Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do was prośbę , czy ktoś mógłby mi pomóc znaleźć playliste z 4 fun fit dance z dnia 29.08.2015 to była sobota godzina 18.30 do 19.00.

Spodobała mi się piosenka lecz nie udało mi się znaleźć dlatego piszę tutaj dla ułatwienia w znalezieniu to była spokojna piosenka. I kończyła się na plaży z chłopakiem który szedł w stronę dziewczyn w bikini

 

W obu poniższych jest plaża:

 

2015-08-29 18:30:00.64 WATERMAT - BULLIT

2015-08-29 18:39:11.44 SIGMA FEAT. ELLA HENDERSON - GLITTERBALL

 

I z Twojego opisu raczej wynika, że było to "Bullit" Watermat. Jeśli nie, daj znać.

 

Bardzo ciekawie działa 4fun Fit&Dance :) Lada chwila godzina 19 a oni już wyskoczyli z oznaczeniem +16 :lol2:

 

Dzięki za cynk, już naprawione. Błąd programmera przy kopiowaniu szablonu i zmianie ramówki. Klipów +16 nie emitujemy przed godz. 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo21 4FUN MEDIA robi wszystko, aby ich kanały zamykały każdego miesiąca ranking stacji muzycznych. Oni żyją w innym świecie. Uważają, że jak ekran tv jest zas...y kolorowymi śmieciami, to są cool i na topie. Do tego te same kilkadziesiąt klipów każdego dnia, a później zdziwienie, że nikt ich nie ogląda.

 

Przedstawiciel stacji znowu zaczął nabijać posty na forum. Piąty post od pięciu tygodni, to się chwali :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, kolejny mit. Obalam go od dawna ale bezskutecznie. Reklamodawców mają pełno. Super. Problem w tym, że można zagrać 4 godziny reklam w ciągu doby i dostać za to zero złotych. Reklamodawcy płacą JEDYNIE ZA OGLĄDALNOŚĆ BLOKÓW REKLAMOWYCH a nie za ich emisję. Emitujesz - nikt nie oglądał - zero kasy. Proste? No.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, kolejny mit. Obalam go od dawna ale bezskutecznie. Reklamodawców mają pełno. Super. Problem w tym, że można zagrać 4 godziny reklam w ciągu doby i dostać za to zero złotych. Reklamodawcy płacą JEDYNIE ZA OGLĄDALNOŚĆ BLOKÓW REKLAMOWYCH a nie za ich emisję. Emitujesz - nikt nie oglądał - zero kasy. Proste? No.

 

Aż tak bardzo to nie upraszczajmy. Reklamodawca może płacić nie za byle jakiego widza, ale za widza z danej grupy docelowej. Może tez płacić po prostu za to, że była jakaś emisja, nawet bez oglądalności (vide plansze sponsorskie albo telezakupy).

 

@bugmenot Nie martwię się o nich, bo oni nie martwią się o mnie, o Ciebie i innych widzów. Mają nas wszystkich w d....

Bez przesady. 4Fun dance oglądam z przyjemnością, bo gra sporo świeżych utworów. W [beep]ie to ma mnie VIACOM serwując na dodatkowo płatnych MTV Unlimited taką samą playlistę po 2-3 miechy, i mimo, że bloki mają rózne nazwy emitując w nich to samo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli redakcja z 4fun Media zagląda jeszcze do tego tematu to chciałbym skorzystać z okazji i zadać pytanie a mianowicie czy walczycie o dodanie 4fun Fit & Dance jak i 4fun Hits do listy Cyfrowego Polsatu? Obecna sytuacja niestety jest zaprzeczeniem waszego sloganu "Najlepsza muzyka do wyboru" ponieważ wybierać mogą tylko ci co znają się na ustawianiu stacji z satelity. Chciałbym się zatem dowiedzieć czy jest szansa aby cała trójka waszych stacji była powszechnie dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...