Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwi fakt tym bardziej że dosyc dużo miejsca jest na tym tr. aby poprawic znacząco jakosc przekazu FOX HD.

 

FOX HD jest dosyłany do centrum nadawczego CP poprzez światłowody...

 

Miejsca aż tak dużo nie ma, ale problemem jest to, że Cyfrowy Polsat i tak skąpi tego miejsca.

Dla porównania, na Nkowym 11448H nadaje 6 kanałów HD (przepustowość tp. to 62Mbit) i wykorzystują całego pasmo owego tp,

natomiast Cyfrowy Polsat na 12265V nadaje 7 kanałów HD(przepustowość tp. tylko 54Mbit), a i tak z tego co widać na średnich pomiarach bitrate, jeszcze nigdy nie zauważyłem żeby CP wykorzystywał pełne pasmo owego tp (zawsze lecą jakieś wolne Mbit)

 

PS. Pytanie dlaczego oni nie usunęli z tego tp. Cinemax HD, skoro biorą go od jakiegoś czasu od N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wszyscy narzekamy na jakość kanału Fox Hd i winę zwalamy na Cp ze upychają za dużo programów hd na jeden transponder ,Ok ! a co maja powiedzieć abonenci włoskiego Sky gdzie na jednego transpondera nadaje aż 27 programów Hd i z tego co wiem nikt nie ma pretensji do operatora za złą kanałów :brawo::brawo: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wszyscy narzekamy na jakość kanału Fox Hd i winę zwalamy na Cp ze upychają za dużo programów hd na jeden transponder ,Ok ! a co maja powiedzieć abonenci włoskiego Sky gdzie na jednego transpondera nadaje aż 27 programów Hd i z tego co wiem nikt nie ma pretensji do operatora za złą kanałów :brawo::brawo: !

 

Wskaż mi ten transponder?

 

Bo SKY Italia nadaje z bardzo dobrą jakością.

Taki mały off-top:

Disney XD HD w SKY UK ma bitrate na poziomie 11-17 Mbits....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak. Nie była to żadna pomyłka z emisją odcinków Family Guy. Po prostu FOX HD emituje odcinki według kodu producenckiego, gdzie właśnie te dwa odcinki mają zamienioną kolejność w stosunku do tego jak były emitowane w FOX USA.

 

Dodam tylko że jeśli kolejne sezony będą emitować w ten sam sposób to będzie niezła jazda. Tam każdy odcinek ma inną numerację według kodu producenckiego a inną według emisji w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak. Nie była to żadna pomyłka z emisją odcinków Family Guy. Po prostu FOX HD emituje odcinki według kodu producenckiego, gdzie właśnie te dwa odcinki mają zamienioną kolejność w stosunku do tego jak były emitowane w FOX USA.

 

Dodam tylko że jeśli kolejne sezony będą emitować w ten sam sposób to będzie niezła jazda. Tam każdy odcinek ma inną numerację według kodu producenckiego a inną według emisji w USA.

 

W sumie to dobra wiadomość bo już myślałem że biorą przykład z z kanałów Universal gdzie wycinają w serialach niektóre odcinki. Ale z tego co zauważyłem to poszczególne odcinki family guy to osobne historie więc nawet jak zamienią miejscami to i tak nic się nie traci z fabuły.

 

A jeśli chodzi o ten kanał to w chwili obecnej oglądam go częściej niż axn który był dla mnie liderem jeśli chodzi o kanały z serialami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz i @eMTi się pomylił.

Nie pomyliłem się. Wiadomość została zaktualizowana. Poprzednio była podawana 20:30. Nie wiem czy Hatak.pl pomylił się czy to FOX coś zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to od początku na czwartek na godzinę 22:30 była planowana powtórka pierwszego epizodu TWD na FOX HD. Jedyne co się zmieniło to to że zamiast wersji skróconej pokażą wersję dłuższą, którą do tej pory można było obejrzeć tylko w krajach anglojęzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to od początku na czwartek na godzinę 22:30 była planowana powtórka pierwszego epizodu TWD na FOX HD.

20: 30 podał hatak.pl, a ja za nim. A całej ramówki FOX HD na pamięć nie znam.

 

Serial o zombie.Interesują was takie bajki?

Tak i to bardzo interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...