu. Jeśli się zamawia pakiet mini HD przez internet to dają jedynie dekoder HD 2000. W przypadku podpisania umowy w punkcie możemy, jeśli będą mieli, dostać też dekoder HD 5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przez internet ale w APSach do pakietu Mini HD dekodery HD dostepne sa juz tylko produkcji innej niz CPT, pozostaje samsung 370 lub echostary 7100, 7200, 400e, a do nich dysku DTU320 juz sie podlaczyc nie da. Co za tym idzie juz przy pakiecie Mini HD nie mozna sobie PVR skompletowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory było tak z dekoderami SD, ale widać, że Cyfrowy Polsat ma spory deficyt dekoderów własnej produkcji. To chyba przez T-HD 1000, który zajął linie produkcyjne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...