Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie dałem minimal.

 

 

PS

 

 

A techno to nie żaden zbiór electro. :P Jak już chcesz to nazywaj tak wszystko co mam bit 4x4 (ten skoczny i szybki) :x Nikt się tu nie kłóci po prostu informuje.

 

W skrócie:

Trance

Electro House

Hardstyle

Hardtrance

Hardcore

2step

HappyHardcore

Dance

Dubstep

HardTeek

Nazwy z reguły biorą się z połączeń np Hard Dance Hard Electro itp. W cale to takie głupie nie jest. A an wsyztko najlepiej mówić "muzyka klubowa" jak ktoś chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

POWRÓT DISCO RELAX!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tęskniących za kultowym programem nadawanym na antenie Polsatu w czasach największej świetności disco polo. Telewizja TV Disco prowadzi rozmowy z Tomkiem Samborskim, prowadzącym i twórcą Disco Relaxu, na temat reaktywacji tej zasłużonej pozycji. Niewykluczone, że już w jesiennej ramówce znajdzie się miejsce na nową odsłonę Disco Relaxu, a w niej największe przeboje z długiej historii programu jak i zupelnie nowe propozycje.

discoportal.info :brawo:

 

Mam nadzieję, że reaktywacja tego programu wyjdzie lepiej niż DPL, który jest tylko cieniem pierwowzoru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem, czy ,,Disco Relax", w dzisiejszych czasach osiągnie jakiś sukces.

Ojma. Jednak musi być zrealizowany na poziomie, ciekawą formułą, a nie tylko wywiad, lista przebojów-pewnie ustawiona. Jak tak będzie wyglądał to nie ma sensu tworzenia kopii kopii. już i tak za dużo tych programów, tylko czekać, aż zaczną zdejmować...

 

Wytwórnia Std upadła a prawa do jej klipów ma Gold record - wydawca muzycznego relaksu na TVS. Liczę na klipy z, również nieistniejącej wytwórni braci Samborskich - Polgram plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej będzie jeden plus całej sytuacji - ponownie będzie Disco Polo w mojej miejscowości. Od 1995 do 2003 grały 'u mnie' gwiazdy przeważnie gwiazdy z STD i Green Stara a wyjątkiem byli jedynie Bayer Full i Andrzej Rosiewicz. Po zdjęciu DP z Polsatu już pomysłów brakowało choć jeszcze parę razy goszczono gwiazdy typu Voyager czy Skaldów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam co ma powrót Disco Relaxu do imprez w twoich okolicach? :crazy:

TV DIsco będzie stacją niszową, jeszcze z niewyrobioną marką, a na to potrzeba CZASU. Z pewnością "Disco Relax" będzie dobrym promotorem stacji - o ile rzeczywiście się pojawi - na razie to są przecież tylko rozmowy. Oprócz tego liczę na program z EuroDance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Music nie jestem zwolennikiem tego typu muzyki ale proponuje uważnie czytać co niektóre newsy a następnie krytykować i wyrabiać opinię na ich temat.I mam pytanie dlaczego uważasz że TV Disco będzie stacją niszową, skoro tego typu muzyki słucha ponad połowę Polaków ,choć większość z nich do tego się nie przyznaje.A tak między nami skoro masz tyle do powiedzenia na temat tego rodzaju muzyki, podejrzewam, że sam jej słuchasz i tyle w temacie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja. Słucham tej muzyki codziennie i czuję się wyjątkowo w swym otoczeniu gdzie każdy mnie obśmiewa, ale ja i tak mam to gdzieś. :)

Co do "niszowej" to chodziło mi o to, że nigdy nie zdobędzie takiej oglądalności jak Polsat czy TVP. Co nie oznacza, że taki kanał ma nie powstawać. Idąc tym tokiem mógłbym stwierdzić, że każdy kanał sat będzie "niszowy". Nie, nie. Jeszcze raz przepraszam - mój błąd. Każdemu kanałowi nadającemu DP życzę jak najlepiej. Z drugiej strony nie chciałbym, żeby programy powstawały jak grzyby po deszczu - dla dobra gatunku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok lub dwa i całe to DP odejdzie do lamusa. Boże nie wiem jak można być ograniczonym słuchając tej muzyki. Proszę tylko mi nie wmawiać że ta muzyka ma ukryte przesłanie. A na tej stacje liczę bo myślałem że będą puszczać prawdziwą muzykę klubową a nie to [beep]zi [beep]zi od Pibula, który robi przeróbki hitów dodając swój gejowski głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
[...]Dodatkowo jesienią planujecie uruchomić nowy kanał TV.DISCO. Czego mogą spodziewać się widzowie? Czy w ofercie nie zabraknie muzyki disco-polo, która w mediach cieszy się niesłabnącą popularnością?

