Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 stycznia (niedziela) piłkarska uczta w Polsacie Sport News!

 

Dwa mecze holenderskiej Eredivisie NA ŻYWO pod rząd:

 

14:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam LIVE!

16:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven LIVE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W ostatnich latach wprawdzie zdarzyło mi się olewać Eredivisie na rzecz innych lig za to od tego sezonu nałogowo oglądam mecze z udziałem Feyenoordu.

 

No to Panie muszę się z Toba nie zgodzić ten jeden z nielicznych razów odkąd się wypowiadam na tym forum. Otóż ja oglądam przeważnie mecze Eredivisie ale z udziałem... Ajaxu ! ;) Ale i tak teraz już mniej się ogląda Eredivisie niż wcześniej kiedy miałem dostęp tylko do CP, teraz to więcej czasu zajmuje mi Premiership, La Liga, Bundes, Serie A i od czasu do czasu mecze Ajaxu jak nie kolidują z czymś ciekawszym.

 

Informacja, że The Klassiker na żywo pokażą mimo iż to Puchar Holandii to fajne info. W poprzednich sezonach jak pamietam to pokazywali jedynie mecze finałowe pucharu, rzadko albo wcale zdarzało im się pokazywać mecze wczesniejszych rund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panie muszę się z Toba nie zgodzić ten jeden z nielicznych razów odkąd się wypowiadam na tym forum. Otóż ja oglądam przeważnie mecze Eredivisie ale z udziałem... Ajaxu ! ;) Ale i tak teraz już mniej się ogląda Eredivisie niż wcześniej kiedy miałem dostęp tylko do CP, teraz to więcej czasu zajmuje mi Premiership, La Liga, Bundes, Serie A i od czasu do czasu mecze Ajaxu jak nie kolidują z czymś ciekawszym.

 

A ja właśnie za współczesnym Ajaksem nie przepadam :oops: Jakoś mnie mierzi ta drużyna.

 

Na holenderskim podwórku trzymam kciuki za największych rywali klubu z Amsterdamu: ADO Den Haag, Feyenoord i po troszku też PSV.

 

Ligi holenderskiej nie oglądam zbyt często, bo mi czasu nie starcza <--- i to jest chyba jedyny powód, bo futbol kocham oglądać i to w każdej postaci.

 

Abstra[beep]ąc już od moich gustów i guścików to powiedzmy sobie szczerze, że Eredivisie bardzo podu.padła. Z chęcią popisałbym tu trochę swoich mądrości na ten temat, ale to nie forum sportowe.

 

//

 

Ja na tym kanale oglądam tylko FFM, CI i Flesze/Podsumowanie Sportowych Wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ,że wczoraj był mecz na szczycie plusligi resovia-skra na zywo w polsacie sport news, dziś natomiast dwa mecze ligi holenderskiej od 14:25 , w tym o 16:25 mecz ajaxu z psv i oczywiście tradycyjnie TBL o 19:45. Jednak w podobnych godzinach zarówno wczoraj jak i dzisiaj w tvp są skoki, biegi, nożna i ręczna, wiec cięzko jest wszystko oglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już się naoglądaliśmy meczu Ajax- Feyenoord w środe w ramach Pucharu Holandii yhyyy!!! Dali jakąś kobiecą siatkę w tym czasie a mecz Ajaxu w retransmisji o 1 w nocy na PSextra..... No comment ! Nawet jakiś [beep]ian y mecz Biełgorod - Budva w retransmisji ważniejszy niż piłka w tym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Polsat. Zresztą widzę,że teraz maksymalnie osłabiają PSN by hasło było jeszcze bardziej prawdziwe : Rozczarowała Cię Naziemna Telewizja Cyfrowa?? Przejdź do Cyfrowego Polsatu." Weź pakiet za minimum 39 zł , bo na PSN nie ma co oglądać,a i na Polsacie Sport coraz mniej, tenis, Łyzwiarstwo szybkie, kolarstwo , futbol co lepszy w PSE. W PS została właściwie jedynie siatkówka, ręczna i boks .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać - w PSN są same "ochłapy", które nie mieszczą się w PS i PSE. Jedyne wartościowe transmisje to mecze na żywo Eredivisie, no i mecze polskich drużyn w rozgrywkach międzynarodowych. Z resztą najbardziej interesuje mnie piłka nożna a w tym kanale transmisje na żywo z tej dyscypliny należą do rzadkości. A szkoda bo przez pewien czas PSN wydawał mi się jednym z lepszych kanałów w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info wzoruje się na Polsat Sport News i też daje jakieś transmisje.

 

Niestety oczekiwane, że PSN będzie choćby w części jak Sky Sport News (bądź alternatywnie zmieni nazwę na Polsat Sport Open i zacznie nadaać w HD, by transmitować więcej stałych wydarzeń w NTC jak to jest z TBL) jest trochę niczym czekanie na HD przypadku Orange sport. Jak napisał @AnanAS, PSN to są zwykle ochłapy (czasem coś ciekawego pokażą), typowa zapchajdziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać - w PSN są samie "ochłapy", które nie mieszczą się w PS i PSE. Jedyne wartościowe transmisje to mecze na żywo Eredivisie, no i mecze polskich drużyn w rozgrywkach międzynarodowych. Z resztą najbardziej interesuje mnie piłka nożna a w tym kanale transmisje na żywo z tej dyscypliny należą do rzadkości. A szkoda bo przez pewien czas PSN wydawał mi się jednym z lepszych kanałów w DVB-T.

 

Piłka nożna nie tylko na tym kanale ale ogólnie w tej platformie należy do rzadkości, he he. Za około 40 złotych miesięcznie załóż sobie ncplus to piłki Ci nie braknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można spodziewać się "cudów" bo jakby nie patrzeć Polsat Sport News jest kanałem INFORMACYJNO-sportowym. Mimo wszystko jeżeli chodzi o transmisje sportowe na żywo to i tak mają ich więcej (i są lepsze) niż np. TVP Sport (sic!)

 

Na marginesie - Tak się składa, że nie wydaje pieniędzy na telewizję płatną. Czy jest to telewizja płatna, czy bezpłatna to i tak wszędzie są powtórki na przemian z reklamami.

 

DVB-T (Polska i Czechy) w zupełności mi wystarczy (37 kanałów). Jeżeli chce obejrzeć transmisje sportowe, to oglądam ČT sport, a jeżeli filmy - TVP Kultura lub korzystam z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...