Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się z tym niezgadzam obszerne relacje ma TVP w programie Sport telegram pokazują prawa i polaków z materiałów z Eurosport canal+ i Polsatutrwa około 5lub 6 minut niż na TVN-ie na okrzep żeby tylko się reklamy pojawiły.Tvnie jest Eurosport Canal+ i czasem TVP oraz zdjecia PAP lub innych wytryn,a Polsat niepokazuje Eurosportu Canal+ tylko TVP i kanałów klubowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że jestem w nc+ i mam pace od dziś mam dostęp do polsatu sport news i pierwszy raz w ogóle się z nim styknąłem. Jakość na którą wielu tu narzeka nie rzuca się w oczy. Oglądam teraz mecz Zenitu i muszę pochwalić komentatora tego spotkania. Nie znam nazwiska, ale komentuje fajnie, fajnie podtrzymuje emocje i właśnie tak prowadzi mecz. Nie na jednym tempie, ale gdy idzie akcja to przyśpiesza, podnosi głos itp, a tego brakuje wielu komentatorom ostatnio, którzy przyjmują gola jako, o gol, ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat śledzę różne wiadomości sportowe. Najlepsze, bardzo obszerne ma TVP w Wiadomościach Sportowych i w Sport Telegram. Po fuzji z Cyfrą, obszernie wszystko relacjonuje TVN. Aktualnie najgorzej wypada Polsat.

Zgodzę się. TVN bardzo zyskał na fuzji jeśli chodzi o serwis sportowy i jak ktoś chce zobaczyć przegląd piłki klubowej jest to najlepsze miejsce. Polsat natomiast jest najgorszy. Mówią prawie jedynie o wydarzeniach, które pokazują na swoich antenach - dziś najlepszy przykład- Diablo 1, dwójka MMA , trójka- Bródka , dalej chyba siatkówka i liga rosyjska. Natomiast wydaje się,że najważniejsza wiadomość dnia czyli losowanie- prowadzącyna końcu serwisu podał skład grupy D i wysłał na ich stronę internetową. Po czym takim zapytałbym pana Bożydara- on w sumie niewinny- po co mam w ogóle oglądać ten serwis jak od razu mogę wejść sobie na portal sportowy?? Jeśli chodzi o TVP to oprócz tego,że mówią o wydarzeniach, które transmitują jednak nie pomijają najważniejszych informacji sportowych dnia i nie spychają ich na margines serwisu,czyli myślę,że jak będzie losowanie MŚ siatkarzy to będzie to jedna z ważniejszych wiadomości i nie będą wzorem Polsatu odsyłać do strony internetowej. Zresztą chyba w TVP najliczniej można zobaczyć fragmenty rozgrywek transmitowanych przez konkurencję,a więc mamy bramki z Premier League, mecze Stelmetu z Foxa czy siatkówkę z Polsatu - tak dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kazdy w swoich wiadomosciach pokazuje to do czego ma prawa, tvp ma po trochu wszystkiego, tvn na fuzji zyskał ale to głownie sama pilka a polsat pokazuje swoje wiadomosci tez kozystajac z materiałow tvp, orange czy mecze stelmetu od fox, takze to roznie bywa ale to nie jest temat w tym watku i zamknijmy go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend Polsat Sport News nie rozpieści jeżeli chodzi o transmisje na żywo, tylko jedno spotkanie ligi holenderskiej na żywo w niedzielę i transmisja towarzyskiego spotkania reprezentacji Polski i Reszty Świata w ramach pożegnania Artura Siódmiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...