Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ku mojemu zdziwieniu, w "TOP 50 DANCE CHART" ukazał się nowy klip "LEXY & K-PAUL FEAT. MAX JONI - INNER LOVE". A VIVA GER drzemie. 

 

Ponadto wymienię trzy niekomercyjne nowości na zakończenie wakacji: 

SOUND OF LEGEND - KOMODO

ANTOINE DELVIG FEAT. ALEX VAN DIEL - SEA, SEX & SUN

BBX FEAT. TONY T & ALBA CRAS - CRAZY

 

Na antenie jest ich naturalnie więcej.

 

I nadmieniać nie muszę, że wybrane pasma nie tracą na wartości od roku? W 4fun Media to niespotykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironię, 4Fun Fit & Dance (bo tak poprawnie nazywa się ten kanał) coraz bardziej zachacza o dno wprowadzając na antenę coraz większą ilość disco z pola. Jeszcze trochę, a ich repertuar będzie się składał z rumuńskiego, bułgarskiego i bałkańskiego "densu" oraz "polskiej muzyki rozrywkowej" pod nazwą disco polo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej [beep] w 4Fun Fit & Dance pasmo o nazwie "Tylko Dance ma sens". Że co?! Jak to widzę, to mam wrażenie, że oni uważają, że dance jest the best, i że tylko on powinien być puszczany, do spółki z disco polo, bo reszta jest "ble". Ale czego się spodziewać, skoro to jest pewnie kolejna stacja dla generowania, tworzenia zysków? Praktycznie codziennie ja skaczę sobie po kanałach muzycznych na głównej liście kanałów od CP i z tego, co widzę, to 80-90% piosenek, które tam słyszę (ja słyszę je zaledwie parę sekund, bo tuż po tych paru sekundach przełączam kanał na inny), to albo disco polo, albo pop, albo klasyk, który mnie nie interesuje. Cóż, taki wybredny czasem jestem :( A dobrej, rockowej muzyki nie spotykam niestety na kanałach muzycznych polskich :(

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej [beep] w 4Fun Fit & Dance pasmo o nazwie "Tylko Dance ma sens". Że co?! Jak to widzę, to mam wrażenie, że oni uważają, że dance jest the best, i że tylko on powinien być puszczany, do spółki z disco polo, bo reszta jest "ble".

Tak się akurat składa, że dance i disco-polo są gatunkami mocno "spokrewnionymi" ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginają z tym disco polo i to strasznie. Po rebrandingu na 4Fun Fit & Dance, stacji zdarzyło się puścić pojedyncze "utwory" disco polo, a jej przedstawiciel pisał wówczas na forum, że to przez przypadek, że zawinił człowiek i takie tam ściemy oraz zapewniał, że disco polo nie będzie już emitowane w 4Fun Fit & Dance. Jak widać, disco polo powraca w zastraszającym tempie do 4Fun Fit & Dance i myślę, że bardzo szybko opanuje większość ramówki. Kanały grupy 4Fun Media tworzą ludzie bez pasji i bez gustu muzycznego oraz traktujący swoich widzów za zło konieczne. To taki polski VIACOM, któremu przyświecają hasła typu: "odczepcie się od nas, bo MY wiemy najlepiej" oraz "no i co z tego, MY i tak to zrobimy inaczej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o przywrócenie nazwy wątku któregoś dnia na 4FUN FIT&DANCE, ale odpowiedziano mi, że to nic nie zmieni, bo oczywiście gdzieś jest napisane tylko 4FUN DANCE :/


W Paśmie 'Polski Dance ma sens' zauważyłem,że leci już tylko same disco polo 

No to katastrofa. Polski dance to nigdy nie było i nie będzie nigdy disco polo, ale oni uważają inaczej. Widać, że chcą rywalizować z Muzo TV o jak najgorszą widownię.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka niekomercyjna w 4FUN Dance, to powoli przeszłość. Większość pasm jest przeplatana disco polo - co drugi klip. Taka nagła zmiana. Bo pod koniec sierpnia jeszcze w "TOP 50 DISCO & DANCE" można było obejrzeć dużo nowego dance, a teraz pasmo w 80% skupia się na polo dance. Ciekawą alternatywą pozostaje "TOP 50 DANCE CHART", ale nie wiadomo jeszcze na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyżby kombinowali coś przy 4FUN DANCE? Od rana, bodajże, nie ma nazwy pasma i belek z tytułami. Mam nadzieję, że to tylko problemy techniczne.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Teledysk ATB - 9 P.M jest na 1000% zerżnięty z YT, na 4FUN DANCE leci aktualnie ten kawałek, ze słabą jakością obrazu i dżwięku (cicho jest) tak samo jest na YT. Na VIVIE leciał ten klip z lepszym dźwiękiem i obrazem.. Czy za to nie ma żadnej odpowiedzialności karnej? 

 

PS. Pasmo Dance Classic.. a leci teledysk z 2014r. nie no jeśli oni uważają za klip z 2014r za classic no to.. nieżle.. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...