Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardziej stwierdzenie dotyczy konkretnego meczu, czy raczej można uogólnić ,  że Ipla 4K pokazuje lepiej mecze niż C+ ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, xMaraSSx napisał:

Dodam jeszcze, że Android TV z aplikacji w telewizorze  działa, oczywiście tylko 4K w 25fps..

Tak jest chyba od początku, więc raczej już tego nie poprawią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Czyli co, na Tizen jest 50 FPS, a na Android TV lub przystawkach jest 25 ?

Tu i tu jest taka sama jakość. Miałem okazję oglądać poprzednią transmisję u znajomego na QLED-ie Samsunga. I podobnie jak na Androidzie, przy dynamicznych scenach widać braki w płynności obrazu. Gdyby to poprawili to te transmisje wyglądałyby dużo lepiej, niż w C+4K z tym sztucznym HLG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
20 minut temu, Wyso napisał:

Na Tizen jest naprawde dobrze, teraz przelaczylem na HD bo tylko tam jest studio i roznica obrazu jest kolosalna. Jednak czy na 4k jest 50fps to bym nie powiedział. Mozna to jakos sprawdzic?

 

 


Na PSP HD i 4K jest 50 fps. Na Eleven 1 też jest 50 fos i z tym możesz porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina zwyczajnie, śmianie się użytkownikom płacącym niemałą kasę prosto w twarz. I jeszcze w studiu zapraszają na transmisję 4k!

Mówię oczywiście o 25 fps na android tv. Dlaczego nigdzie nie jest zaznaczone, że to 4k jest gorsze niż standardowa jakość?

Skoro na tizenach jest 50 fps, to nie rozumiem, dlaczego nie na android tv.

@Specjalista Cyfrowy Polsat - może jesteś w stanie podpytać kogo trzeba, dlaczego tak jest?

 

I jeszcze polsat wykupił LM na przyszłe lata, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mara68 napisał:

Gdyby to poprawili to te transmisje wyglądałyby dużo lepiej, niż w C+4K z tym sztucznym HLG.

Gdyby oraz gdyby , był jeszcze dźwięk 5.1. Kibice kiedyś wroca na stadiony i będzie slabo się słuchało. Nie zapominajcie o tym.

 

2 godziny temu, perdos napisał:

Z tego, co wiem, masz Play Now TV Box. Jak tam to działa? Jest 50 FPS?

Moim skromnym zdaniem nie ma na Play Now Box TV, Mi Box S.  Na Tizenie lepiej się ogląda. Jest płynniejszy ruch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam stream z CP GO na abonamencie dziadka, który przedłużał umowę na sat i już nie ma tego kanału aktywnego, również przez przeglądarkę ale w aplikacji na iPhone świeci. AirPlay z telefonu daje jakiś tam obraz beznadziejnej jakości z czarną ramką dookoła ale działa. Lepsze to, niż nic. Streamuję na Samsunga z Tizenem, ale przez AirPlay. Na ipli już nic więcej nie kupię, bo aplikacja na Tizen to szmelc. Nawet, jak coś tam działa lepiej. Prędzej bym wziął pakiet ze strefy Canal+ za 20zł/mies ale aż tak mi nie zależy. Oglądam w tle jako ciekawostka. Mecz super. 

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mara68 napisał:

Tu i tu jest taka sama jakość. Miałem okazję oglądać poprzednią transmisję u znajomego na QLED-ie Samsunga. I podobnie jak na Androidzie, przy dynamicznych scenach widać braki w płynności obrazu. Gdyby to poprawili to te transmisje wyglądałyby dużo lepiej, niż w C+4K z tym sztucznym HLG.

Czyli żadna z usług ze sportem w 4K nie jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, all999 napisał:

W Ipla na Play Now TV Box jest 25 fps.

To jest kpina, dobrze że nie kupiłem. Zapłaciłbym 40 zł za 2-3 mecze (bo więcej w 4K nie pokażą) w jakości gorszej niż na PSP w CP GO. 25fps nie nadaje się kompletnie do sportu, nawet jak to będzie w 8K.

 

A próbował ktoś odpalać przez wtyczkę Ipla na kodi? Tam może by było 50fps.

Edytowane przez perdos
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...