Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam program "TOP 50 DANCE CHART" co tydzień jest wzbogacany o dziesiątki nowości niekomercyjnych klipów, nie wspominając już o innych magazynach, w których dodawane są codziennie świeże propozycje. Często spotykam 4FUN DANCE w telewizorach wszelakich klubów. A sama muzyka promowana przez ten kanał trafia w dedykacjach za konsoletę DJ-a. 

 

Czekam, aż ten wideoklip z propozycji trafi do "TOP DANCE CHART" lub "TOP 50 DISCO & DANCE".

DJ KRONE - WELCOME TO MIAMI

https://www.youtube.com/watch?v=FXK6KhqpgPk

Wiem, że ten utwór leci w paśmie POLSKI DANCE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chwalicie ten kanał to postanowiłem sobie zajrzeć, zobaczyłem

, następnie były same podobne kwiatki, kiedy na Vivie w tym czasie leciało
. Ciężko mi uwierzyć, że naprawdę ten kanał jest taki super i lepszy od Vivy, jak puszcza takie coś. No, ale nie oglądam tych kanałów często, ale wydaje mi się, że na Vivie widzę więcej "normalnych" kawałków.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak podaje Satkurier 4fun Fit & Dance jest wycofywany z MUX-ów lokalnych DVB-T,a zamiast tego kanału jest 4FUN Hits. Jak dla mnie bezsensowna zmiana,bo od grania starszej muzyki jest już STARS TV,a kanału z zagraniczną muzyką taneczną przez całą dobę brak. Rozumiem,że 4fun media chce mocno rywalizować z STARS TV i dogonić ich w rankingach oglądalności? Bo innej przyczyny nie widzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może obecność 4fun Fit & Dance w lokalnych MUX nie przynosi żadnych korzyści dla 4Fun Media. Co prawda wyniki oglądalności 4fun Fit & Dance są całkiem dobre, jednak gdyby brać pod uwagę jedynie wyniki z lokalnych MUX, to mogłoby się okazać, że są bardzo słabe. To jest całkiem możliwe, tym bardziej, że w DVB-T są inne kanały dla fanów muzyki tanecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DVB-T nie ma żadnego kanału dla fanów muzyki tanecznej, lecz decyzja o wycofaniu kanału moim zdaniem dobra - dźwięk jest bardzo płytki i stłumiony mimo 256 kb/s, niczym nie dorównuje VIVIE. Bardzo rzadko spoglądam na ten kanał, gdyż za dużo wg mnie jest tutaj klipów italo disco czy jakiś innych prymitywnych gatunków. Aby konkurowali z Viacomem, muszą skupić się na ravie, eurodance, trance czy house - zalecam klipy z okresu świetności tych rodzajów muzyki, tj. koniec lat 80., lata 90. i 2000. oraz oczywista poprawa dźwięku (nie tylko tutaj ale też na 4FUN HITS czy 4FUN.TV) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ELECTRONIC BEATS SOCIAL CHART - 05.03.16. (20:00 - 20:45)

#10. Mr. Belt & Wezol, Freejak - Somebody To Love

#9. Tom Swoon vs. Ale Q & Sonny Noto - Alive

#8. Scooter - Oi

#7. Tiësto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song

#6. Inna - Rendez Vous

#5. DJ Antoine feat. Eric Lumiere - Thank You

#4. Italobrothers - Sleep When We're Dead

#3. DJane HouseKat feat. Ramesz - Ass Up

#2. Sash! & Olly James - Ecuador

#1. Nils Van Zandt feat. Mayra Veronica - Party Crasher

 

ELECTRONIC BEATS IN THE MIX - 05.03.16. (20:45 - 21:00)

Avicii - Broken Arrows

Hardwell feat. Hake Reese - Mad World

Armin Van Buuren feat. Mr. Probz - Another You

David Guetta & Showtek feat. Magic! & Sonny Wilson - Sun Goes Down

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj wieczorem na 4FUN FIT & DANCE zauważyłem... klasyczny utwór, który widziałem wcześniej na Vivie. Nie mogłem uwierzyć, że lecą takie klasyki oprócz nowości:

https://www.youtube.com/watch?v=rtZAzh0TSAo

Przecież od czasu do czasu lecą niektóre klasyki, które można również zobaczyć na Vivie. Więc nic w tym dziwnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PeWeX - Dziunia to nie disco polo tylko polski dance, a Łobuzy - Ona Czuje We Mnie Piniądz to już czyste disco polo. Ten kanał dużo się różni od Vivy, bo na Vivie nie leci disco polo i nie tak dużo latynoskich piosenek jak na tym kanale. Chociaż mają utwory EDM, które Viva boi się puścić, a były proponowane przez użytkowników, aby zagrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego uważam, że w ogólnym rozrachunku wolę Vivę niż 4fun Fit&Dance. Plusem na korzyść 4fun jest większa baza utworów i chyba więcej nowości, ale latynoski dance, biedny "rumuński" dance no i okolice disco polo mnie od tej stacji odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym całym FIT? Wciąż to jest, czy tylko tak o sobie w nazwie?

Jedyne pasmo FIT to FIT Express.

 

Nawet nie ma tematycznego pasma od dwóch chyba miesięcy lub mniej. Na dwóch pozostałych kanałach 4Fun też to dotyczy.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...