Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dostałem taka odpowiedz.....

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, informuję, że nie posiadamy potwierdzonych

informacji w zakresie dodania wymienionego kanału do oferty CYFRY+.

 

Jednocześnie zapewniam, że wszelkie spostrzeżenia i uwagi naszych

Abonentów podlegają dokładnej analizie. Zawsze przykładamy dużą wagę

do przekazywanych opinii.

 

Pragnę poinformować, iż przekazane przez Pana spostrzeżenia zostały

przekazane do odpowiedniego działu, celem polepszenia jakości

świadczonych usług.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FOX w wersji SD, choć nadawany z transpondera należącego do CYFRY+ i kodowany w systemie charakterystycznym dla CYFRY+, póki co jest osiągalny wyłącznie w Cyfrowym Polsacie"

 

To chyba jakiś ewenement - żeby kanał z własnej częstotliwości (Cyfra+) był dostępny tylko dla konkurencji (CP) a nie dla swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś ewenement - żeby kanał z własnej częstotliwości (Cyfra+) był dostępny tylko dla konkurencji (CP) a nie dla swoich abonentów.

 

Może i ewenement, ale dystrybucja kanału (miejsce na TP operatora), a włączenie go do oferty, to czasem dwie trochę inne sprawy.

Jeśli już Cyfra+ dołączy ten program, to oby z wersją HD. Tym bardziej, że wersja SD razi pikselozą z tego co czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie mogę trafić na serial bez lektora. A szkoda.

 

No nie licząc animacji, które na szczęście emituja z napisami. Ciekawe czy Glee poleci też z napisami. Nie wyobrażam sobie inaczej.

 

Pewnie będzie tak jak High School Musical 3 na HBO, tylko zamiast dubbingu lektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie ten kanał wprowadziłem na moim "Globo HD S1" i zmieniłem nazwę z tych numerków na "FOX" :D . Jakość jest rzeczywiście tymczasem nie najlepsza (widać zakłócenia na obrazie przy szybkich ruchach), ale może to się jeszcze zmieni, a z drugiej strony co do słabego nasycenia kolorów, to może to też wina konwersji z systemu "NTSC", bo podobne kolory są na "Pentagon Channel", który podobno nadaje właśnie w "natywnym" amerykańskim "NTSC" (wie ktoś skąd jest brany sygnał "Foxa"???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...