Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D Witam wszystkich lubię muzykę dyskotekowa, hip hop ,rege,elektroniczną ,relaksacyjną.... .Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca niewiadomą czy spełni życzenie wielu milionów widzów w kraju i zagranicą jest tyle przecież gwiazd disco 80' i 90' oraz współczesnych których jeszcze nie widziałem część miałem możliwość obejrzeć dzięki chomikom itp. kiepskiej niestety jakości . Jako będzie kanał miał jakość jeśli jak eska tv to będzie dobrze i videoclipy w całości bez zaśmiecania teledysków esemesami i innymi [beep]ołami jakę mają [ i miały]miejsce na 4Fun Tv ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie miłośnicy dyskotekowej muzyki. Ja do nich należę od czasu kiedy Bohdan Fabiański prowadził w radiu w programie drugim [disco]polskiego radia czekałem z niecierpliwością na piątkowy wieczór by nagrać super muzę na kasetę magnetofonową zamierzchłe czasy ale bardzo radosne chwilę prawdopodobnie razem oczekujemy nowego kanału muzycznego dobrej jakości bez zaśmiecania esemesami itp. dowiemy się o wyblakłych gwiazdach trochę z życia ich , osobiście jestem ciekaw histori gwiazd italo disco i euro-disco , oprócz dyskotekowej muzyki słucham elektronicznej,instrumentalnej,relaksacyjnej , hip hop szczególnie polski , rock'n'rol , rege, reage, funk, i inne gatunki rzadko .....pozdrawiam serdecznie !!! . Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

4Fun Media: Dobre półrocze, jesienią nowy kanał TV

 

Grupa Kapitałowa 4fun Media, nadawca m.in. telewizyjnych kanałów 4Fun.TV i Rebl TV, po pierwszym półroczu 2011 notuje wzrost przychodów o 60% oraz wzrost zysku netto o 91% przy rentowności na poziomie 36%. Jeszcze w tym roku spółka uruchomi nowy kanał TV.

 

Całość:

http://media2.pl/media/82842-4fun-media ... al-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą wystartować skoro nie dostali jeszcze koncesji od KRRiT, w tej Krajowej Radzie mają niezły bajzel skoro jednym przyznają koncesję w tydzień a innym od pół roku. Ale Komorowski z Tuskiem postarał się by swoich na stołkach utrzymać. Mam nadzieję że w końcu ktoś zrobi z nimi PORZĄDEK bo na to się już nie da patrzeć!!

 

:arrow: Zgadzam się z przedmówcami, niech inni się uczą od 4Fun Media jak robić bezpłatne kanały i doskonale na nich zarabiać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ten weekend na 4Fun ... i pomyślałem że według mnie trochę cienka granica jest z tym Disco. Leci Abba a tu nagle Milk and sugar < cover hey na na na > który jest nadawany na 4Fun ...Sporo klipów się powtarzało .

 

Dziwię się ze nie zrobią stacji całej Retro coś na styl Deluxe z Astry ... Lata 80 to nie tylko disco to też Queen ,Europe , Roxette itp.

 

To tak na wstęp zobaczymy jak ruszy stacja jak będzie wyglądała finalnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...