Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem za muzyką Trance - i wszystkimi odmianami i mutacjami Techno . Logo nawiązuje do płyt winylowych - Więć raczej właśnie pójdzie w stronę DJ sety techno itp itd :) :) :)

 

Jestem przeciwny Disco Polo - mamy na ITV , Polo tv < cała stacja DP> , Vivie , TVS ... P1 ... TELE 5 CSB TV ... jak jakieś pominąłem to przepraszam ;) hihi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównej stronie satkuriera jest napisane co będzie w ramówce stacji, disco polo może będzie stanowiło 20% czasu antenowego. Ogólnie dobry pomysł z tym kanałem, po oficjalnym komunikacie 4fun.tv jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Jedna prośba. Piszcie poprawnie. GREATEST HITS

 

Tomo21, ale sie usmialem!!! :brawo: Oczywiscie chodzi o to, ze masz racje...

 

Co do TV.Disco, to nie chce nikogo obrazac ale jak pomysle, ze oni bede mieszac muzyke klubowa i elektro pop '80 z disco polo, to mnie na wymioty zbiera. Nie wiem, czy ja jestem juz taki stary i zacofany, czy na odwrot? A moze poprostu za konserwatyny sie zrobilem? No coz, to zwracam honor i przepraszam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojojo ;) racja mój błąd - ale polecam sprawdzać poprawność naszego ojczystego języka też można czasem się nieźle pośmiać :P

 

Wracając do temat dla mnie to też jakiś dziwny- egzotyczny MIX . Obok Abby czy Michaela Jacksona Boys z Polskim Akcentem i Bobi plus hardstyle ??? ... zrobili by stacje Retro -coś na styl Deluxe z Astry lata 60"/70"/80"/90" i to by był dobra stacja też takiej brak na Polskim rynku -też do widza 16+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, stacja retro! Takiej naprawde brak a nie tylko taka tandetna rombanka! Niestety troche to zle widze w Polsce z latami 80/90 w mediach. Najlepszym przykladem sa stacje radiowe. Samo Radio Zloteprzeboje odchodzi od tego rastera. Pamietam w Wawie wystartowal jakies 5-6 lat temu taki projekt Gold FM. Podobalo mi sie! To byla muza z lat 80ych ale niestety brak sluchalnosci i (to byl chyba projekt) Time Group zamknela to radio. Szkoda... Dobre radia na FM z muzyka lat 80/90 sa w Niemczech. Na Astrze mozna choc posluchac Radio Regenbogen, czy Harmony FM albo wogole powalajace (nadajace tez na DAB+ w Monachium) MagicStar. W Polsce tylko przeboje po Polsku i Rihanna na okraglo... Uszy bola! Szkoda!!! Jeszcze teraz to prawo ustawili z muzyka po Polsku w radiu. Koszmar! Jak we Francji! Ladne nazwy, fajne stacje ale sluchac sie tego wycia nie da... :mrgreen:

 

Pozostaje tylko pozycja 28,5°E. Wystarczy antena 1,10m i zez i chula... Warto... :]

 

TV Disco bede oczywiscie sledzil! A moze w disco polo zaczna spiwoc chopaki po angielsku i nie bedzie juz wiecej "disco" tylko anglo polo? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jestem na imprezie, i kiedy trzymam ognistą wodę, to wołam! Puście disco polo!

Nie żaden tam metal i inne kruszce, tylko disco polo!

I co jest w tym złego, że i ja słucham coś dla ucha miłego. Co ukołysze i z dziewczyną utuli.

 

Pewnie, mi nie o to tez chodzilo. Chodzi mi tylko o jakosc tych wideoklipow. Mogli by sie troche bardziej przykladac. Czlowiek by innym okiem zobaczyl, to tez inaczej by myslal... :wink: Jak spojrze tak na kanaly z 16°E, to az wstyd, ze to Slowianie. Prosze poprostu tylko o jakosc. Niemcy tez maja Schlager. Mi sie Polskie szlagiery tez podobaja i do piwka na biesiadzie fajnie. Disco Polo ma wielkie grono fanow w Polsce i ok! Ale jezeli ta muzyka tak dobrze sie sprzedaje, to mogli by troche wiecej w ten caly byznes inwestowac. Jezeli np. Natalia Kukulska ma takie super wideoklipy, to nie rozumiem dlaczego disco-polowcom takich nie kreca..? :crazy: Tylko o to chodzi! Ale teraz disco polo bedzie mialo wlasna platforme i wiekszy rynek zbytu z tymi kanalami, wiec moze sie bardziej interes rozkreci.

 

BMWu i piekne Kobiety to juz dobry poczatek... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety mimo wezwań do uzupełnień wniosek na ten program nadal nie jest kompletny, w związku z tym nie można udzielić koncesji. - informuje mnie poprzez e-mail na zadane pytanie o koncesję o TV.Disco - Agnieszka Ogrodowczyk z KRRiT. :?

 

Aha zapomniałem dodać że na stronie: http://www.4funmedia.pl/ figuruje TV.Disco w dziale "Dystrybucja" z prawej strony na stronie głównej...

 

Więcej o kanałach FTA: http://www.kmdm.pl/fta.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% pewny że techno dawać nie będą. Bo do undergroundu klipów się nie robi.

 

Tak jeśli mamy być poprawni to techno tak brzmi.

 

 

koledzy nie zachowujmy się jak zapite [beep] latające po sunrisie :lol2:

 

Oczywiście że liczę na trance a nawet na hands up.

 

Gdyby jeszcze Kai Tracida puścili .

 

ach dawna viva....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% pewny że techno dawać nie będą. Bo do undergroundu klipów się nie robi.

 

Tak jeśli mamy być poprawni to techno tak brzmi.

 

 

dla ścisłości..raczej tak:

http://www.youtube.com/watch?v=1B_szH27bD0

 

i czasami robi się klipy do takiej muzy (choć niezwykle rzadko)

 

.. na TV.Disco na pewno taka muza nie zagości.

Co najwyżej będzie komercyjny techno-dance-trance z lat 90 - i tu byłbym za :-) żeby cała ramówka kanału zapełniona była taką muzą z Vivy lat 90-ych

 

p.s.

to co "lcniko" zarzuciles z youtuba to jakiś amatorski minimal czy tudzież inna demowa elektronika z programu Reason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...