Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Luuudzie!!! Ta stacja staje się coraz większym bagnem. Kicz, tandeta, monotonia i co jakiś czas teledysk discopolowy lub ocierający się o ten gatunek. W sam raz pasuje do tego kanału to kiczowate logo, które co kilkanaście sekund robi się tandetnie kolorowe (zamierzony zabieg nawiązujący do TV.Disco?). Stacja ewidentnie nie ma na siebie pomysłu i w 100% zasługuje na ostatnie miejsce w rankingu oglądalności spośród kanałów muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie możemy narzekać na kanały sportowe, filmowe, rozrywkowe. Ale chyba najgorszy poziom prezentują kanały muzyczne. 90 procent z nich nie da się oglądać. Albo głupkowate reality, żenujące klipy albo jeszcze gorzej i wszechobecne disco polo. Chyba nadawcy tych stacji mają jak najgorsze mniemanie o swoich widzach, stąd może taka oferta, bo trudno to inaczej zrozumieć. Nawet ludzie tutaj piszą w dobrej wierze, podpowiadają, a oni nadal swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czysta abstrakcja... jak tu piszecie, że syf i bagno to w wynikach stacja bardzo ładnie rośnie. Jak piszecie, że coś jest całkiem spoko to ta stacja w wynikach dołuje. Oto Polska właśnie, MIEJSCE NA ODROBINĘ AMBITNIEJSZE GRANIE JEST TU BARDZO OGRANICZONE. Powtarzam to od zawsze i zawsze się sprawdza.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten kanał prezentuje bardzo słabą playlistę, pewnie ludzie tam pracujący nie znają się na tej muzyce albo zwyczajnie im się nie chce dodać konkretnych numerów do playlisty z wytwórni np. Kontor, Spinnin Records, Armada Music !! Poziom tego kanału oceniam na 30% (VivePL na 40%) Na szczęscie mam dostęp do kanału ClublandTV, gdzie nawet prezentują klasyki trance, bardzo dobry kanał, polecam !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czysta abstrakcja... jak tu piszecie, że syf i bagno to w wynikach stacja bardzo ładnie rośnie. Jak piszecie, że coś jest całkiem spoko to ta stacja w wynikach dołuje. Oto Polska właśnie, MIEJSCE NA ODROBINĘ AMBITNIEJSZE GRANIE JEST TU BARDZO OGRANICZONE. Powtarzam to od zawsze i zawsze się sprawdza.

Zgadzam się w całości z Stars.

 

Poziom ten kanał prezentuje jest przeciętny, ma strasznie bardzo słabą playlistę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czysta abstrakcja... jak tu piszecie, że syf i bagno to w wynikach stacja bardzo ładnie rośnie. Jak piszecie, że coś jest całkiem spoko to ta stacja w wynikach dołuje. Oto Polska właśnie, MIEJSCE NA ODROBINĘ AMBITNIEJSZE GRANIE JEST TU BARDZO OGRANICZONE. Powtarzam to od zawsze i zawsze się sprawdza.

Dlatego mogli zmienić nazwę od razu na 4FUNdisco albo 4FUNdisco-polo i nie mydlić oczu, od razu by mieli więcej niż StarsTv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra na szczęście nie trzeba będzie ręcznie wyszukiwać. Tym samym potwierdzamy, że walczyliśmy o dodanie na listę kanałów CP ;)

 

Witam czy możecie zdradzić co jest powodem, że byliście tylko kilka dni dostępni na liście Cyfrowego Polsatu?

CISZA!

 

To jest jedyne racjonalne wytłumaczenie....kasa.....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Cyfrowego Polsatu w sprawie dodania i usunięcia kanałów 4 Fun:

 

"Witam dlaczego w Cyfrowym Polsacie po zmianie z DVB-S na DVB-S2 w nowym układzie kanałów początkowo były dostępne:

183. testA - 4fun Fit&Dance
184. TestB - 4fun Hits

A teraz te pozycje zostały włączone. Czy Cyfrowy Polsat planuje ponownie włączyć co swojej listy kanałów 4fun Fit&Dance i 4fun Hits?
Z czego wynika dodanie tych kanałów a następnie ich usunięcie?"

 

Udzielono mi takiej lakonicznej odpowiedzi (jakby to automat pisał):

 

"Szanowny Panie, W odpowiedzi na przesłaną korespondencję e-mail uprzejmie informujemy, że wymieniona przez Pana usterka spowodowana jest nieprecyzyjnym ustawieniem anteny, w związku z czym występuje niewystarczająca moc sygnału, co przejawia się problemami z odbiorem poszczególnych kanałów. Zalecamy skontrolowanie poprawności ustawienia anteny oraz działania całej instalacji antenowej. W tym miejscu pragniemy zapewnić Pana, że jednym z priorytetów naszej firmy jest zapewnienie naszym Abonentom usług na najwyższym poziomie. Tym samym proponujemy umówienie, na preferencyjnych warunkach, odpłatnej wizyty montera, który dostroi instalację antenową (koszt dostrojenia instalacji antenowej wynosi 80 zł, natomiast koszt wymiany i dostrojenia instalacji antenowej to 150 zł). Dodatkowo, jeżeli Pana dane kontaktowe uległy zmianie, prosimy o informacje w e-mailu zwrotnym. Aktualny numer telefonu jest niezbędny do pomyślnego zakończenia sprawy."

 

Moje kolejne zapytanie:

 

"Ja nie pisałem o tym, że nie odbieram tych kanałów, bo mam wadliwą instalację tylko pytałem czemu te kanały "zniknęły" z listy Cyfrowego Polsatu z pozycji:


183. testA - 4fun Fit&Dance
184. TestB - 4fun Hits

Zaręczam, że instalację antenową mam bardzo dobrze ustawioną."

Obecnie w liście kanałów Cyfrowego Polsatu są następujące pozycje:
182. 4 Fun TV,
185. Stars. TV

brak kanałów 183 i 184 z czego to wynika, że były tam obsadzone 4fun Fit&Dance i 4fun Hits?"
 
Teraz już konkretna odpowiedz:
 
"Szanowny Panie

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie w udostępnieniu kanałów 4fun Fit&Dance I 4fun Hits w naszej ofercie programowej. Zapewniamy, że będą one dostępne w Cyfrowym Polsacie w najbliższym czasie."
 
Założę się, że przedstawiciel 4Fun na tym forum ukaże się dopiero i coś napisze jak ich przywrócą znowu na listę CP, (teraz czeka w okopie) :)
Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Założę się, że przedstawiciel 4Fun na tym forum ukaże się dopiero i coś napisze jak ich przywrócą znowu na listę CP, (teraz czeka w okopie) :)

 

 

 

Drodzy użytkownicy forum i Cyfrowego Polsatu, czy ktoś już ma dwa pozostałe kanały 4FUN MEDIA na pozycjach 183 i 184? 

 

A nie mówiłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...