Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może by ktoś byłby na tyle łaskawy i zaktualizował nazwę tematu.

 

Strasznie jesteś w gorącej wodzie kąpany, dopiero co dziś zmieniono nazwy kanałów i loga.

Wypada być też na bieżąco. Wiadomo było o tym od dłuższego czasu, więc moderator czy kto tam się w tym bawi, mógł się przygotować i zmienić.

 

Właśnie. Jak chcesz to napisz na razie sobie w tytule jak będziesz chciał coś napisać tą nową nazwę kanału, tak jak ja zrobiłem.

Ale to jest widoczne tylko w poście, a nie całym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem chwilę ten kanał - Duke Dumot - The Giver, Swift K3y - I know, Bob Sinclar - Feel the vibe, Diziee Rascal - Bonkers i przyjemność słuchania popsuło dopiero "I'm albatroz". Naprawdę spoko playlista.

A, że muza taneczna/klubowa idzie, tylko wśród trochę bardziej nowoczesnych odbiocrów pokazuje przykład Planety FM w Internecie, Eurozet utrzymuje ją już dwa lata, są reklamodawcy, 143k fanów na FB, średni czas słuchania kilka godzin dziennie i inne rzeczy o których nadawcy tradycyjni mogą pomarzyć ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej w takim razie: W TV NIE IDZIE :) Zresztą rynek tv w Polsce jest specyficzny, to co idzie w radiu niekoniecznie idzie w tv i odwrotnie. Rockowe stacje radiowe jakoś sobie radzą, rock w tv - dramat. Vox FM idzie świetnie a VOX Music TV już nie. Czyli nie ma bezpośredniego przełożenia. Tyle chciałem zakomunikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem oglądać dzisiaj ten kanał. Niestety... Według mnie to to samo co Disco TV. Liczyłem na lepszą jakość dźwięku i obrazu. Niestety. Zamiast co 4 miesiące wymyślać nowe nazwy loga itp poprawiliby jakość przekazu i od razu mieliby większą oglądalność. Nie wróżę sukcesu. Niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyższy bitrate zwiększy im oglądalność? W Polsce jakość obrazu, ludzi specjalnie nie interesuje. Zadowolili by tylko jakąś małą grupkę maniaków, a większość by nawet różnicy nie dostrzegła. A rachunek dla nadawcy do zapłaty byłby znacznie wyższy. Widzisz chyba, że nikt inny tak się nie bawi, bo to kompletnie nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 10:00 leci pasmo z piosenkami dla dzieci, ogólnie są to nowe polskie utwory dla malutkich dzieci :D

EDIT:

Kilka przykładowych utworów (08:56-09:10)

TABB & SOUND'N'GRACE - MOŻESZ WSZYSTKO

QNDEL - PORA NA ZIMOWY SPORT

CENTRUM UŚMIECHU - ZDROWIA SMAKI

PSZCZÓŁKA MAJA - PSZCZÓŁKA MAJA JEST TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...