Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukimann

Można, u mnie działają. Z tym, że to jest 25fps i kodowane w AVC więc jakość 'taka se'

Z poprzednich postów wynika, że na żywo leci poprawnie w 50fps, a do VOD encodują do AVC z 25fps - chyba, że na forum mamy ślepców którzy nie widzą różnicy w płynności obrazu między przekazami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzają się mecze ale jak wygląda to podobnie  " na żywo" , to mam nadzieję , ze innny operator nabędzie prawa do LM i pokaże to lepiej, więcej ( i taniej :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podsumowując : Nie mamy 4K i co nam zrobicie ? Usługa nie działa jak powinna ? I tak Polsat nie ponosi za to odpowiedzialności. 

 

Cytat : "

Przykro nam, że podczas odtwarzania zakupionego materiału wystąpiły problemy, które nie pozwoliły na ciągły i nieprzerwany odbiór programu. Zapewniamy jednak, że po stronie Cyfrowego Polsatu nie wystąpiły żadne zakłócenia w dostępie do Usługi i jej jakość nie wynikała z zaniechań po stronie Spółki.  

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bartas_20 napisał:

@Specjalista Cyfrowy Polsat Super, że pojawiłeś się na tym wątku, może orientujesz się z czego wynikają problemy z aplikacją na Tizen 5,5 2020?

Nie posiadam informacji na ten temat, ponieważ nie mam dostępu do systemu. W tej sprawie proszę o wysłanie zgłoszenia na adres: pomoc@ipla.tv, zgodnie z poprzednią wiadomością, 

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/24/2021 at 10:10 AM, mdl22 said:

@kingofsouth

To w końcu Ipla na żywo puszcza 50fps 4k czy nie? Bo zachwycałeś się nie raz, wklejasz te zdjęcia i nic z tego nie wynika.

Jest płynnie czy haczy jak z odtworzenia? Puść sobie coś z meczy z odtworzenia i porównaj z tym co widziałeś na żywo

 

 

Co prawda nie jestem @kingofsouth, ale mogę potwierdzić, że na android tv (shield) jest na żywo 25 fps :/ Ponoć na tizenach i apple tv jest 50, ale tego nie jestem w stanie sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cała teoria o 25 fps wzięła się z pliku mp4 bez DRM ze zgraną transmisją dostępnym na Ipli. I jednym szarpało, drudzy mieli zwolnione tempo, trzeci uważali że jest ok itd ;).

Ale jak to idzie live chyba nikt nie podejrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla wczoraj znowu reklamowała mecz Ligi Mistrzów w 4K. Myślę sobie --może naprawili strumieniowanie. Jakiś update wrzucili czy cuś.

Po wejściu w zakładkę meczu PSG-Barcelona. Pojawiła się informacja ,że start transmisji od 20.40. Super ! Idą sobie piwko otworzyć.

Gdy minęła  magiczna godzina, pojawiło się okienko "oglądaj". Cyk ! Nareszcie  jakiś mecz w 4k. Loading. ...kręci się kółeczko....dwa obroty..trzy,znowu dwa...czekamy Coś mieli. .yyy to kiedy ten mecz? o 21 ? Może się do tego czasu załaduje.

Od czasu do czasu zerkam na TVP 1 ,tam od 20.55 ma być transmisja. Może będzie komentował Szpakowski ? Nie będzie źle. Potem dadzą też skróty. Ale zaraz zaraz. Od czego mam Polsat Sport Premium ?. Magiczne 4K . Nie no muszą przełączyć. Cyk ! Ipla wita mnie wspaniałym komunikatem " NIe ma meczu, ale za to wystąpił błąd" Serdecznie zapraszamy do kontaktu z BOK". No iiiiii misterny plan znowu upadł.

Dzięki Ci TVP 1.

PS. szkoda że meczu nie komentował Szpakowski, a Messi nie strzelił karnego .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...