Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

A aktualnie lecą pasma z oznaczeniem 7.

 

Odnośnie aktualnej oprawy - mi się ona np. do końca nie podoba. Po pierwsze belka z tytułem utworu jest za krótko, dosłownie wjazd i wyjazd. Belka za chwilę natomiast jest dużo dłużej. Animacja przy znikaniu jest dla mnie za mało ‚płynna’. Przy pojawianiu się jeszcze jakoś to wygląda, bo litery i belka pojawiają się w tym samym czasie mniej więcej, natomiast gdy belka znika, same paski wyjeżdżają delikatnie i bardzo szybko, a litery w opóźnieniu i z animacją, przez co dla mnie robi się pewien zgrzyt, takie moje osobiste odczucia. Główny 4fun ma tak samo z tego co widziałem.

Edytowane przez rafal6549
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja się pytam, kogo oni tam zatrudniają...

Po pierwsze oznaczenie nadal jest duże, nie takie jak na pozostałych kanałach, a po drugie , w paśmie Electronic Beats/ EB In The Mix do dziś nie ma plansz z nazwą utworu, okej przy poprzedniej oprawie też mieli problemy :D w tym paśmie i były stare plansze z pierwszej oprawy tego kanału, ale chyba ktoś powinien zareagować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znowu zwiększono ilość disco-polo w tym kanale. Teraz lecą nawet 3-4 piosenki pod rząd i to w ogólnej playliście a na początku było dużo muzyki elektronicznej i dance. Szkoda że tak zepsuli ten kanał :/. Po zmianie oprawy graficznej nie ma już  programów TOP 30 Dance Chart, TOP 50 Disco&Dance tylko jest TOP 30 i TOP 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też że 4Fun Dance wróciło do korzeni czyli TV Disco. Jest wszystkiego po trochę: eurodance, dance, pop, trance, house, techno, muzyka elektroniczna, edm, disco-polo. Brakuje jeszcze tylko italo disco. Nie wiem po co to tak mieszać jak kanał po rebrandingu w 2015 roku miał dobre wyniki oglądalności i nie było wtedy aż tak dużo komercyjnej muzyki pop tzw. papki i disco-polo jak teraz, a DP już nie pomaga w wynikach oglądalności (pomogło ale na chwilę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Oznaczenie wiekowe wróciło do normy, nie jest już nałożone na siebie ale dalej jest ono duże. Pojawiła się pewna nowość, piosenka Sławomir - "Miłość w Zakopanem". Pomyśleć że 2-3 lata temu to był fajny kanał z dobrą muzyką a nie to co teraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz ciężej już trafić tutaj na fajną, i dobrą muzykę ( elektroniczną, klubową, polski i zagraniczny dance). W fit and dance była to podstawowa playlista i dużo tego było w dzień a teraz niestety leci to tylko w nocy + kilka (przeważnie 2-4) piosenek w ciągu dnia bo obecnie podstawą playlisty jest disco-polo którego jest co raz więcej.... :?

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...