Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie dużo eurodance w nawet przyzwoitej jakości dźwięku. odkąd skończyło się MTV EUROPE to nigdy w życiu nie widziałem w TV tak dużo MC SAR & THE REAL McCOY, FUN FACTORY, 2 UNLIMITED, CAPPELLA, DJ BOBO, REEL 2 REAL, CORONA, B.G. THE PRINCE OF RAP, MASTERBOY, CULTURE BEAT, MAXX, SQEEZER itp., itd. ! :) rewelacja ! jedyne kiedy zbiera mi się na wymioty to przerywniki disco-polo ... mam nadzieję, że będą oddzielne bloki bo nie da się na to patrzeć ani słuchać... szkoda, że muszą to puszczać ale trudno. ważne, że jest eurodance i ogólnie starsze teledyski.

 

poza tym zauważyłem, że chyba coś próbują robić z podkładaniem mp3 pod klipy i czasem słychać dziwne wycinki - przejściówki przy teledyskach eurodance, nienaturalne i niewystępujące w oryginałach. poza tym zastanawiam się czy pójdą z repertuarem w stronę drugiej połowy lat 90. czyli niemieckiego techno typu: SEQUENTIAL ONE, SPACE FROG, ATB, KAI TRACID, NALIN & KANE, tudzież BLUMCHEN, SCOOTER, RED 5, C-BLOCK, DR. MOTTE & WESTBAM, SASH!, U96 itp. fajnie by było.

 

martwią mnie niestety te śmieci na pół ekranu z smsowymi bzdurami. szkoda, że nie będzie czystych klipów, bo jednak te śmieci zniechęcają do oglądania gdy nie widać połowy teledysku. byłaby rewelacja na szóstkę z plusem gdyby nie disco polo i smsy. przydałby się też im jakiś dobry grafik żeby zrobić klimatyczne, dopracowane, oryginalne belki tak jak za czasów MTV EUROPE tudzież VIVA DE. takie żeby były charakterystyczne i wpadające w oko. te niestety giną w brzydocie współczesnych belek, które są po prostu bezpłciowe i nijakie. plus za właściwie brak błędów i literówek w nazwach i tytułach piosenek. ogólnie jak na start kanał na dobre 3+ ewentualnie 4-. :) oby było lepiej a nie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że stacja z dnia na dzień będzie emitowała wiele premierowych teledysków sprzed lat.

Duuuuży plus dla TV.Disco za porządną jak do tej pory dawke muzyki Eurodance m.in. DJ Bobo, 2 Unlimited, Culture Club, Loft, Scooter i wielu innych...

Brakuje mi w TV.Disco więcej teledysków tanecznych z lat 80-tych typu Italo i Euro Disco np. Savage, Fancy, Den Harrow, Silent Circle czy London Boys... pomijam Sabrine, MT, CC Catch czy Baltimore których właśnie do tej pory zauważyłem ;) i właśnie w tej stacji brakuje takiego chociaż 1-godzinnego bloku na dzień z taką o to imprezową, zakurzoną i zapomnianą muzą lat 80-tych. Disco Polo uważam za nie potrzebne w tej stacji bo przecież już taki kanał w Polsce mamy chociażby Polo TV i jak dla mnie - starczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony TV Disco mogłaby emitować razem z Polsatem na zasadzie że premiery byłyby w TV Disco a dla anteny otwartej w Polsacie a potem gdyby dajmy na to Polsat znów się wycofał to program byłby i tak kontynuowany w TV Disco.

Polsat chyba już nie chce mieć nic wspólnego z gatunkiem DP, bo od czasu zakończenia tego programu, Polsat już nie wspominała o kontynuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie muszę pochwalić stację za brak(jak na razie) popularyzowania jakiejś firmy fonograficznej i puszczania teledysków Disco Polo takich zespołów jak MIG, którego nie widziałem na innych stacjach.

Stację da się słuchać i oglądać. Dźwięk i video mimo naprawdę starszych klipów jest przyzwoity. Choć u mnie na TV jest cięcie po bokach i góra-dół to nie przeszkadza mi to w odbiorze jej, bo ważniejsza jest dla mnie prezentowana treść i powrót mentalny przy słuchaniu klipów do najmłodszych lat. Profil stacji na obecną chwilę i różnorodność zespołów z nadzieją na więcej zasługuje na plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pasmo "Disco Relaks" takze musze pochwalic. W przeciwienstwie do Polo ktore ostatnio coraz mniej.mi sie podoba. Decyzja o emisji DP na Tv.Disco po czesci pewnie ma zwiazek ze slynna ustawa "33%". Jednak i tak stacja zachowala sie najbardziej przyzwoicie jak tylko mozna, w przeciwienstwie do wiekszosci innych. "Gramy klubowo, gramy dyskotekowo", ale z polskich to damy pania Grzeszczak....

Jak na razie stacje oceniam 10/10. Plus za oprawe graficzna ktora przypadla mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed tv spędziłem mnóstwo czasu, oglądając właśnie TV.Disco do późnych godzin nocnych. Nie spodziewałem się tak dobrej dawki euro dance, w sam raz na dyskoteki, a nawet wesela. Sandra, Bee Gees, Abba, Syndi Lauper, Dj Bobo, Vengaboys - to tylko niektóre wspaniałe przeboje, było ich więcej...

 

Zmieniam zdanie, mimo już tych gier na ekranie, bo po 23:00 ich już nie było. Kanał ma u mnie duży plus :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zrobili półprzezroczyste logo, brawa dla nich. :brawo: Poniżej screen.

 

tvdisco.jpg

 

edit:

Wygląda na to, że co jakiś czas się robi kolorowe, taka animacja.

To na życzenie jednego z widzów który bał się że przy oglądaniu stacji na plazmie wypali mu się ekran w miejscu loga i będzie coś takiego jak ja mam obecnie na swojej plazmie z Disney Channel gdzie przy włączeniu dekodera widać cienie z starego ekranowego loga tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie test może trwać przez cały czas, tylko popatrz jak to cudownie wygląda, brak reklam co 15 minut :) tylko siara jest z tym zabawani sms.Jeżeli chodzi o tą przezroczystość, to z oznakowanie wiekowymi powinni zrobić to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...