 

Dzięki przeprowadzonym przez MillwardBrown, SMG/KRC, badaniom preferencji muzycznych Polaków wiemy, że czekają oni na taki kanał, jak TV.DISCO. Analiza pokazała, że muzyka disco z lat 70tych, 80tych czy 90tych jest preferowana przez większość Polaków. Disco nadal modne jest, zarówno wśród osób starszych, jak i młodych ludzi, którzy słuchają jej podczas spotkań towarzyskich, czy na imprezach. Bardzo dobrze wypadają również rozmowy z operatorami, którzy mówią, że właśnie takiego kanału brakuje w ich ofercie.

 

TV.DISCO będzie dostępny już od 1 września. Widzowie znajdą w nowym kanale takie gatunki muzyczne jak disco, dance, disco polo, eurodance. W TV.DISCO królować będą hity z lat 70., 80. i 90. Tylko u nas w dużej dawce, będzie można zobaczyć takich artystów jak: ABBA, Boney M, Bad Boys Blue, Modern Talking, Sabrina, Fancy, , La Bouche Donna Summer, , Boys, Shazza, Top One Safri Duo, Aqua, Eruption, Vengaboys, Vinylshakerz, Akcent, Saragossa Band, Scooter, Eric Prydz, Fun Factory, CC Catch, Sash!, Eiffel 65, Alcazar, Crazy Loop, Milano, Bayer Full, Toples, Stachursky, Just5 i wielu innych.[...]

 

Cały wywiad http://media2.pl/media/80944-ewa-czekal ... =tematdnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej konkurencji :?: TV.Disco będzie prezentować przede wszystkim teledyski zagranicznych wykonawców. Obecność Disco Polo może mieć wiele wspólnego z pewną ustawą dotyczącą polskich teledysków. Ogólnie kanał zapowiada się bardzo dobrze. Najważniejsze jest jednak, aby w ramówce panował porządek, czyli był podział tematyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że start TV.Disco będzie już ostatnim na polskim rynku w tym segmencie, tzn. wg mnie nie powstanie już więcej kanałów muzycznych. W końcu! Bo zacząłem odczuwać przesyt wraz z każdym nowym kanałem powstałym po starcie Rebel:tv. Na szczęście na więcej się nie zapowiada i może w końcu stacje postarają się zaspokoić widza w 100-procentach (postawią na jakość), żeby już nikt nie odczuwał braków.

 

Wracając do TV.Disco - stacji nie wróże wielkiego sukcesu (choć wróżbitą Maciejem nie jestem). Może niektórym stacja wydaje się jeszcze potrzebna, ale mi osobiście nie. Mam tylko jedną nadzieję - że przestaną zaśmiecać stacje Kartonami czy innymi śmieciami GIT Produkcji. Może tak się też stanie, bo w końcu zapowiada się nowa stacja od 4Fun Media - wyjątkowo nie muzyczna - a skoro tak, to nic innego nie przychodzi mi do głowy jak kanał właśnie z tego typu produkcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco Polo zapewne będzie tylko w niedzielę, według tradycji jaką zapoczątkował kiedyś Polsat. Według mnie będzie to coś na styl MTV Dance z UK, a że nikt nie jest łaskaw wprowadzić tego kanału do żadnej platformy to nie ma się co dziwić że powstaje taki kanał. Zamiast 4fun.tv pomyśleć o kanale komediowym coś konkurencja dla CC to się zajmują bez przerwy muzyka, jak tak dalej będzie to bedziemy krajem z największą ilością muzycznych kanałów FTA, kanały muzyczne były dobre w czasach gdy internetu nie było dziś mp3 czy teledyski w HD są dostępne w internecie.

A i jeszcze jedno, jestem burakiem, bo Słucham disco polo, ale ja słucham wszystkiego, disco polo jest tu tylko dodatkiem między rapem, a rockiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie pobijemy ilości kanałów muzycznych tu chodzi o Anglie clubland dance nation tv wtf starz aka chart show the vault bliss nme tv vintage gratest hits flava scuzz u nas viva 4fun.tv rebel.tv czwórka polo tv eskatv nielicze kanałów itv tvs tvr csb tv bo to nie kanały muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...